Įkraunama...
Įkraunama...

26 - ji onko užeigėlė...

Pradejau skaityti 14 tema,adis raso patarimus ugninei ,mou verysad.gif Visi musu angelai angel_sadangel.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kaip renkame adis žinutes - ar kaip Saulėlydis siūlė? g.gif (worde pasidaryt lentelę iš 3- jų stulpelių). Norėčiau pradėt darbą.

*******

Papildyta:
Kaip sujaudino šis straipsnis:
http://www.delfi.lt/...t.d?id=31898125
(mūsų Baltijos - Amerikos klinikoje vietoj embrioninių kamieninių ląstelių būdavo suleidžiamas paprasčiausias Ringerio tirpalas, kurio vertė 10 lt., o žmonės už šią "paslaugą" sumokėdavo 30 000 lt.) Nebėr nieko švento doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 06 gegužės 2010 - 07:49
Tai aš galiu paimti 19, 20 ir 21 temas. Tik nezinau kaip jas surasti. Patarkit.

Uždėjau apačioje paieškoje "onkol" ir taip radau kelias temas, tame tarpe ir Nr.20. bigsmile.gif, o as jau sioje temoje rašinėti pradėjau. Kaip surasti 19 ir 21 temas? Pabandysiu uždėti raktažodį 19 ir 21.


p.s. nesuprato mano užklausimo ? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 06 gegužės 2010 - 07:58
Onkologinės ligos 20
Onkologinės ligos 21
Onkologinės ligos 19


Tau, Patr smile.gif

Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 05 06, 09:57)

arūne ačiū, jau 12 psl. iš 20 temos surinkau į wordą. Nesupratau tik kaip aiškino, kad stulpeliais, man ten kaip nori taip padeda biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena.

Koki kilnu darba jus visos atliekat wub.gif

As irgi turiu pora asmeniniu adis zinuciu...

Kaip salta lauke. Taip norisi silumos...

Merginos-vilnietes, turiu klausima: gal galite pasidalinti informacija kur taisote dantis???

Po visu gydymu ir 2 metu Zoladekso leidimo(kuris kalci isplauna) - dantys pasidare jautrus, pazeidziami, plombos iskrenta...
Noreciau patekti pas odontologa, kuris jau turi dantu po chemiju ir t.t. gydymo praktikos.
Buciau dekinga uz pasidalinima info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 05 06, 08:48)
Kaip sujaudino šis straipsnis:
http://www.delfi.lt/...t.d?id=31898125
(mūsų Baltijos - Amerikos klinikoje vietoj embrioninių kamieninių ląstelių būdavo suleidžiamas paprasčiausias Ringerio tirpalas, kurio vertė 10 lt., o žmonės už šią "paslaugą" sumokėdavo 30 000 lt.)  Nebėr nieko švento  doh.gif

Deja, bet zmoniu nezinojimu labai naudojamasi.
Man patiko BBC vienas trumpas filmukas apie kamieniniu lasteliu gydymo galimybes ir ateiti, ji galima parsisiusti cia
As pries mokedama tokius pinigus pasidomeciau
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2010 05 05, 20:27)

Labins,, jeigu pavyktų nuvažiuoti iki Šiaulių, tai ir už mane nusilek Adis. Sekmadienį bus 4 savaitės nuo jos išėjimo...


sveikos smile.gif
mergiukai, kas žinote, kaip rast Sidonos kapelį - į až brūkštelkite
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 05 06, 09:48)
Mergaitės, o kaip renkame adis žinutes - ar kaip Saulėlydis siūlė?   g.gif  (worde pasidaryt lentelę iš 3- jų stulpelių).   Norėčiau pradėt darbą.

Man atrodo paprasciau nukopijoti tik adis zinute,ten ir data yra ,ir daznai ir tas postas,kam atsakoma,jeigu atskoma i klausima.

Ir dar vis galvoju apie pasiulyma padaryti kaip knyga,butu tikrai grazu wub.gif Aisku jeigu artimieji sutiks. Ta knyga ir butu skirta tik artimiesiems,jeigu leistu,tai ir mums blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 06 gegužės 2010 - 11:12
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 05 05, 19:54)
Turėjom ir mes tokią mintį, bet ar spės tulpės pražysti  g.gif Brrr kaip šalta
Tulpių žydėjimo šventė


nu gal pražys, juk buvo gražių dienų, o joms daug nereikia... sako savaitgalis bus karštas
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2010 05 06, 11:01)
Man atrodo paprasciau nukopijoti tik adis zinute,ten ir data yra ,ir daznai ir tas postas,kam atsakoma,jeigu atskoma i klausima.

Ir dar vis galvoju apie pasiulyma padaryti kaip knyga,butu tikrai grazu  wub.gif Aisku jeigu artimieji sutiks. Ta knyga ir butu skirta tik artimiesiems,jeigu leistu,tai ir mums blush2.gif


o man neatrodo grazu, bet cia mano nuomone, manau tik artimieji gali sprest ka daryt su jos zinutemis, be to norint padaryt reikia arba padaryt labai gerai, o tam reikia, kad kas redaguotu, surinktu teksta ir t.t. arba isvis nedaryt ir isvis man rods Adis vyras kai prase jos zodziu, ne postus turejo omeny kur kazkas kazkam atsakoma, rasoma apie gydyma, o apie postus su mintimis apie liga, apie gyvenima su ja, apie jausmus ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 06 gegužės 2010 - 11:44
QUOTE(Deganti @ 2010 05 06, 13:43)
o man neatrodo grazu, bet cia mano nuomone, manau tik artimieji gali sprest ka daryt su jos zinutemis, be to norint padaryt reikia arba padaryt labai gerai, o tam reikia, kad kas redaguotu, surinktu teksta ir t.t. arba isvis nedaryt ir isvis man rods Adis vyras kai prase jos zodziu, ne postus turejo omeny kur kazkas kazkam atsakoma, rasoma apie gydyma, o apie postus su mintimis apie liga, apie gyvenima su ja, apie jausmus ir pan.

Apie zodzius ir postus...tai aisku savaime suprantoma,ir negalvojau rinkti zinutes,kur ji atsako pvz.koks bus chemijos salutinis poveikis,ar koks kokio nors gydytojo telefonas ir panasiai.O del artimuju,juk ir as ,ir Teta parasem ,kad jeigu nores,jeigu leis,jeigu sutiks artimieji.Cia butu kaip jiems dovana,nes man graziai surasytas zodis ant popieriaus ne tas pats kai tas pats zodis kompe.Cia ir tik mano nuomone.
Atsakyti