Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir žaislai

Sveikos mamytės,
mums beveik 3,5men ir mes dar neimame žaisliukų į rankytes. į juos žiūrime, šypsomės.... pasidalinkite patirtimi, kada jau verta pradėti dėl to nerimauti?
Atsakyti
QUOTE(sportininke @ 2005 12 12, 11:10)
Sveikos mamytės,
mums beveik 3,5men ir mes dar neimame žaisliukų į rankytes. į juos žiūrime, šypsomės.... pasidalinkite patirtimi, kada jau verta pradėti dėl to nerimauti?

Mano maze irgi nerode labai didelio susidomejimo zaisliukais. blink.gif Tai as jai rodydavau ir vis bandydavau priliesti prie rankytes, kad pajaustu ta daikta. Is pradziu ir idedavau i ranka, o paskui ir pati sugriebdavo. mirksiukas.gif Verta nerimauti kai vaikui 6 men, o jis i nieka nereaguoja blink.gif
Atsakyti
Maniškis žaisliukus pats imti pradėjo, kai jau buvo beveik trijų mėnesių. O pradžioje, kai tik pradėjo žaisliukais domėtis vis rodžiau jam, įdėdavau į delniuką, padėdavau apgniaužti pirštukais ir prilaikydama rodydavau, kaip barškutis skamba ir pan. Dabar ypač pamėgo kramtuką, o ir barškučius vis bando susigrūsti į burnytę. Sėkmės ir jums susipažįstant su žaisliukais ir žaidimais.
Atsakyti
Maniškė kabantį žaisliuką pradėjo liesti kai suėjo lygiai 3 mėn. Bet į rankytes neėmė, o kumštuku daužė kabantį žaisliuką. pati bandydavau į delną įdėti žaisliuką, bet jį išmesdavo. Po kokių 2 savaičių pradėjo delniuku bandyti paimti žaisliuką. Nerimauti, manyčiau tikrai neverta. Viskam savas laikas. Juk mažylė jau domisi žaisliukais, tai reiškias, greitai jų pradės siekti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mazyle islaikyti ideta zaisliuka rankyteje pradejo 2,5 men, taciau tai dare nesamoningai. Dabar jai 3 men, tai griebia kabancius zaisliukus, duodama zaisliuka bando suimti abiem rankytem, bet ne visada pavyksta. Samoningai imti zaislus, juos islaikyti ir kazka su jais daryti jusu amziaus vaikiukui dar yra per anksti. Jei jies i juos reaguoja, sypsosi, nepergyvenkit, apie 5 -6 men juos prades samoningai imti. bigsmile.gif
Atsakyti
mums keturi men.bet zaisliukus labiau su delnu nuvercia,nei griebia.Bet ji jau domisi jais,nes buna,kad salia zaisliukas o ji i ji atsisukus ziuri ir guguoja,arba juokiasi.
Atsakyti
Mums buvo 2men kai pradejom laikyti zaisla. Aisku dar netvirtai, krisdavo is rankyciu, bet labai norejom biggrin.gif
Atsakyti
mums uz 2 d 5 menesiai. zaislais domisi tiek kiek galima juos isigrusti i burna, pats nepaima, turiu iduoti, o tada tiesiu taikymu burnon. griebia tik soske sau is burnos ir bando vel isideti...kiek maciau vaikai poer masazus ismoksta zaisti, tek kazkaip juos perlauzia, bet taip tingiu varineti, tad dar laukiu, kol gydytoja pati pasakys...
Atsakyti
Mums jau 3 mėn. dar rankytėse ilgai nenulaiko, kai jai įdedu žaisliuką ir užspaudžiu švelniai pirštukus, o apversti grojanti meškiuką jau stengiasi ir pataiko.
Atsakyti
mano dukryte zaisliukus prdejo imti i rankytes nuo 3 men,vis bando juos sugriebti ir tiesiu taikiniu i burnyte kisa mirksiukas.gif
Atsakyti
mano sunus nuo 3 men griebe viska kas papuola po ranka ir kisas i burnyte bigsmile.gif o soskes nei per kur neima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird20 @ 2005 12 30, 15:43)
mano sunus nuo 3 men griebe viska kas papuola po ranka ir kisas i burnyte bigsmile.gif o soskes nei per kur neima blink.gif



NA MANISKIS IRGI DAR NEVISAI IMA ZAISLUS, NORS PRIES KELIAS DIENAS PASTEBEJAU, KAD VEZIMELIO ZAISLIUKA JAU BANDO CIUPINETI, JUDINA, KAD BARSKETU. SENAIU ZAISLUS KUMSCIUODAVO. O BARSKUTI TURIU I RANKA IDETI KAD LAIKYTU.
Atsakyti