Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Regitra

Sveiki,pasidalinkime savo įspūdžiais Kauno regitroje drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kauno regitroj taj man ziauriausias yra isvaziavimas i gatve. ten kur i kaire - i romainiu kalna... kai laikiau abu kartus reikejo butent kilti i ta kalna doh.gif
o siaip aikstele labai aiski. egzaminuotojai- kaip ir visur, visokiu yra smile.gif
Atsakyti
tai vat...kazkaip baisiausiai ir yra tos gatves,situacijos ir t.t. blink.gif ir dar tas jaudulys padaro savo... 4u.gif
Atsakyti
dar i kalna sukti is kart is aiksteles tai nieko.. bet tragedija man asmeniskai kai reikia isukti i raudondvario plenta isvaziuojant.. pilna masinu is abieju pusiu.. lauki lauki.. lauki lauki.. ir is to laukimo nervuotis tik pradedi..
o instruktoriai tai priklausomai ant ko uzsirausi smile.gif tiksliau ant ko uzraus.. nes viena karta ant manes pradejo rekti, kad as ale mikruskej uzkisau ir is tos panikos ne i ta gatve nusukau smile.gif o sekanti karta instruktorius klause kas mane taip gerai vairuoti ismokino smile.gif)
tai tokios tokeles.. 4u.gif
Atsakyti
Cha. Patinka man Kauno regitra..
Padariau ją iš antro karto tik sad.gif Nes pirmą apsimiegojęs buvau ir neturėjau noro aiškintis, nors realiai aiškiai teisus buvau beeeet.. Antru kartu viskas praėjo labai švariai..

Šiaip yra nemalonių dėdžių, pavardėm neminėsiu.. Ant tokio ir užsilipęs buvau.. Beje abudu kartus.. Pirmą kartą jis mane.. Antrą aš jį.

Išlaikomumo statistika įprasta.. Darbo dienom 50 proc. šeštadieniais 60.. smile.gif Dauguma aišku krenta ant stakados ir parkavimų, nes kitur ten nėra ką suklysti.. Nebent bus kaip man.. Kai T formoj parkavaus, NET nepatingėjo išlipti iš visų pusių apžiūrėt ar priekiu nekertu linijos.. Pamatęs kad ne.. Susiraukė, įlipo ir išjungė muziką. smile.gif Tad tokiu atveju prisikabinti gali prie bet ko.

Neišlaikomumo rekordas lyg 16 kartų praktikos.. Teorijos nežinau..

Sėkmės laikantiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasaras: 18 balandžio 2010 - 20:59
QUOTE(giedrute_o @ 2010 04 18, 21:16)
dar i kalna sukti is kart is aiksteles tai nieko.. bet tragedija man asmeniskai kai reikia isukti i raudondvario plenta isvaziuojant.. pilna masinu is abieju pusiu.. lauki lauki.. lauki lauki.. ir is to laukimo nervuotis tik pradedi..
o instruktoriai tai priklausomai ant ko uzsirausi smile.gif tiksliau ant ko uzraus.. nes viena karta ant manes pradejo rekti, kad as ale mikruskej uzkisau ir is tos panikos ne i ta gatve nusukau smile.gif o sekanti karta instruktorius klause kas mane taip gerai vairuoti ismokino smile.gif)
tai tokios tokeles..  4u.gif




jo,man ta sankryza ir nemaloni...aplamai egzamino metu kad ir paprasciausios sankryzos tampa sudetingomis unsure.gif o dar kai egzaminuotojas pradeda rekti... doh.gif galetu kameras itaisyti,tai bent pagarbos butu ir supratingumo...nors kas savus baudzia schmoll.gif
Atsakyti
na as moraliskai ruosiuosi egzaminui.. aiksteleje vazinejau atvaziavo dar kitu mokiniu tai kol viena buvau visai neblogai o po to jau gal susinervijau kad kazkas lauki akol baigsiu ir nieko - viskas ka mokejau isgaravo doh.gif doh.gif doh.gif
o regitros aiskteleje yra tik tie morkiniai pastatyti ar ir kuoliukai iskelti aukstai? unsure.gif
o rimtai ten jie pakelia balsa per egza kad kazka negerai darot??? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
egzaminuotoju visokiu buna...kiek girdejus atsiliepimu rolleyes.gif siaip aikstele bent man aiski pasirode g.gif kuoliukai aiskiai matosi,linijos subraizytos normaliai smile.gif tik nezinia ar egzamino diena ji tokia aiski man bus blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
na bent jau man pasitaikė laaaabai nerealus egzaminuotojas biggrin.gif nerealumas jo tame, kad tiesiog sėdėjo, nieko nešnekėjo, nebalamutino, net to lapo išsitraukęs nebuvo kur klaidas rašyt, o tas taip gerai nuteikė, na žodžiu tikrai atlaidžiai žiūrėjo smile.gif išsilaikiau iš pirmo karto, taigi regitroj ne vien blogi ir pikti dėdės dirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2010 04 21, 14:51)
na bent jau man pasitaikė laaaabai nerealus egzaminuotojas biggrin.gif nerealumas jo tame, kad tiesiog sėdėjo, nieko nešnekėjo, nebalamutino, net to lapo išsitraukęs nebuvo kur klaidas rašyt, o tas taip gerai nuteikė, na žodžiu tikrai atlaidžiai žiūrėjo smile.gif išsilaikiau iš pirmo karto, taigi regitroj ne vien blogi ir pikti dėdės dirba smile.gif

thumbup.gif o kad man toks pakliutu biggrin.gif
Atsakyti
iš kelinto karto išlaikėt vairavimo egzaminą Kauno regitroj?
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti