Įkraunama...
Įkraunama...

Strijos

Tai ka gi, atidarau vel tema aktualia nestumo metu ir po jo. Pasiskaicius anas temas prieita isvados, kad genai ir nieko cia nepakeisi, bet as visgi biski nesutinku. As pirmus 5 menesius visai nesitepiau, kol neaptikau melynos krutines. Nuleidau rankas ir galvojau nieko nedaryti, bet paskui pasiskaicius, kad kol jos melynos, tai galima isnaikint, puoliau drekint oda, jokiais ne antistrijiniais kremais, o paprastais kokie papuola. Ir ka jus manot, po menesiuko melynes dingo. Aisku, dar pilnai gali atsirast tiek iki gimdymo, tiek po jo, bet...mano atvejis irodo, kad odos drekinimas daro savo. 4u.gif

Ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 22 balandžio 2010 - 23:01
aš visad manydavau, kad strijos per nėštumą atsiranda dažniausiai dėl genų, bet mano giminėj, nėštumo metu - strijos nelabai populiarios biggrin.gif ... kai man buvo 17 metų ant kojų, prie klubų, net ant krūtinės atsirado nemažai strijų (jos ne tokios ryškios, bet dar iki šiol yra), o aš nei nėščia buvau, nei stora (nes dar girdėjau, kad dėl didelio ansvorio jos gali atsirasti), tad ir nesupratau iš kur jos atsirado, abi su mama bandėm jas išnaikinti,bet nei man spec. kremukai padėjo nei aplamai kas, o taip norisi atrodyti gražiai... o dabar, kai tapau nėštuke, (aišku nėštumas dar mažiukas, tai naujų strijų kol kas nematyti), ir vis tikiuosi, kad jų neatsiras, nes taip baisu, kad gali atsiradusios neišnykti...
Atsakyti
Ne pasaulio pabaiga tos strijos, netgi savotiskai grazu... ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na man siaip striju ant slaunu atsirado nuo intensyvaus sporto... na zodziu augo raumenukai smile.gif tada man buvo 16. bet kremu nuo striju pradejau teptis nuo 21m. na ir iki pat pastojimo (22) nuolat ji tepiau ir per nestuma tepu bet va i pabaiga pries 4 sav.(36savaite) atsirado butent ant slaunu ir uzpakalio pakankamai daug striju... ir kas svarbiausia tepiau tuo isgirtuoju Avent.. na zodziu nusivyliau kremuku nuo striju.... sad.gif beja o kaip jas galima uzmaskuoti ar isinaikinti po visko?
Atsakyti
QUOTE(triusiene @ 2010 04 20, 00:25)
Na man siaip striju ant slaunu atsirado nuo intensyvaus sporto... na zodziu augo raumenukai smile.gif tada man buvo 16. bet kremu nuo striju pradejau teptis nuo 21m. na ir iki pat pastojimo (22) nuolat ji tepiau ir per nestuma tepu bet va i pabaiga pries 4 sav.(36savaite) atsirado butent ant slaunu ir uzpakalio pakankamai daug striju... ir kas svarbiausia tepiau tuo isgirtuoju Avent.. na zodziu nusivyliau kremuku nuo striju.... sad.gif beja o kaip jas galima uzmaskuoti ar isinaikinti po visko?

Tik lazeriu smile.gif su metais jos gal kiek isblanksta, bet nedingsta. Keistas man pasakymas, kad savotiskai grazu, tai gal ir celiulitas savotiskai grazu? Faktas tik tas, kad nieko cia nepakeisi, bet bent jau pamegint isvengt galima. As kai pamaciau kokiu baisiu ju buna, tai man cia nieko grazaus, o labai baisu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(emely @ 2010 04 19, 21:10)
Ne pasaulio pabaiga tos strijos, netgi savotiskai grazu...  ax.gif  thumbup.gif

