Įkraunama...
Įkraunama...

Ataugėlė prie ausytės

Mano lialei 3 mėn. Jai nuo gimimo yra tokia nedidelė ataugėlė prie ausytės verysad.gif Gydytojai sako, kad reiktų ją pašalint. Nežinau kiek čia laiko laukti ir kokio amžiaus ją šalinti g.gif Gal kam buvo taip, tai galėtų pasidalinti patirtim?
Atsakyti
Mano vyresneliui irgi tokia ataugele yra. Jam jau beveik penki metukai, galvjam pasalinti iki mokyklos, kad vaikas nekompleksuotu.
Tikrai ir man aktuali tema, gal kas dar pasisakytu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(d.lineta @ 2005 12 17, 19:57)
Mano vyresneliui irgi tokia ataugele yra. Jam jau beveik penki metukai, galvjam pasalinti iki mokyklos, kad vaikas nekompleksuotu.
Tikrai ir man aktuali tema, gal kas dar pasisakytu?  g.gif

O ką jum daktarai sako? g.gif Paskaityk forume apie vaikučius 0-1 metai. Ten irgi paskelbiau tą temą. Ten biški daugiau atsiliepimų. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiliukas: 18 gruodžio 2005 - 14:53
QUOTE(katiliukas @ 2005 12 18, 14:49)
O ką jum daktarai sako?  g.gif Paskaityk forume apie vaikučius 0-1 metai. Ten irgi paskelbiau tą temą. Ten biški daugiau atsiliepimų. ax.gif

Sake, kad nieko cia rimta, nebutina operuoti, nebent tik del to, kad vaikas nekompleksuotu. Tai va, ir laukiam, bet jau matyt reikes prisiruost ir pasalinti ta ataugele.
Atsakyti
sveikos,

apie ataugeles prie ausyciu galiu siek tiek papasakoti, kadangi ja turejo mano dukterecia. Gime su mazdaug zirnio dydzio atauga prie ausies. Visi ja vadinome auskariuku, nes tikrai taip ir atrode. Kol buvo maza, juo net dziaugesi, tevai lauke, neoperavo, nes gydytojai irgi siule neskubeti. Jos net nesalino, kai pradejo eiti i mokykla, nes mergaitei ji ir tada netrukde, uzdengdavo plaukai arba kai vaikai smalsaudavo, atauga tiesiog isikisdavo i ausi (jai taip gaudavosi). Pries du metus mergina pati paprase, kad gal jau jos nebenoretu, taigi tevai paeme ja ir nuoperavo su lazerio pagalba. Nei skausmo, nei pasekmiu, nereikejo jokiu narkoziu. Taigi si beda, tikrai ne beda.
Sekmes.
Atsakyti
Ačiū axel už patarima. Kažin kokioj klinikoj tokias procedūras atlieka? Ar tik mokamose, ar kur jai šalino gal pasakytum? 4u.gif
Atsakyti
Sia procedura duktereciai atliko ne Lietuvoje, nes tuo metu jie gyveno uzsienyje. Apie salinima lazeriu Lietuvoje reiketu pasidometi, bet manau, kad yra ne vienas gydytojas, kuris tai atlieka. Tik manau, kad kalba eina apie privatu gydyma.


Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(axel @ 2005 12 29, 09:42)
Sia procedura duktereciai atliko ne Lietuvoje, nes tuo metu jie gyveno uzsienyje. Apie salinima lazeriu Lietuvoje reiketu pasidometi, bet manau, kad yra ne vienas gydytojas, kuris tai atlieka. Tik manau, kad kalba eina apie privatu gydyma.
Sekmes.

Ačiū!
Atsakyti
Aciu, Axel, uz pasidalijima patirtimi 4u.gif
Jei kuri rasite, kur salina tas ataugeles, parasykit, gerai? Ar mokama, ar reikia siuntimo? Kokius tyrimus reikia atlikti?
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Mes važiuoim į Klinikas pas vaikų chirurgą. Žiūrėsim ką sakys valdiškoj gydykloj. Reikia tik susiruošti, vis neprisirengiam doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2005 12 29, 20:28)
Mes važiuoim į Klinikas pas vaikų chirurgą. Žiūrėsim ką sakys valdiškoj gydykloj. Reikia tik susiruošti, vis neprisirengiam  doh.gif ...

Sekmes, lauksim ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(d.lineta @ 2005 12 31, 18:49)
Sekmes, lauksim ziniu  4u.gif

Ačiū, pranešim kaip seksis ax.gif
Atsakyti