Įkraunama...
Įkraunama...

Seksas, miegas, maistas

Is pirmo zvilgsnio kaip ir vienodo svarbumo fiziologiniai poreikiai, ar ne? Bet vistik idomu.... pasitelkim vaizduote - vienu metu turite galimybe pasimyleti, pavalgyti ir gerai issimiegoti. Ka rintumetes pirmiausia? Pabreziu - esat vienodai istroske sekso ir valgio. Be to pavarge. Ka darytumete pirmiausia? Sakykim tokia mini apklausa su lengva ironija... toms(tiems), kurios supranta ironija... mirksiukas.gif Aisku galimi ir rimti pamastymai ir pasvarstymai. Laukiu nuomoniu. 4u.gif
Atsakyti
1. Seksas
2. Valgis
3. Miegas
Atsakyti
QUOTE(alisia28 @ 2010 04 15, 20:22)
1. Seksas
2. Valgis
3. Miegas


thumbup.gif Mano irgi toks pats atsakymas.
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 04 15, 18:16)
Is pirmo zvilgsnio kaip ir vienodo svarbumo fiziologiniai poreikiai, ar ne? Bet vistik idomu.... pasitelkim vaizduote - vienu metu turite galimybe pasimyleti, pavalgyti ir gerai issimiegoti. Ka rintumetes pirmiausia? Pabreziu - esat vienodai istroske sekso ir valgio. Be to pavarge. Ka darytumete pirmiausia? Sakykim tokia mini apklausa su lengva ironija... toms(tiems), kurios supranta ironija... mirksiukas.gif Aisku galimi ir rimti pamastymai ir pasvarstymai. Laukiu nuomoniu. 4u.gif

1. Miegas
2. Valgis
3. Seksas
Atsakyti
1. Miegas.
2. Seksas.
3. Valgis.
Atsakyti
valgis aišku pirmoj vietoj. juk galima oralinio metu netyčia susipainiot, jei laaabai alkana....tada jau bus ne iki miego....
pavalgai, pavirškini, sexas, pamiegi... (a kur tuo metu vaikai?)
Atsakyti
Aš tai po sekso labai valgyt noriu, tai prieš neapsimoka gadint maisto lotuliukas.gif Be to, prieš seksą pavalgius tik skrandis prie žemės ima traukti...
Atsakyti
aš tai po sexo vėl sexo noriu. nu bet nėra čia dviejų sexo variantų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2010 04 15, 20:12)
aš tai po sexo vėl sexo noriu. nu bet nėra čia dviejų sexo variantų schmoll.gif


Ogo kokia nepasotinama blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O as po sekso tik miego noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangre_azul @ 2010 04 15, 21:15)
Ogo kokia nepasotinama blink.gif mirksiukas.gif

arba mažai gaunu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2010 04 15, 20:12)
aš tai po sexo vėl sexo noriu. nu bet nėra čia dviejų sexo variantų schmoll.gif

..."I'm a sex mašyn"... bla bla bla...
Atsakyti