na gal kiekvienas grožį supranta savaip biggrin.gif mano pažįstama po gimdymo parodė savo pilvuką, kaip jį subjaurojo strijos, tai iš tikrųjų pilvukas atrodė net pajuodęs nuo tų strijų, jų ten buvo žiauriai daug ir laabai ryškios, manau tai ne labai gražiai atrodo blink.gif
Atsakyti
Man asmeniskai tragiskai atrodo sad.gif ir jei nutiks, kad mane jos suzalos, tai tikrai naikinsiu lazeriu sad.gif
Atsakyti
Man dar paauglystes pradzioj kruva striju ant krutines issoko, per greit augo matyt... schmoll.gif Na bet jos nei melynos nei tamsios niekada nebuvo, sviesios tokios, kaip randeliai. Zinoma, kad be striju graziau butu, bet nera taip jau blogai ax.gif Nestumo metu tepuosi pilvuka "phyris" firmos kremuku nuo striju, nepigu, bet kolkas nauju neatsirado nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emely: 20 balandžio 2010 - 20:32
klausykit norejau paklaust blush2.gif kaip tos strijos istikro atrodo? tokie balti "siuleliai" ant kuno? ar dar kazkaip kitaip jos is pradziu atrodo? man ant krutines atsirado tokios kaip ir melymos, ruzavos mazytes demeles, is toliau atrodo kaip celiulitine oda (tik nemanau kad celiulito ant krutines buna lotuliukas.gif ). tai va ir nezinau kas man cia per velnias darosi doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif o as kaip tik siandien su gine kalbejau apie strijas, ji jauna, nesenai pati pagimdzius ir man sake jokiu budu nepirkti tu brangiu kremu nuo striju, teige, kad sumokesiu tik uz reklama, o naudos jokios nebus. Faktas tas, kad genu nepakeisi, galima tik susvelninti visa ta procesa, ji man liepe tepti oda paprasciausiu ranku ar veido kremu, kurio sudetyje yra glicerino. Jis drekina oda ir jei jau bus lemta atsirasti strijoms, jos bus ne tokios ryskio ir oda ne taip smarkiai plys smile.gif Tai va tiek siandien isgirdau is gines ir visiskai jai pritariu, jokie brangus kremai nepakeis musu genu mirksiukas.gif
Atsakyti
Su strijomis susiduriau dar gerokai pries nestuma: Per metelius priaugau apie 30 kg blush2.gif Ne is blogo gyvenimo blush2.gif Dievinu skaniai pavalgyti, ypac laaabai nesveika maista... Taigi taip sparciai besipusdama uzsidirbau strijas unsure.gif Tada per keleta menesiuku susiemusi nusikraciau virsvoriu: sveikai maitinausi, be proto daug sportavau, taigi oda ne kiek nesuglebo, o strijos dingo. Dingo salyginai... Visiskai jos neisnyksta, taciau tapo visiskai nebepastebimos. Su pirmuoju kleckiu taip pat nemazai priaugau (25 kg), taciau labai priziurejau oda (naudojau spec krema bei alieju). Rezultatas - grazi, lygutele oda. Strijos neisryskejo. Dbar laukiuosi antrojo stebukliuko, svoris dar neauga, nes jau nuo kokiu 7 savaiciu palaikau gana glaudzius santykius su WC unsure.gif Bet pastebejau, kad isryskejo ant pilvo ir uzpakalio baltosios zarazos verysad.gif Oda taip pat tepu spec. kremu. Turiu itarimu, kad sikart kalta toksikoze... Nes nuolatiniu vemimu metu organizmas dehidratuoja ir tai puikiai atspindi oda.
Atsakyti
o man striju atsirado pasutini nėstumo menesi.tepiau ir su kremukais ir su aliejukais,bet matyt genai,o ir svorio su kleckium priaugau 20kg doh.gif pradzioj iki 4men viska ka suvalgydavau isvemdavau,o nuo 6,7 men panesejo mane "ant mesos" mirksiukas.gif matyt taip ir prisiauginau ta svori blush-anim-cl.gif2:bet ka daryt,kad valgyt noris biggrin.gif tai turiu striju ir ant krutines(jos man maziausiai kliuva) ir ant uzpakalio,slaunu(jos labiausia erzina),pilvo sonu.turbut viena as tokia,kad visur striju yra?praejus po gimdymo 4men pradejau eit i vakuminius masazus,tai jie tikrai ir sustangrino kuna ir strijos maziau matomos paliko mirksiukas.gif dabar zadu vel eit vakuminiu,dar pabandysiu soliariume pasidegint,nes esu labai sviesaus gymio ax.gif bet jau bus taip,kaip bus.cia juk ne pasaulio pabaiga.tai tik menkniekis palyginus su zmoniu gyveniskomis problemomis 4u.gif
Atsakyti