Įkraunama...
Įkraunama...

26 - ji onko užeigėlė...

Labas rytas.
Nemoku taip graziai temu kurt kaip kitos, bet pabandziau.
Pradziai palikau tas pacias eiles, kaip ir praeitoje temoje TIKESIU sudejo...

Ten toli toli už horizonto,
Vienišos “ Tiesos “ šaly-
Kur jokios reikšmės neturi
Kur nesiekia mūsų norai alkani.
Kur žvaigždė į delną telpa,
Kur žvaigždės dalis ir tu esi...
Ten kur paukščiai skraido nardo,
Per tavas šviesias mintis …

Ten toli toli už horizonto,
Kur užsibaigia jisai tavim-
Tavo žvilgsny žvaigždės atsispindi,
O giliau į pati žvilgsnį-
Dar matyt viena žvaigždė...
Sukasi aplink ta žvaigždę-
Sielos paukštis...
Sielos paukščio-
Aš dalis esu...
Ir dalis jo sielos-
Vis nerimstančioj manoj širdy …

Ten toli toli už horizonto-
Kur pati pradžia ir pabaiga..
Ta žvaigždė,
Ir vienišas tas paukštis-
Mūsų žvilgsnių – sielų gelmėse
Ieško,blaškosi ir laukia...
Kad galėtu susijungti – dalimi viena
Ir nedaloma dalim pajusti
Visu pojūčių visas sroves …
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Mes, kaip niekas kitas, suprantame gyvenimo baigtinumą. Nesakyčiau, kad tai labai blogai. Tiesiog kitaip viską vertini ir priimi. Aš net geresnė tapau, pakantesnė. Mažiau reikalauju iš savęs ir kitų. Aš šiuo klausimu leidžiu sau pajuokauti, kad jei mirsiu anksčiau, tai būsiu pakankamai jauna, pakankamai graži ir pakankamai protinga. ...

adis, 2007

Atsakyti
Aš kiekvieną dieną, kiek yra galimybės, užeinu pas Jus paskaityti Jūsų protingų minčių, žodžių ,padrasinimų, kaip ir ką darote tuo ,ar kitu atveju. Kažkada rašiau ,kad turiu sunkiai sergantį artimą žmogų, tas mano žmogutis nenori ,kad apie jį rašyčiau.Tad man yra sunku ,kažka čia pas Jus rašyti.Tik dabar norėčiau Jūsų paklausti, pas kurią gyd. onkologe,ar šeimos reikia kreiptis dėl invalidumo. Stiprybės,stiprybės ir dar kartą stiprybės,bei tikėjimo,kad viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kanarėllė @ 2010 04 21, 09:49)
Aš kiekvieną dieną, kiek yra galimybės, užeinu pas Jus paskaityti Jūsų protingų minčių, žodžių ,padrasinimų, kaip ir ką darote tuo ,ar kitu atveju. Kažkada rašiau ,kad turiu sunkiai sergantį artimą žmogų, tas mano žmogutis nenori ,kad apie jį rašyčiau.Tad man yra sunku ,kažka čia pas Jus rašyti.Tik dabar  norėčiau Jūsų paklausti, pas kurią gyd. onkologe,ar šeimos reikia kreiptis dėl invalidumo. Stiprybės,stiprybės ir dar kartą stiprybės,bei tikėjimo,kad viskas bus gerai. 4u.gif

Stiprybes ir Jums...

Man visus dokumentus del darbingumo lygio nustatymo ruosia terapeute. As atnesu is onkologo israsa apie savo bukle, taikoma ar taikyta gydyma, apie tyrimu rezultatus.

Bet zinau, kad buva atvejai kai onkologai tuos dokumentus ruosia.
Atsakyti
Mano drauges mamos atveju, onkologe ruose rekomendacijas, tai yra surinko tyrimus ir parase ligos eigos aprasa bei planuojama gydyma, ir visa tai siunte seimos gydytojai, kad organizuotu komisija del nedarbingumo pripazinimo. Viskas iki persiuntimo uztruko apie 2 sav. deja, komisijos nesulauke...


QUOTE(romantikė @ 2010 04 21, 10:01)
Stiprybes ir Jums...

Man visus dokumentus del darbingumo lygio nustatymo ruosia terapeute. As atnesu is onkologo israsa apie savo bukle, taikoma ar taikyta gydyma, apie tyrimu rezultatus.

Bet zinau, kad buva atvejai kai onkologai tuos dokumentus ruosia.

Atsakyti

"Pasidarai amžinai atsakings už tą, su kuo susibičiuliauji."
(Antuanas de Sent-Egziuperi. Mažasis princas.

user posted image

Smagu vėl visoms susitikti naujoje temoje.Laikau kumštį už visas ir linkiu visko geriausio.
Radau minutę , kol anūkas žaidžia, todė rašau trumpai.Šią savaitę dar sergame.
Atsakyti
Į naują temą TIKĖSIU prašymu dedu jos eiles:

Dar neskubėdamas, dar visiškai lėtai,
Dar prieš pasineriant į sapną šį
Iš lėto atsimerki ir pajunti akimirką
Lyg tarp dviejų tikrovių atsistojęs.
Ir tą akimirką vėl supranti, kad nėr
Ryškios ribos tarp mūsų realybės ir sapnų.
Kad ta tikroji realybė įsispraudusi tarp jų.
Kad ne sapnai gyvenimas.
Pati BŪTIS tik reali.
Nusišypsai pats sau ir vėl iš naujo
Pasaulio kažkurio dalim tampi....

user posted image
Atsakyti
Romantike, aciu uz nauja temele thumbup.gif
Tikesiu eiles thumbup.gif
Atsakyti
Ačių Jums, už tokį greitą atsakymą.Rytoj vežu dokumentus šeimos gyd.,o ar spėsim sutvarkyti dokumentus, vienas Dėvulis žino. Ačių Jums dar kartą.Visoms stiprybės.
Atsakyti
Laba visom, ateinu į naujus namučius, ačiū Romantikei, atsinešu pavasario

user posted image

ir gerų naujienų - šiandien suvažinėjau į Kauną, mano kauliukai švarūs thumbup.gif mtz nerasta, nai nai nai bigsmile.gif O tokia negera nuojauta buvo važiuojant rolleyes.gif

QUOTE(SVETA K. @ 2010 04 20, 20:58)
Grek ,o mazi leukocitai cia kiek? Ir neutrofilu? Nes jeigu tikrai mazi-jokiu zaliu salotu negalima schmoll.gif

Gal pati ir sukursi nauja tema? rolleyes.gif

Svetuk, parašyk plačiau dėl šviežių salotų, kažką praleidau matyt, nežinojau šito. Mano leukocitai - 3,2, neutrofilai - 2, hemoglobinas žemokas, tik 119 unsure.gif Jaučiu turėjo mmm įtakos tyrimui, taigi chemija atidedama šį kartą. Jaučiu neverta penktadienį tyrimo daryt, paliksiu kitai savaitei. Ryt ryte dar skambinsiu savo gydytojai, ką ji patars.

Saulėlydi, čia Tikėsiu pati kuria tokias eiles? Vau bigsmile.gif
Atsakyti
Labas ,naujoje temuteje 4u.gif pas mane nieko naujo, pries dvi dienas kankino stiprus migrenos priepuolis,dar ir dabar jauciu silpnuma...sveikatos visoms smile.gif .
Atsakyti