Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 61

user posted image

60-oji mūsų prikalbėta tema dėmesio laukia čia smile.gif

iš viso Supermamose apie natūralios kosmetikos priemones, savo atradimus, nusivylimus prirašėme beveik 35,88 tūkst. žinučių lens.gif group.gif Ir nesustosime tongue.gif

esminė informacija:

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

sąrašas nėra baigtinis! Kas neaišku, ieškome įvairiuose interneto šaltiniuose. Jjei nerandame ar nesame tikros tuo, ką randame, klausiame ir tikslinamės temoje wink.gif

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos gamintojų sąrašas
dažniausiai sutinkami ekologiškos produkcijos sertifikatai BDIH user posted image bei
Ecocert user posted image

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarma (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)
* KristiAna (Pure Altitude - sertifikuota tik linija)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada, PC Panorama (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Ciel d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr.Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital). Taipogi čia dirba tik natūralią kosmetiką naudojanti kosmetologė ir masažistė Elytė wub.gif
* "Bio pasaulis", PC VCUP, PC Panorama (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organic)
* "Holos", Užupio g. 4, V.Gerulaičio 1, "Alfa" verslo centras (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Šv.Mykolo 14 (GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Aubrey Organics, Essential Care)
*"Grožio alėja" Mados, PC Gedimino 9 - Vokiečių vaistinėje (Dr.Hauschka, Argital, Pure)
*"Bioteka" Klaipėdos g.3, Vilnius (Jāsön, BioExclusive, John Masters Organics)
* Saluks vaistinė PC Ozas (Weleda, Oaskin, Natura Siberica)

Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "Bioeco", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24", Violey
*Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"
*"Aroma-Zone"

Lietuvoje:
*"Biolinija"
*"Dvi širdys"
*"Ekolinija"
*"Damodara"
*"AromaNatural", jos šeimininkė - mūsų bendramintė Monica thumbup.gif
*"Naturata" (Akamuti, Moom depiliacinės priemonės)
*"Naturtheca" (Florame, Pure Pai, Dr.Organic)
*kosmetikos yra "Rojaus sode"

Mūsų blogas yra ČIA su atsiliepimais apie įvairių gamintojų siūlomas priemones, receptais - konkreti informacija be paplepėjimų. Jo šeimininkė bryyla 4u.gif Virtualių mūsų "kelionių", skirtų teisingos kosmetikos atsargų papildymui, tvarkaraščiai dedami šičia cool.gif

svarbiausi sutrumpinimai: eteriniai aliejai - EA, Kvapų namai - KN, AromaNatural - AN, Aroma Zone - AZ, Daddygirl arba DG muilai mirksiukas.gif

kalbame ir apie savo gamybinius eksperimentus, o bendriausi kremo gamybos principai štai čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 16 balandžio 2010 - 19:59
vaje, kokie grazus nauji namuciai 4u.gif
zodziu,visai jus cia mane subalamutijote. Issitepliojau visa alunu ir sedziu patenkinta smile.gif
Kaip supratau (jei teisingai supratau) papainas ne tik plauku augima stabdantis, o ir odos raminimui? tai gal,i savo susimakaluota aluna su hidrolatu,imesti kruopa papaino, paramintu po epiliaciju padirgusia oda, ar as cia nusisnekejau?
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 16, 19:17)
Arba jau esi natūralus, arba sintetinis ir to neslepi  drinks_cheers.gif

Kiek mažiau į temą, nusipirkau šiandien trečiąjį "Green'o" numerį


100 proc. pritariu drinks_cheers.gif Jei vartotojas nebus mulkinamas, gal ir ryšis išlygoms. Va mėgstu paskaitinėti tinklinio marketingo atstovų temas (įdomu iki silpnumo, kaip plaunamos smegenys biggrin.gif), tai Forever temoje kaip tik kažkokia moteris įkėlė Nidulios pacituotą dezodoranto receptą. Paskui atsirado kenksmingų dalių sąrašas iš mūsų temos, kuriame buvo ir propilenglikolis, ir triklozanas, pasikomentavo, kad nieko čia tokio ir toliau naudos doh.gif Kritinio mąstymo nulis ir kitus painioja...

kur??? blink.gif Aš baigiu duobes prie spaudos lentynų išvaikščioti, kaip jo ieškau biggrin.gif


QUOTE(Nidulia @ 2010 04 16, 19:20)
Kaip supratau (jei teisingai supratau) papainas ne tik plauku augima stabdantis, o ir odos raminimui?


