Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas VIII

user posted image
Kai žmogus bėga, jis jaučiasi kaip paukštis danguje, nes visa kita lieka kažkur žemėje.

Kaip geriau bėgioti – greitai ar lėtai?
Priklauso nuo to, koks tavo bėgiojimo tikslas. Paprastai jei bėgi greitai, daugiau treniruoji raumenis, o jei lėtai – krinta svoris.

Kiek laiko bėgioti?
Kiek gali tavo kūnas. Jei meti svorį, tai turėk omeny, kad riebalai ima tirpti maždaug po 20min krūvio (bėgimo). Taigi, akivaizdu, turėtum nubėgti daugiau nei 20min.

Kur bėgti?
Bet kur. Miške bėgti gerai dėl to, kad kvėpuoji grynu oru, tačiau turi stebėti, kad neužkliūtum už kokios šakos ar šaknies ir neniksteltum kojos. Stadione gerai todėl, kad žinai, kokį atstumą tiksliai nubėgi (vidutinis stadionas prie mokyklų 250m, kiti – 400m).

Kokia apranga?
Patogi, nevaržanti judesių, leidžianti orui kvėpuoti. Daugiausia dėmesio, žinoma, reikia atkreipti į avalynę. Idealiausias variantas pirkti specialius batelius bėgimui, vis dėlto tai nemažai kainuoja. Iš patirties sakau, kad gerus batus galima rasti net Gariūnuose.
Labai svarbu, kokia danga bėgioji. Jei asfaltu, rinkis kiek storesnį padą, kad koja nenukentėtų nuo smūgių bėgant. Jei minkštesne, gali rinktis plonesį padą.

Kada bėgioti?
Kalbama, kad ryte bėgiojant, geriau krenta svoris, tačiau negaliu pasakyti, ar taip yra iš tiesų. Iš patirties, tai vakare bėgioti lengviau (jei ne karšta). Manau, geriausia yra prisitaikyti prie savo dienotvarkės. Išimtis – jokių bėgiojimų per patį vasaros karštį (+30).

Ar bus rezultatai?
Bus, netrukus pačios tuo įsitikinsit.
Atsakyti
Sveikos merginos, na tai čia dabar bus naujieji namučiai? smile.gif mirksiukas.gif ax.gif
Senąją vakar uždarė? verysad.gif
Atsakyti
Ačiū, Ernesin, už naujus namučius 4u.gif .
Kaip laikosi bėgikės?
Savaitgalį bendroj sumoj jau įveikiau pusę maratono smile.gif. Ateis laikas, kai per dieną tiek nubėgsiu smile.gif. Vakar po tokio bėgiojimo 3 dienas iš eilės, nukeliavau masažo pasidaryti, nes raumenukai buvo kaip akmuo. Šiandien vėl į trasą clap.gif

fitness3.gif
Atsakyti
na taip, parašai 50psl ir uždaro,
o ko tu liūdna g.gif


Papildyta:
QUOTE(Gintariukstis @ 2010 04 19, 17:34)
Linnn, klausausi visko nuo Chicane iki lounge ar chill out. Pradžioj daugiau šokių muzika buvo klausoma, o vat prieš kelias savaites radau gero lounge'o (na, man gero - labai subjektyvu kas kam patinka tongue.gif), kuris nu labai jau man tinka  thumbup.gif . Kokia muzika labiau patinka? Pagal tai ir pavadinimų būtų galima atsiųsti smile.gif.



tai vat ir baisiausia, kad nežinau kokia patinka doh.gif . Na, norėtųsi kokios ritmingos gal. Reiks pasižiūrėti, ką tu čia klausai, gal ir man tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2010 04 20, 07:18)
aciu uz namucius blush2.gif

4u.gif

QUOTE(Gintariukstis @ 2010 04 20, 17:07)
Ačiū, Ernesin, už naujus namučius  4u.gif .
Kaip laikosi bėgikės?
Savaitgalį bendroj sumoj jau įveikiau pusę maratono smile.gif. Ateis laikas, kai per dieną tiek nubėgsiu smile.gif. Vakar po tokio bėgiojimo 3 dienas iš eilės, nukeliavau masažo pasidaryti, nes raumenukai buvo kaip akmuo. Šiandien vėl į trasą  clap.gif

fitness3.gif

4u.gif
Šaunuolė mirksiukas.gif Aš tai iki maratomų tikrai niekada nedatrauksiu nes bėgu labai lėtai ax.gif Bet ne dėl to juk ir bėgu ar ne tongue.gif Masažiukai yra jėga good.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš katik po pabėgiojimo.30min prabėgau,na kaip pirmam kartui neblogai manyčiau blush2.gif
Atsakyti
30min optimalu ne tik pirmam kartui. smile.gif Svarbu bėgti nuolat, o ne porą kartų į mėnesį smile.gif
Atsakyti
Bet sako,kad tik po 20min pradeda kalorijos degti g.gif
Atsakyti
Aš pagal galimybes visada bėgu 30-45min smile.gif

kissa666
, pagalvojau, kad galėtum iš ko nors susiveikti tiesiog tą laikiklį nuo Sonny Ericson telefono ir problema išsispręstų dėl ausinių kritimo, juk jis prie kiekvieno laidelio prisitvirtina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 20 balandžio 2010 - 19:22
QUOTE(ernesin @ 2010 04 20, 20:20)

kissa666
, pagalvojau, kad galėtum iš ko nors susiveikti tiesiog tą laikiklį nuo Sonny Ericson telefono ir problema išsispręstų dėl ausinių kritimo, juk jis prie kiekvieno laidelio prisitvirtina mirksiukas.gif

bet matai, man is ausu krenta mastau.gif

nu va, siandien irgi su drauge du ratus prabegom, viena praejom thumbup.gif jauciuosi puikiai, tik uzpakali skauda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2010 04 20, 20:55)
bet matai, man is ausu krenta mastau.gif

Tai man irgi anksčiau krisdavo, nes laidelis būdavo nusisvėręs žemyn, o kai jis prilaikomas prie apykaklės viskas čiki mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 20, 21:07)
Tai man irgi anksčiau krisdavo, nes laidelis būdavo nusisvėręs žemyn, o kai jis prilaikomas prie apykaklės viskas čiki mirksiukas.gif

nu reiks pabandyti su kuo nors ax.gif
Papildyta:
pas mane tai va tokios apytiksliai ausines:

user posted image


o man atrodo, kad va tokios, kaip cia SE, labai patogus turetu buti mastau.gif

user posted image
Atsakyti