Įkraunama...
Įkraunama...

Kai pyksti net ant veidrodžio...

Sveikos visos, besiliekninančios ir jau pasiekusios tikslą 4u.gif

Skaičiau skaičiau istorijas, pykau ant kai kurių dėl paiko badavimo, kai kurias mintyse išgyriau ir nusprendžiau pati sukurti temą apie savo dar tik prasidedančią, bet po truputį įgaunančią pagreitį lieknėjimo istoriją.

Esu jauna, ant nosies 23 metai. Turiu dukrytę, kuriai greitai dveji. Ir ta maža šelmė išpūtė mane beveik trisdešimčia kilogramų... Visada didžiavausi gražia figūra - būdama 7 stojau į sportininkių gretas ir profesionaliai sportavau iki pabaigiau mokyklą. Išvažiavusi mokytis į kitą miestą sportą šiek tiek apleidau, bet formas visada palaikiau. Svėriau 60kg, o ūgis 172cm. Buvau atletiška didžiakrūtė biggrin.gif 19-os susipažinau su būsimu vyru. Patogus gyvenimas - automobilis, pasilepinimas skanėstais ir galiausiai - nėštumas, mano atletišką figūrą pavertė į kalną lašinukų... Būdama nėščia kimšau į save viską, ką rasdavau skanaus, o jei pritrūkdavau, nupūškuodavau iki parduotuvės kažko dar nusipirkti, arba skambindavau vyrui, kad nepamirštų parvežti man kilogramo obuolių (tiek suvalgydavau kasdien) ir bulvių traškučių doh.gif Truputį apleidau paskaitas, ateidavau ne į visas, užtat namie visada garuodavo bulviniai blynai, ar lazanija... SM tapo antrais namais. Taip "nepastebimai" kilogramai užaugo iki beveik 90. Dar būdama beveik 8-tą mėnesį nėščia, nuėjau pas ginę, kad pažiūrėtų, ar didelis ar didelis lėliukas gyvena mano pilvuke. Atsakymas tiesiog šokiravo: nu ką, storas, nupenėtas vaikas... blink.gif Viskas viduje tiesiog virte užvirė, supratau, kad tai aš kalta dėl besaikio ryjimo, tačiau niekas niekada nesakė, kad pažiūrėčiau į save, kad aš jau - storulė....
Ką gi, iš gimdymo namų grįžau sverdama 85 kg, o Dieve, kaip aš pavydėjau mamoms, kurios gyrėsi, kad priaugo virš 20 kg, o grįžo tik su plius 5... Pavydėjau ir nieko nedariau - toliau mėgavausi geru gyvenimu, nors nuotraukose ir veidrodyje baisėjausi savimi. Tačiau skanėstai ėmė viršų... Svoris nekito, ėjau sportuoti, tačiau viskas tetrukdavo mėnesį. Ir taip daugybę kartų doh.gif
Išsikraustėm gyventi į namą. Kiek čia bus tvarkymosi, pagalvojau, ir kelis mėnesius taip galvodama drybsojau ant sofos priešais TV, arba besimokydama.
Su kursiokais sutariau puikiai, nors ir stora, bet mokėjau iš savęs pasijuokti, kursiokų buvau vadinama "mamule" - ir dėl tikros, ir del perkeltinės priežasties biggrin.gif na ir pagaliau prieš kelis mėnesius su viena kursioke, kuri taip pat buvo pilnoka, nusprendėme, kad užteks čia mums ryti, reikia pasitikti vasarą gražioms bigsmile.gif Ėjome į salę, kurią aš tikrai mėgstu, paprakaituodavom, o rezultato - nulis. Atrodo, ir valgome mažiau, ale kaip storos, taip storos... Na ir pasiryžo kursiokė išbandyti papildus, a la "LIDA", įpusėjus pakuotę, pasirodė rezultatai, o lieknėjo ji akyse blink.gif Pradžioje skeptiškai į tai žiūrėjau, nes dažniausiai toks lieknėjimas grįžta su dešimčia papildomų kilogramų - juk lieknėjama praktiškai raumenų sąskaita. Ale mane taip įkvėpė jos akyse tirpstantys cm, kad energijos atsirado tiesiog iš oro - kasdien ėmiau tvarkytis kaip išprotėjusi, atšilo orai, tad su dukryte lauke vaikščiodavom po porą valandų (anksčiau išeidavom tik porą kartų savaitėje), apetitas ėmė dingti, supratau, kad einu teisingu keliu, kai sužinojau, kad "už akių" kalba, jog mano veidas stipriai apkritęs, ir negražiai atrodo tas "kabantis kelnių užpakalis" biggrin.gif Palaikiau draugei kompaniją užsisakydama ir aš tų stebuklingų papildų, gėriau piliulę po piliulės, galiausiai supratusi, kad visai man jų nereikia - aš ir be vaistų galiu lieknėti thumbup.gif esu dėkinga savo universitetui, kuriame bent du kartus savaitėje turiu intensyvaus fizinio krūvio paskaitas, kitaip neprisiverčiu sportuoti... Į naudą išėjo ir sukimasis su šluota po namus - kasdien išprakaituoju kaip pirty, bet tuo pačiu ir linksminuosi - garsiai pasileidžiu muzika ir lakstau po visus kampus.
Taigi, lieknėjimo pradžia laikau vasario mėnesį, kai draugė pradėjo gerti papildus. Tada svėriau 82kg, užvakar svečiuose užlipusi ant svarstyklių pamačiau 74 kg wub.gif Ir tai dar toli gražu ne pabaiga!! Vasarą dar nesitikiu tapti gražia, tačiau iki metų pabaigos tikiuosi atgauti buvusias formas.
Noriu padėkoti vyrui už tai, kad nė piršteliu neprisideda prie namų ruošos - daugiau darbo lieka man mad.gif lotuliukas.gif
Ir labiausiai - savo dukrytei, kuri yra tokia aktyvi, kad prie kompo mama neužsisėdi - žiūrėk, jau sultis išpylė, jau kruopas išbėrė, jau skalbimo mašiną įjungė, ar po visus namus išmėtė žaisliukus, tada mama eina "tirpintis" biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif labai tave suprantu, as pati stengiuosi numest svori, nes po gimdymo taip pat patapau minkstute, ypac per pilva doh.gif blush2.gif saunuole tu thumbup.gif butinai lauksiu tavo pranesimu kaip sekasi toliau lieknet, ir palaikysiu ploja.gif
Atsakyti
Graži istorija,linkiu ir pabaigos gražios mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunuole, sveikinu clap_1.gif Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Neišlepinkit vyro, paskui ir labai norint šluotos į rankas nepaims.
O Jums linkiu neprarasti optimizmo ir sėkmingai tęsti pradėtą darbą. Mes čia visomis keturiomis Jus palaikysim, tik parašykit, kaip sekasi.

