Įkraunama...
Įkraunama...

VINTAGE

Na ka,pabaigiau senaja tema,pradedu nauja 4u.gif
SENA TEMA


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 21 balandžio 2010 - 11:14
Nauja tema-nauja suknia doh.gif biggrin.gif
Neįprasto man ilgio (virš kėlėnų) ir dar neįprastesnės spalvos.Gal antras raudonas rūbas spintoj biggrin.gif
Sorry už foto kokybę,saulė savo padarė,realiai ryškiai raudonos spalvos.Su baltom saguuutėm
user posted image
Atsakyti

OI kokia grazi wub.gif
Atsakyti
Ačiū blush-anim-cl.gif smile.gif
Atsakyti
reeva, labai grazi suknele wub.gif

ziuriu i MPL ideta nuotrauka ir mastau kur man gauti apvalu narva g.gif buvau pamirsus, kad man tokio reikia g.gif tik gal mazesnio nei nuotraukoj, nes i toki tai ir MB ikist galeciau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 21 balandžio 2010 - 13:28
tikrai mačiau artai kažkokioj prubangioj interjero parduotuvėje Gedimino 9,artai Egoiste
Manau,kad Egoiste g.gif
Toks nedidukas ir gražus
Atsakyti
Reeva, gražu bigsmile.gif

Gin, kostiumėlis thumbup.gif

Ir dar patiko ta žiūrkė piniginė doh.gif Kažin, ar tokią nešiočiau, bet pažiūrėti man faina tokios visokios iškamšos. Blogoji pusė prašneko devil.gif Šiaip jau pritarčiau nuomonei, kad labiau gaila šeimininkų kankinamų žvėrelių nei visokių kailinių. Aišku, kai imi gilintis, kad ten kailį nudiria nuo dar gyvo padaro, tai siaubas... Bet pačiame kailio/odos dėvėjime yra kažkas patrauklaus. Čia galima būtų ir į pscihoanalitines diskusijas leistis (savo vertės suvokimas, žmogaus vyravimas eko grandinėje ir pan). Žmogus juk iš principo yra medžiotojas ir grobuonis, nuo senovės nešiojo odą, kailį, puošėsi vilko dantų karoliais ir pan. unsure.gif Lieka tikėtis, kad vintage rankinukais virtę žvėreliai buvo medžiojami humaniškiau nei kad šiais laikais blush2.gif
Atsakyti
ačiū Nostalgie ir Amarcord 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 04 21, 13:31)
tikrai mačiau artai kažkokioj prubangioj interjero parduotuvėje Gedimino 9,artai

va sitas zodis mane neramina unsure.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 04 21, 13:32)
Ir dar patiko ta žiūrkė piniginė  doh.gif

as tai net gi ir nesiociau blush2.gif devil.gif nors gyvu, tai labai, labai nemegstu unsure.gif
Atsakyti
O "Egoiste" kokios kainos?Net neįsivaizduoju g.gif
Bet va dabar atgaminau,kad tikrai Egoiste,tam Vilniaus,berots,gatvėj
Atsakyti


Tai net kikoj tu apvaliu yra, aishku jie pritaikyti pauksciu laikyti ir gal ne tokie dailus,bet galima pritaikyti smile.gif

Va va, amadord zodis zodin parashe apie vintaza ir humanizma biggrin.gif
Atsakyti
grazi suknute reeva thumbup.gif

as dabar guodziuosi,kad reikia savo vintage daiktu kaina svert pradet,nes kartais tokiu geriu randu,bet bent man,kaina kanda,esu nusistacius kiek max noriu leist tokiems dalykams,bet ziuriu,kad kai kurie daiktai neitelpa i tuos remus,o yra tokiu groziu doh.gif si savaitgali palikta 50tuju kostiumelis dar dabar akyse stovi doh.gif

jauciu,kad trauksiu vel medzioklen kuria diena,nes skauda sirdi del paliktu geriu(jei,zinoma,juos dar rasiu)


aga,narvelis gerai-nesupykciau ir as toki turet,butu retkarciais kuom sb pagasdint lotuliukas.gif
Atsakyti