Nidulia, čia man asmeniškai gerai raminančiai veikia odą aloe su papajom, kaip kitom - nežinau 4u.gif
Atsakyti
belieka acorele pameginti smile.gif
aciu mergaites uz patarimus smile.gif
o dar va ka perskaiciau,apie minerala kazkoki naturalu nuo prakaito nemalonumu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 16 balandžio 2010 - 19:42
QUOTE(Satura @ 2010 04 16, 20:31)
kur???  blink.gif Aš baigiu duobes prie spaudos lentynų išvaikščioti, kaip jo ieškau biggrin.gif


Jie per spaudos lentynas gal ir neplatina... Man pirmąjį numerį davė dovanų SP savininkė, kai interviu pas ją buvau, tao ir toliau pas juos perku smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Satura, mėginsiu su mineraliniu gaminti 4u.gif O Green'o negalima nuspirkti internetu? Ir šiaip kur jo būna pirkti? blush2.gif Čia toks(tik čia 2nr)? smile.gif
Kažkada ir man teko skaityti kaip AmWay praplauna smegenis platintojams. Išėjus iš tos paskaitos, ar kaip ją pavadinti, visi mano,kad čia didžiausias gėris, ir AmWay yra nuostabiausia, kas gali būti.
Beje, Satura kaip visada sukuria temą, kurią atsidarius pasidaro taip gera wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 16 balandžio 2010 - 19:45
QUOTE(Satura @ 2010 04 16, 20:38)
nieko iš jų neturiu ir turėti nenoriu, bet dar studijų metais įkalta domėtis viskuo, į nieką nespjauti  bigsmile.gif Nes niekad nesuprasi, kokia tavo pozicija, argumentai yra stiprūs, jei nežinosi ar nenorėsi žinoti, kiek kitų silpni  rolleyes.gif


Protingai pasakyta... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2010 04 16, 20:43)
Ačiū, Satura, mėginsiu su mineraliniu gaminti 4u.gif O Green'o negalima nuspirkti internetu? Ir šiaip kur jo būna pirkti? blush2.gif  Čia toks(tik čia 2nr)? smile.gif


Jei esi facebook'e, susirask juos ten - daugiau info rašo. Bet iš esmės apie platinimo vietas mažai informacijos... g.gif
Galima, žinau, užsiprenumeruoti sms'u. Bet aš vis SP perku - nors turbūt nedaug jų ten turi, nes 2-ą numerį tai iš vitrinos paskutinį gavau...
Atsakyti
o sitie geri??? ale nejuokais mane isgasdino straipsliai apie tas aliuminio druskas
http://www.naturthec...zodorantai.html
ziuriu ir vyriskas yra be tu aliuminiu - Rutulinis dezodorantas vyrams
graziai raso apie - Dezodorantas su manuka medumi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 16 balandžio 2010 - 19:52
QUOTE(Nidulia @ 2010 04 16, 20:47)
o sitie geri??? ale  nejuokais mane isgasdino straipsliai apie tas aliuminio druskas
http://www.naturthec...zodorantai.html


Eik tu, dar viena nematyta e-parduotuvė smile.gif Tikrai kaip ant mielių jos auga smile.gifĮdomu, ar visos dar bus po poros metų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 16, 19:40)
Jie per spaudos lentynas gal ir neplatina... Man pirmąjį numerį davė dovanų SP savininkė, kai interviu pas ją buvau, tao ir toliau pas juos perku smile.gif


vakar dieną buvau SP Jakšto gatvėje, bet nepamačiau. Teks vėl apsilankyti 4u.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 04 16, 19:43)
Ir šiaip kur jo būna pirkti? blush2.gif 


natur krautuvėlėse, teko ir Prismoje pirkti, ir Rimi mačiau praėjusį numerį drinks_cheers.gif

labai smagu, kad foto jums patinka - ne veltui praleistas laikas paieškoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 04 16, 20:50)
Eik tu, dar viena nematyta e-parduotuvė  smile.gif Tikrai kaip ant mielių jos auga smile.gifĮdomu, ar visos dar bus po poros metų...  g.gif

acorelle ir florame tai geruliukai, o tie pirmi-nematyti
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 04 16, 20:55)
acorelle ir florame tai geruliukai, o tie pirmi-nematyti


Bet jau ta parduotuvė - 16 Lt už pristaytmą ima... blink.gif
Accorelle jei pirksi, geriau iš čia: http://www.lacrima.l...m...=1&Itemid=7
Atveža nemokamai ir dar mėginukų įdeda dovanų 4u.gif O deziko kaina ta pati.
Atsakyti