Įkraunama...
Įkraunama...

Ar keičiasi vyras po vestuvių?

Nu kak mamytes pasakykite biggrin.gif
rolleyes.gif ?Moteris išteka tikėdama, kad jos vyras pasikeis. Tačiau jis to nedaro.
Vyras veda tikėdamas, kad jo moteris nepasikeis. Tačiau ji to nedaro rolleyes.gif
Atsakyti

Jei kalbi apie vyro pasikeitima i geraja puse (na, kaip kad - po vestuviu jis man kas ryta i lova atnesines pusrycius; po vestuviu jis nebegers ir t.t...), tai nelabai tikiu. Dazniausiai, tai visi vyrai (kaip ir zmonos) po vestuviu "aptingsta"...na, mazdaug - jau suvysciau ja/ji, tai ko cia dar stengtis laugh.gif Bet aisku, visi tikimes, kad sutuoktinis "nepabloges" rolleyes.gif
Atsakyti
HM.....visos yra ne patyrusios ir kol kas niek nieko negali pasakyti;)[OT]
Atsakyti
maniskis pazadejo, kad po vestuviu atnes man pusrycius i lova. na savaitgaliais gal, bet beda ta, kad jis gaminti nemoka ir turbut visas meniu bus paprasti sumustiniai ir karsti sumustiniai rolleyes.gif .
Hereja, manau esi teisi. po vestuviu zmones nustoja stengtis. atsiranda rutina. juk jau nebereikia vilioti, zaveti ir pan, nes jau jie vede ir tarsi vienas nuo kito nepabegs. nors manau, kad butu nuostabu, jei vyras retkarciais pakviestu i pasimatyma. cia kaip tam anekdote, kai diedukas pakviete bobute i pasimatyma prie varteliu, o bobute neatejo. o kai diedukas grizes namo paklause, kodel. bobute atsake, kad jos mama neisleido wub.gif
Atsakyti
Nu va,,man tai geriau ,nes ne as valgyti darau ,o mano busymas vyras;) thumbup.gif
Atsakyti
Mano nepaiskeite.Iki siol dziaugiuosi. clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
as tikiuosi, kad viskas pasikeis i geraja puse, kad bus tik dar geriau. wub.gif
Atsakyti
Pavydziu zmonoms, kurios visa laika svaigsta nuo romantikos, kuriu vyrai vis gereja. Bet dazniausiai atsiranda povestuvinis priedas- uzknisanti rutina dry.gif
Atsakyti
Manishkis nelabai pasikeite, gal tik geliu dabar ne shiaip, o tik per shventes sulaukiu. O pusrychius savaitgaliais visada padaro smile.gif
Atsakyti
Nors tai buvo seniai tos vestuves, bet mano vyras po ju tikrai pasikeite, bet, deja, i blogaja puse. Baigesi dovanos, geles, palepinimai, kazkaip jis pasijuto labai saugus, kad dabar tai jau nereikia stengtis, jau niekur nebepabegsiu. Valgi irgi nustojo ruosti, nors buvo virejas Nr.1 unsure.gif
Atsakyti
O as galiu pasidziaugti, kad mano vyras pasikeite. Ir kas keisciausia i geraja puse clap_1.gif Beveik nesipykstam, labai rupinasi seima, manimi, dazniau sulaukiu geliu, komplimentu clap_1.gif Mums vestuves isejo tik i gera clap_1.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi pasikeitė į gerąją pusę. clap.gif Iš tikrųjų jis labai rimtai žiūri į vedybas. Prieš vestuves buvo toks mėgėjas palakstyti su draugais vienas pats. O dabar tai jau dažniausiai visur kartu einame. biggrin.gif Sako tam ir vedžiau, kad kvailysčių nebedaryčiau
Atsakyti