Įkraunama...
Įkraunama...

Šuns maudymas

wub.gif , kada galima pradeti maudyti maza suniuka, t.y. nuo kiek laiko.mano anglu kokerspanieliui 2 menesiai ir as jo dar nemaudziau, nes mane visi gasdina, kad negalima maudyti nes susirgs.tai ka gi man daryti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(loretulka @ 2005 12 12, 21:28)
wub.gif , kada galima pradeti maudyti maza suniuka, t.y. nuo kiek laiko.mano anglu kokerspanieliui 2 menesiai ir as jo dar nemaudziau, nes mane visi gasdina, kad negalima maudyti nes susirgs.tai ka gi man daryti?  doh.gif



tai ir nemaudyk, ar jau labai reikia? smile.gif Aš maudau nuo 6 mėnesių. Jeigu labai reikia (pvz., labai smirda smile.gif), galima 3 mėn išmaudyt (geriausia - praėjus porai savaičių po visų skiepų), tik paskui labai saugot, kad neperšaltų.
Atsakyti
blink.gif ir kas čia taip gąsdina???
Susirgs tik tuo atveju, jei išmaudytas lakstys skersvėjyje, ausų šlapių neišvalysi ir t.t.
O su geru šampūnu gali maudyti be baimės mirksiukas.gif
Maniškiui 5 mėn., o maudėsi jau gal kokius 6 kartus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2005 12 12, 20:31)
tai ir nemaudyk, ar jau labai reikia? smile.gif Aš maudau nuo 6 mėnesių. Jeigu labai reikia (pvz., labai smirda smile.gif), galima 3 mėn išmaudyt (geriausia - praėjus porai savaičių po visų skiepų), tik paskui labai saugot, kad neperšaltų.


O kodėl tik 3 mėn.? Juk jei nuo pirmo skiepo praėjo pora sav., o iki antro skiepo dar toli ir šuniukas pvz. išsvoliojęs kur nors, tai negi negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 12 12, 21:35)
O kodėl tik 3 mėn.? Juk jei nuo pirmo skiepo praėjo pora sav., o iki antro skiepo dar toli ir šuniukas pvz. išsvoliojęs kur nors, tai negi negalima  g.gif



Nu jeigu kakoj išsivoliojo, tai aišku kad nekentėsi biggrin.gif Bet šiaip maudyti vien todėl, kad norisi šampūną išbandyti, tai tikrai nepatariu.
Mes išmaudėm saviškį praėjus gal porai dienų po skiepo (nepaklausėm veisėjos,kalti...). Taip jau susidėjo, kad skiepai + maudymas + dar kažkos velnias, ir kirto per imunitetą, pasigavo kažkokią infekciją ir vos nepalaidojom.... Baimės daug buvo. Tai dabar aš jau labai atsargi smile.gif
Atsakyti
Nu jau atsiprašau smile.gif aš savo kokerius nuo 6 savaičių maudau. Tik po to būtinai fenuoju, ir į lauką po maudynių jau neinam(čia kai didesni maudosi).
Atsakyti
QUOTE(Dianela @ 2005 12 12, 21:44)
Nu jau atsiprašau smile.gif aš savo kokerius nuo 6 savaičių maudau. Tik po to būtinai fenuoju, ir į lauką po maudynių jau neinam(čia kai didesni maudosi).


Prašau prašau, maudykit, nedraudžiu biggrin.gif
Bet saviškių nemaudau. Iki šešių mėn. jiem plaukas vis tiek neauga (kokeriam gal kitaip), būna trumpaplaukiai, ir maudyti nėra dėl ko, tai ir rizikuoti neverta smile.gif
Atsakyti
O aš savo šunų iš vis nemaudau, nes vokiečių aviganiams nepriklauso biggrin.gif
Atsakyti
VA mes matyt irgi stojam į murzių gretas 4u.gif Nesiruošiu saviškio maudyt iki kovo , na nebent kokiam š... išsivoliotų. Vienam guolyje nemiegam, šuo nedvokia(ypač dabar, kai sausiaku šeriu), ir kiek žinau negalima š uns dažnai maudyt, nes nusiplauna koks tai apsauginis riebalinis sluoksnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2005 12 12, 23:56)
kiek žinau negalima š uns dažnai maudyt, nes nusiplauna koks tai apsauginis riebalinis sluoksnis ax.gif

Pasenę žinios;) nebent kokiu lenkišku šampūnu prausi. Tie geri šampūnai nenupauna apsauginio sluoksnio ir šunį galima nors kiekvieną dieną maudyt thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo gražuolę tiesiog sniegučiu ištrinu ax.gif Nors kai buvo keturių mėnesių teko ir išmaudyti vieną karta, tai po to nėjom į lauką, labai saugojomės ir nesusirgom.
Visgi manau, kaip ir žmogus taip ir šuniukas po skiepų yra silpnesnis, tai geriau jį pasaugoti, kad po to nereikėtų gailėtis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kucia @ 2005 12 13, 14:03)
Aš savo gražuolę tiesiog sniegučiu ištrinu  ax.gif  Nors kai buvo keturių mėnesių teko ir išmaudyti vieną karta, tai po to nėjom į lauką, labai saugojomės ir nesusirgom.
Visgi manau, kaip ir žmogus taip ir šuniukas po skiepų yra silpnesnis, tai geriau jį pasaugoti, kad po to nereikėtų gailėtis. rolleyes.gif

aciu uz patarimus del maudyniu, net nezinau ka daryti, gal tada dar nemaudysiu.ji dar ir neskiepyta mano kokeryte, jai jau lygiai 2 menesiai.
Atsakyti