Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, kai tėvai skiriasi ar išsiskyrę

Sveikos, gal aks susiduret su tokia situacija.Mano tevai ruosiasi skirtis.Tetis isena pas kita moteri . Mama labai liudna ir manau ji tikrai jo nenori matyti.tai kaip man ji kviesti i vestuves? Ar tik i baliu? isviso kaip elgtis reikia? Nenoriu kad mamai butu skaudu, nes sita zinia ji sunkiai pernese. Bet noriu kad jis pamatytu kaip jo pirma dukra isteka! Prasau patarkite verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2005 12 13, 14:35)
Sveikos, gal aks susiduret su tokia situacija.Mano tevai ruosiasi skirtis.Tetis isena pas kita moteri . Mama labai liudna ir manau ji tikrai jo nenori matyti.tai kaip man ji kviesti i vestuves? Ar tik i baliu? isviso kaip elgtis reikia? Nenoriu kad mamai butu skaudu, nes sita zinia ji sunkiai pernese. Bet noriu kad jis pamatytu kaip jo pirma dukra isteka! Prasau patarkite verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]


šiuo atveju būčiau mamos pusėj, o tėtis gali tik ateiti ir pasveikinti, turėtu ir jis suprasti, kaip tavo mamai dabar sunku.
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2005 12 13, 13:35)
Sveikos, gal aks susiduret su tokia situacija.Mano tevai ruosiasi skirtis.Tetis isena pas kita moteri . Mama labai liudna ir manau ji tikrai jo nenori matyti.tai kaip man ji kviesti i vestuves? Ar tik i baliu? isviso kaip elgtis reikia? Nenoriu kad mamai butu skaudu, nes sita zinia ji sunkiai pernese. Bet noriu kad jis pamatytu kaip jo pirma dukra isteka! Prasau patarkite verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]


as manau kad abu tevai turi vienoda teise dalyvauti vaiko vestuvese. jie turetu pamirsti ta diena visus nesutarimus, palikti visus principus ir pasidziaugti savo vaiko laime...deja tevai daznai to nesupranta...
na o labai sunku tau patarti, manau daug kas priklauso ir nuo tavo santykiu su mama bei teciu!
Atsakyti
Ir as taip galvoju, bet ka daryt jei jie nesupranta. verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2005 12 14, 14:13)
Ir as taip galvoju, bet ka daryt jei jie nesupranta.  verysad.gif [FONT=Times][SIZE=1][COLOR=blue]


na paiskink abiems kas ir kaip. tiklaiu tai pakviesk abu ir ju reikalas ar jie ateis ar ne....aisku skamba lyg tevai nerupetu...bet jie su savo tokiu elgesiu ir nelabai tavom rupinas...
Atsakyti
g.gif as tai net neisivaizduoju, kaip geriau daryt... Ziurint, kaip tevai dabar sutaria. Nes jei jie laiko pykti (arba vienas is ju), tai abiems tavo vestuves bus kancia. Tikiuosi, kad bet kuris tavo sprendimas bus teisingas. As cia be patarimo, tik siaip norejau pasakyt, kad ziauriai sunku sugalvoti, ka daryti... ax.gif
Atsakyti
Pas mane ta pati problema,tik tiek,kad mano busimo vyro wub.gif tevai issiskyre ir gyvena su atskirom pusem.Tai gaunas didziuliai piktumai,kad kazkuris is antros puses net neis i musu svente verysad.gif .Net nezinau,kaip pasakyti.Siaip ziauriai del to liudna:( Jeigu kas turi pasiulymu kokiu,kaip pakviesti seimos nariu antras puses i musu svente,tai laibai tikiuos,kad padesit.
Atsakyti
Mano tevai pries du metus issiskyre ir tikrai ne graziuoju.Liko pykciai tarp ju.Tai va,po menesio bus mano vestuves ir privalejau abu pakviesti.Jie gyvena skirtinguose miestuose.Mama netoli manes,o tetis uz 200 km.Tai va,pakvieciau ir teti(abu tevai turi antras puses),nors labai bijau kad nesugadintu man sventes,kuri man be galo svarbi.Tai cia jo reikalas ar atvaziuos ar ne.Mano pareiga tik pakviesti,o toliau galvoti jiems.Ir jei nuspres atvaziuoti,tai perspesiu,kad cia yra mano svente,man svarbiausia ir nenoriu jokiu nesusipratimu is jo puses.Tai patarimas butu toks,kad tevus abu butinai reikia kviesti,o jei jau nuspres atvaziuoti,tai reiketu ir pasikalbeti,kad po to,nebutu nesusipratimu,skandalu ir t.t.
Atsakyti
mano ir vyro tevai issiskyre, i vestuvas atvaziavo mano tetis ir mama buvo, o MB tetis atejo su pamoe o mama viena. betniekas (ne nebent MB ppamote), jokiu tragediju nedare schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Astule_ @ 2006 05 19, 22:31)
Mano tevai pries du metus issiskyre ir tikrai ne graziuoju.Liko pykciai tarp ju.Tai va,po menesio bus mano vestuves ir privalejau abu pakviesti.Jie gyvena skirtinguose miestuose.Mama netoli manes,o tetis uz 200 km.Tai va,pakvieciau ir teti(abu tevai turi antras puses),nors labai bijau kad nesugadintu man sventes,kuri man be galo svarbi.Tai cia jo reikalas ar atvaziuos ar ne.Mano pareiga tik pakviesti,o toliau galvoti jiems.Ir jei nuspres atvaziuoti,tai perspesiu,kad cia yra mano svente,man svarbiausia ir nenoriu jokiu nesusipratimu is jo puses.Tai patarimas butu toks,kad tevus abu butinai reikia kviesti,o jei jau nuspres atvaziuoti,tai reiketu ir pasikalbeti,kad po to,nebutu nesusipratimu,skandalu ir t.t.

nors tema jau sena ir postas senas, bet... iškart mergina nusistačius prieš tėvą neva jis yra problema, deja, vieno kalto konflikte nebūna

Atsakyti
Pas mane panasi problema,tik mano tevai issiskyre jau 12 metu,tai irgi nebuvo labai grazus ir taikus issiskyrimas.Mano santykiai su teciu geresni nei su mama,taipogi jie abu turi antras puses,bet as abu ir pakvieciau su antrom pusem ir kaip supratau,tai visi dalyvaus mano vestuvese(na tetis tai tikrai).Teks jiems jau kazkaip istverti buvima vienoj patalpoj ir labai tikiuosi,kad nepridarys man jokiu problemu,na bent jau sake pasistengs nesugadinti mums sventes
Atsakyti
Mano geriausia drauge yra vienisa motina. As ir mano busimasis vyras - jos vaiko kriksto tevai. Jos nepakvieciau buti pamerge, taciau nekaip jauciuosi, kad liksiu nesuprasta, nors drauge tikrai labai artimas man zmogus. Nenoriu iskaudinti, taciau esu truputi prietaringa, ir nors vestuves nebus labai tradiciskos, bet prietaruose slypi uzkoduota liaudies ismintis...

pasimeciau sad.gif ka daryt?
Atsakyti