Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonas šviesoforas

Labai idomu pasidare, ka mamytes ir tik busimos mamytes veikia prie shviesoforu ar kamshciuose? Vienos dazhosi, kitos tvarkosi shukuosenas, trecios maigo sms, o ka darot jus?

Ir dar toks klausimelis, dainos ir keiksmazhodzhiai uzh vairo. Tai pasitaiko dazhnai?
Atsakyti
Va protinga tema - nuo SM pradžios dar tokios nei panašios nėra buvę ir kitur niekur nemačiau smile.gif Gaila, ne aš sugalvojau smile.gif

Jei šviesoforo "nepažįstu", tai nieko nedarau, nebent apžiūriu gretimas mašinas smile.gif Ką aš žinau, gal jau dabar žalia užsidegs, o aš stovėsiu kaip debilė... Pažiūriu, kaip pėstieji eina, kaip kitur važiuoja smile.gif A, dar galiu apsipurkšt priekinį stiklą ir pamosikuot valytuvais... smile.gif

Bet "pažįstamose" sankryžose, kur maždaug žinai, kad dabar va važiuos iš dešinės, dabar iš kairės, tada iš priekio ir tik tada mes, tai darau: išvynioju mažiui ledinuką, prasivalau langą skysčiu, kad nerasotų, panelę, pasitaisau rankinuką...

Bet čia tai skaitosi, kad nieko nedarau. Va mūsų šefas, sustojęs prie tokios sankryžos, gali ramiai sau išlipt iš mašinos, nusivilkt striukę - jam mat karšta, atsidaryt užpakalines duris, tą striukę gražiai pasidėt, uždaryt duris, atsisėst atgal, prisisegt diržą ir kuo puikiausiai sulig žalia nuvažiuot, nei sekundės nepavėlavęs laugh.gif

O dainuot ir keiktis - būna. Daugiau keikiuosi blush2.gif
Atsakyti
dazniausiai perjungiu kompakta arba susirandu, kam paskambinti. daugiau nieko ypatingo nedarau, nes nemegtsu, kai zmones is paskos pypsina, o as miegu prie sviesoforo.
dainuot nedainuoju, bet keiksmazodziu daznai buna blush2.gif
Atsakyti
as tai neisivaizduoju, kiap moterys sugeba dar ir pasidazyti kol dega raudonas ir dar velnias zino ka...na, nors jei n metu jau vairuoja tai gal ir imanoma, kai as asmeniskai dar tik mokinuosi, ir tai dar uz vairto tik 1 kaeta tesedejau, tai man tai atrodo NSO bigsmile.gif
Atsakyti
Prie sviesaforo apziurineju kitu masinas, pesciuosius, pakalbinu vaika.
O jei kas nors pasimaiso man tai isvadinu GRYBU, SAPNU (tokie mano keikmazodziai).
Atsakyti
4u.gif O as turiu yproti kalbetis su aplinkiniu mashinu vairuotojais, aishku jie nieko negirdi, o as tada kalbu, kalbu, kalbu, aptarineju garsu ju mashinas, vairavimo stiliu, shukuosenas, ir visa kita biggrin.gif
Atsakyti
Jei važiuoju viena, nedarau nieko, nebent pakliūnu į kamštį, tada skambinu visiems iš eilės. O jei su vaikais, tai tik spėk kažką paduot, pakelt ir t.t.
O keiksmažodžių būna, oi, kiek būna. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 10 gruodžio 2005 - 16:38
Kaip ir Noa sakė, jei nepažįstama sankryža, tai pavyzdingai laukiu, kol užsidegs žalia. Na, o jei jau pažįstama - tai dažniausiai ieškau geresnės muzikos, kartais sms paskaitinėju ar parašau, labai įdomu būna aplinkines mašinas pastebėti (pastebėjau,kad jau vis mažiau pasitaiko bekrapštančių nosį tongue.gif ), kartais ir padainuoju. O keiksmų pasitaiko laaabai dažnai, ypač kai pati laukiu ilgiausioj eilėj,o kas nors iš kitos juostos atvažiuoja ir užkiša prieš pat nosį ir pravažiuoja net nepastovėjęs blink.gif
Atsakyti
as su naglais vairuotojais kariauju visais imanomais budais, jau ko ko, bet naglo niekada gyvenime neuzhleisiu. Shiaip kelyje esu draugishka, visad praleidzhiu, padekoju ir etc nu bet jau su naglais, ypac pacukais, tai kovoju. Ne vienas negrazhus pirshtu derinys yra parodytas jiems blush2.gif apie keiksmus patyliu ir visad milimetrovke vazhiuoju kamshty, kad tik pacuko neileist biggrin.gif
Atsakyti
Ką čia bepridursi - viską parašė Noa. Va, tik keiktis tai beveik nesikeikiu, nes vistiek tie, kam būtų skirti keiksmai, dažniausiai neišgirsta, o juos išklausyt turi šalia manęs sėdintys.
Atsakyti
dabar prisedau ir galvoju, ka gi as vekiu kada laukiu zalio sviesoforo?! Tai kad nieko tikriausiai, sedziu ir laukiu... na jei man prispiria cd pakeist ar zinute parasyt tai padarau dazniausiai vaziuodama nelaukiu sankryzu... niekada uz vairo nesidazau netaisau plauku ir t.t. tai paliku namie pasidaryt smile.gif

o keiksmu tai buna, ne tiek keiksmai kiek komentarai jau padruskes sociai prisiklausiusios,kokia vepla boba vaziuoja ar koks ozys nepraleido lotuliukas.gif
Atsakyti
aš pokolkas nieko neveikiu, laukiu kol užsidegs žalia..
pokolkas nesikeikiu ir nedainuoju...
Atsakyti