Įkraunama...
Įkraunama...

Monstera

Sveikos gėlininkės mirksiukas.gif

Priglaudžiau išmestą Monsterą. Vargšiukė pragulėjo rūsy kelis mėnesius, bet kai parsivežiau tai ir atsigavo, ir lapai dideli ir gražūs augt pradėjo thumbup.gif Ūgis dabar jos turbūt kokie 2 metrai, bet gėlės apatinė dalis tookia jau negraži, palyginus su ta, kuri pas mane jau išaugo verysad.gif Tai vat ir mąstau, kaip čia ją pagrąžint? Gal galima kaip nors viršūnę , na tarkim kokį trečdalį nuo viršaus nupjaut ir pasodint? Galbūt ties šaknele nukarusia? O gal prilenkt orinę šaknį? ?Kaip manot?
Atsakyti
g.gif gerai nuotrauka būtų, aš tų gėlių tikrųjų pavadinimų nelabai ir žinau.
Atsakyti
čia ne mano, per google radau (patingėjau eit fotkint savosios blush2.gif ) ir tiesa sakant pirmą kartą matau su žiedais blink.gif
Monstera
Atsakyti
O Monstera, nuo zodzio monstras biggrin.gif Tokia didoka ta gėlytė, tai man iškart asociacija tongue.gif
O šiaip tai labai graži. Reiks pereit per aplinkines laiptines. Žiūriu neblogų gėlių galima rast . O dar vogtos geriau auga... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2005 12 12, 11:42)
Sveikos gėlininkės  mirksiukas.gif

Gal galima kaip nors viršūnę , na tarkim kokį trečdalį nuo viršaus nupjaut ir pasodint? Galbūt ties šaknele nukarusia? O gal prilenkt orinę šaknį? ?Kaip manot?


Gali viršūnę pjauti ir pamerkti į vandenį - išleis šaknis. Tada pasodinsi.
Gali supjaustyti stiebą/viršūnę į dalis, kad kiekviena būtų su vienu lapu, ir pamerkti į vandenį - turėsi daug augalų.
Bet gal geriau šiuos darbus atidėk bent iki vasario? Geresni rezultatai bus.

Orines šaknis, jeigu jos ilgos, gerai būtų įdėti į vazoną ir leisti augti žemėse. Jokiu būdu jų nekirpti.
Atsakyti
Ačiū, zigzag mirksiukas.gif Tai dabar ir negalvoju dar nieko daryt ax.gif O kada geriausias laikas nupjauti? O tas orines šaknis kai pasiėmiau iš to rūsio buvau visas nurėžus doh.gif nu kaba ir kaba kažkokie nudžiuvę galai, tai aš juos su žirklėm čiakšt blush2.gif Paskui tik Senukuose knygą paskaičiau kas per augalas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiuardese: 12 gruodžio 2005 - 22:39
QUOTE(Stiuardese @ 2005 12 12, 22:35)
O kada geriausias laikas nupjauti?


Pavasarį. Visus augalus geriausiai dauginti pavasarį.
Atsakyti
Ačiū, lauksim pavasario rolleyes.gif
Atsakyti
Mes irgi auginam monsterą, labai paprasta auginti ją.Tereikia palaistyti nuvalyti lapus ir pagirti mirksiukas.gif ją, kad gražiai auga thumbup.gif
Atsakyti
Nu va, turiu ir aš jau tą monsterą cool.gif Didelę. Bet nesutvarkytą blush2.gif
Man sakė, kad ją kaip vijoklį apsukt reikia. Tai eisiu šiandien kuolo ieškot. O kaip ten ją apsukt reikia aplink tą kuolą ir ką su tom nudžiūvusiom šakom (tikriausiai orinėm šaknim) daryt doh.gif g.gif
Atsakyti
Na manau nusipirk tą kokoso plaušu apsuktą kotą,ilgių būna įvairių.O apsukti tai velnias žino,jei ji jau didelė,gali būti sunku,mano draugė augina,tai ji pririša prie to koto tiesiog su virvute.Orinių šaknų negalima liesti,na bet jei jos visai nudžiūvę,tai gal ir galima nukirpt.Aš irgi vis pasvajoju apie monsterą,bet bijau,kad neaugs pas mane-labai sausa ir šilta bute.
Atsakyti
QUOTE(Fikuselis @ 2006 01 01, 19:31)
Na manau nusipirk tą kokoso plaušu apsuktą kotą,ilgių būna įvairių.O apsukti tai velnias žino,jei ji jau didelė,gali būti sunku,mano draugė augina,tai ji pririša prie to koto tiesiog su virvute.Orinių šaknų negalima liesti,na bet jei jos visai nudžiūvę,tai gal ir galima nukirpt.Aš irgi vis pasvajoju apie monsterą,bet bijau,kad neaugs pas mane-labai sausa ir šilta bute.

nebijok tu del to sausumo ir silumos mirksiukas.gif pas mane ir tas pats bet bujoja grazuole jau gal 5 metai,tik lapus daznai papurskiu ir pavalau,laistau tik 1 karta i sav.kiek suprantu prisitaiko ji ir prie tokiu salygu thumbup.gif
Atsakyti