Įkraunama...
Įkraunama...

INK Addicts...We're lovin' it...*27

The year of tiger
shall release a tiger within us...

user posted image

Žmogaus oda - drobė meno kūriniams, kurie simbolizuoja kažką tokio labai stipraus ir reikšmingo žmogaus gyvenime, kas yra verta įamžinimo. Kūnas tampa tarsi gyvu dienoraščiu, kuriame kiekviena tatuiruotė atspindi tam tikrą gyvenimo, praeities dalelę. Taip žmogus neužveria durų savo praeičiai, o nešiojasi ją su savimi kiekvieną dieną...

user posted image

Tattoo - žmogaus pasaulėžiūros, asmenybės, mąstymo būdo, gyvenimo stiliaus atspindys.Tai savotiška žmogaus gyvenimo istorija, pasakojama kūne įprasmintais simboliais...

user posted image

Tattoo - kur kas gilesnis reiškinys nei vien tik mada. Tai menas, ir kas vienam žmogui gražu, kitam gali būti atgrasu. Tai normalu, dėl skonio ir požiūrio į tattoo ginčytis beprasmiška.

user posted image

Čia kalbame apie tatuiruotes, jų gerąsias ir blogąsias savybes, meistrus, salonus ir t.t.

user posted image

Pasirodom ko norim, ko ieškom ir ka turim...


user posted image

PRIEŠ DARYDAMI TATTOO PASIDOMĖKITE KUR JAS DARO KOKYBIŠKAI, NES TAI LIEKA VISAM GYVENIMUI.

Ir atminkit, gera tattoo niekada nebūna pigi, o pigi tattoo niekada nebūna gera.

user posted image


MŪSŲ MYLIMI MEISTRELIAI

user posted image


user posted image
Papildyta:





**********************
QUOTE(Insa @ 2010 04 22, 15:21)
man tai tos mergaites uzpakalikas grazus smile.gif ir pilvas wink.gif  biggrin.gif o tas apendicito randas lb jau didelis atrodo, mano per puse matyt mazesnis

jep, graži motera ten.
ale apie randus, kiek daktarų tiek randų doh.gif
seniau gi ir cezarį darydavo išilgai pilvo doh.gif
o dabar visai po pilvu vos 8-10cm pjauna, aišku neskaitant to kad su med replėm ištampo tą skylutę kad daktaro abi rankos ir vaikas pralystu... doh.gif
oj, net susitraukiau ph34r.gif
nenorėtau sekcijos apturėt schmoll.gif geriau tattoo vietoj rando biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm@nytė: 22 balandžio 2010 - 17:29
Nu net pasimatavau biggrin.gif 17 cm biggrin.gif Nu, bet man jis grazus ir labai mielas biggrin.gif Nors maciau ir vertikalu Cezario randa unsure.gif Anksciau taip darydavo. Nu va to tai nesuprantu
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
oj is pradziu galvojau kad ant krutines tattoo, ale kazkaip nugara atrodo.. nu bet ta skyle tada doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzyte @ 2010 04 09, 19:20)

Graziai padaryta wub.gif

O tos paskutines tai svelniai tariant nesupratau unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Femme aux lèvres rouges: 22 balandžio 2010 - 21:43
O blink.gif baisokas randas.... unsure.gif
Atsakyti
Joa... ten randukas neblogas blink.gif

Tą Šiaulių studiją galima pervadint į Totemas tattoo kokį kartą mirksiukas.gif
Atsakyti

O tas zuikis ish Alisos ant kurios vietos? g.gif
Atsakyti
Šlaunis man atrodo.....
Atsakyti
Sveikos, merginos, manau, jau greit prisijungsiu prie Jūsų tatuiruotųjų, turiu viziją, tik noris kažkokio išbaigimo, prieš einant pas meistrą ieškau pati, bet gal Jūs ką patartumėte štai šiai tattoo ją daryti ketinu ant blauzdos... visų nuomonė įdomi aciuks.gif
Atsakyti
Man tai atrodo nieko tam skorpionui daugiau ir nereikia,bus per daug jau tada,užtektinai išraitymų wink.gif
Atsakyti

Pacia tattoo tai labai sunku vertinti, nes visai ne mano skonio, bet vieta mano manymu parinkta netinkama.Si tattoo yra labiau horizontali nei vertikali, o blauzdai reiktu kazko ishtesto i vertikale, kad graziai atrodytu ir "negadintu" blauzdos formos 4u.gif
Atsakyti