Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų tiesinimo plokštelė vaikui

Sveikos mamytės,

Gal galite patarti kur geriau kreiptis dėl vaiko dantukų tiesinimo ortodontine plokštele? Su kokiomis problemomis susidūrė Jūsų vaikai, nešiojantys tokias plokšteles? Į ką svarbu atkreipti dėmesį tariantis dėl plokštelės įdėjimo?

Iš anksto dėkoju
Atsakyti
Pati nešiojau, nepadėjo, krisdavo lauk iš burnos. Tai tuom ir baigėme. Bet dantys pernelyg baisūs. Reikės trauktis dantį, kad būtų vietos ir nešioti plokštelę. Tiesa, ją pasidarysime nemokamai. g.gif

O kokiam čia mieste? Na o problemos, tai šveplavimas, nepatogumas. Ir pastoviai išsiimti, įsidėti. Nemaloniai. ax.gif
Atsakyti
nešiojau ir aš doh.gif prieš du su puse metų išmečiau jau, tai turbūt laimingiausia diena buvo mano gyvenime biggrin.gif
šveplavau labai... ir nemėgau, nesnorisi vis išsimt iš burnos,taip trukdydavo man... žodžiu, nepatiko man schmoll.gif
bet labai gerai kad nešiojau, nes jei būtų tekę breketus dėt, tai nežinau. taip džiaugiuosi,kad plokštelė padėjo.. blush2.gif
Atsakyti
sveiki, mes dėjome pas Mindaugą Šarvą Vilniuje Vytauto g. Plokštelės tikrai išsiiminėti nereikėjo, ji tikrai nekrisdavo, tuo labiau ir nešveplavome. asakau viską būtuoju laiku, nes plokštelė savo funkcijų nebeatlieka ir teks dėtis breketus. Tačiau dukra dėl to jokio diskomforto nejaučia schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dinokis: 18 balandžio 2010 - 21:48
Aš visą vaikystę, turbūt nuo tada kai išdygo nuolatiniai dantys iki pat paauglystės (kokių 14 m.) nešiojau tas plokšteles - visiškai nepadėjo. Nors nešiojau sąžiningai, šiaip diskomforto nekėlė, pripratau ir valgyt ir miegot su ja ir nešvepluot smile.gif Bet nežinau, gal kaip kam, bet man visiškai nebuvo ji efektyvi (mano iltiniai dantys buvo žymiai aukščiau už kitus), o vat breketai padėjo iškarto, po kelių mėnesių jau mačiau akivaizdžius rezultatus, panešiojau porą metų ir dabar džiaugiuos tiesiais dantimis. Tai manau, jei jums reikia pataisyti kiek daugiau nei šiaip nežymiai kreivus dantukus, tai dėkitės breketus iš karto, kuo anksčiau sutvarkysite, tuo mažiau vaikui bus kompleksų vėliau paauglystėje ir jaunystėje dėl savo šypsenos smile.gif
Atsakyti
Kokios kainos dabar ploksteliu ir breketu gal zinot ?
Atsakyti
Aš vis dar dabar nešioju pokštelę (14 metų man). Dabar jau dantys lygūs, bet vis tiek reikia nešioti (aiškino gydytoja, kodėl vis dar reikia nešioti, bet nebe atsimenu). Aš ją nešioju tik namie, nakčiai visada įsidedu. Man ji padėjo, dantys akivaizdžiai tiesesni, bet dabar jau labai nusibodo jas nešioti (aš ir viršuj, ir apačioj nešioju). Jau neatsimenu, kada pradėjau jas nešioti ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruttaa @ 2010 04 19, 16:01)
Aš vis dar dabar nešioju pokštelę (14 metų man). Dabar jau dantys lygūs, bet vis tiek reikia nešioti (aiškino gydytoja, kodėl vis dar reikia nešioti, bet nebe atsimenu). Aš ją nešioju tik namie, nakčiai visada įsidedu. Man ji padėjo, dantys akivaizdžiai tiesesni, bet dabar jau labai nusibodo jas nešioti (aš ir viršuj, ir apačioj nešioju). Jau neatsimenu, kada pradėjau jas nešioti  ax.gif  smile.gif


Gal todėl, kad dar vis augi ir nuėmus plokštelę, dantys gali vėl išsikreivot g.gif
Atsakyti
Mano sūnus nešioja breketus viršutinius ir apatinius jau septintą mėnesį, tai apatiniai jau pilnai atsistatę, gydytoja sakė, galima juos nuimti. Viršutiniai dar ne, bet pasak gydytojos - ko gero metų užteks ir viršutiniams. Dantys vaiko buvo labai dideli ir atsikišę, be to turėjo papildomą antruką viršuje, kurį teko išrauti. Jau dabar jo dantukai labai gtražūs ir mes visi labai džiaugiamės thumbup.gif
Kainavo po 1500 Lt , t.y. viso 3000 Lt, plius kas 4-6 savaitės paveržimai, kur susimokam po 100 - 200 Lt.
Kai nuims breketus nakčiai dar reikės dėtis plokštelę (bent metus, o geriausiai iki 18 metų), kad dantukai vėl neišsistumdytų. Tiksliai nepamenu, bet plokštelės kainuos dar po 1000 Lt
Atsakyti
QUOTE(Pumpuriuks @ 2010 04 20, 11:53)
Gal todėl, kad dar vis augi ir nuėmus plokštelę, dantys gali vėl išsikreivot g.gif


Tai tikriausiai smile.gif Na, kad irkaipman nusibodo tos plokštelės, bet vis tiek nešioju ax.gif Pas gydytoją eisiu gegužės mėnesį, tai turėtų pareguliuoti, gal truputį suveržti plokšteles, nes dabar jos tokios labai laisvos jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruttaa @ 2010 04 19, 16:01)
Aš vis dar dabar nešioju pokštelę (14 metų man). Dabar jau dantys lygūs, bet vis tiek reikia nešioti (aiškino gydytoja, kodėl vis dar reikia nešioti, bet nebe atsimenu). Aš ją nešioju tik namie, nakčiai visada įsidedu. Man ji padėjo, dantys akivaizdžiai tiesesni, bet dabar jau labai nusibodo jas nešioti (aš ir viršuj, ir apačioj nešioju). Jau neatsimenu, kada pradėjau jas nešioti  ax.gif  smile.gif

Norėčiau truputį plačiau sužinoti apie plokštelės nešiojimą apatiniuose dantyse. Kur ten ją deda? Po liežuviu? Ar patogu? blush2.gif
Atsakyti
Tik geri atsiliepimai apie plokštelę. Mano 7 - metė dukra nešiojo ją daugiau kaip pusę metų kasdien, tik nakčiai išsiimdavo. Dantukai išsilygino kuo puikiausiai! Kainavo 400 lt. plokštelė, ir dar kas 3 savaites važiuodavom pakoregavimui. Kiekvienas vizitas po 20 lt. Gydytoja sakė, kad tie dantukai, kurie išsilygino - daugiau nekryps.
Atsakyti