Jei būtų galimybė, būtų smagu pamatyti ir rezultatą...
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Labai dziaugiuosi, kad yra, kas mane palaiko - didziausias ACIU Jums 4u.gif Svarstykliu namie neturiu, tai kai nuvaziuosiu kur i svecius, pulsiu svertis smile.gif Jau dauguma pastebejo, kad stipriai sulieknejau...

Klumpe, vyrui mano gerokai daugiau nei man, todel net neturiu tikslo jo peraukleti, jei pats turi noro, gali savaitgali ryte atsikeles suplauti indus, kazka patvarkyti, bet jis nepratintas to daryti, visada apsokinedavo mama, tai negi as imsiu aukleti-tikrai nepavyks unsure.gif
Rezultata parodysiu tik tokius, kaip mano kelnes "isaugo", deja, foto, kuriose as pries sia "akcija" istryniau doh.gif

user posted image

fotografuota tom dienom, kai rasiau istorija, todel tikiuosi, kad dabar man tos kelnes dar laisvesnes smile.gif
Atsakyti
Gražiai kabo džinsai thumbup.gif
Senas kelnes ir aš turiu pasilikusi,tai nukrenta nuo manęs blush2.gif
Atsakyti
Ale moteriške, žiūriu į tamstą ir baltai pavydžiu. Manau, reikia dar šiek tiek pasistengti, ir bus liuks rezultatas. Aš savęs nelaikau stora, bet atrodau tikrai kur kas prasčiau už Jus.

Esat šaunuolė iš didžiosios raidės, o savo užsispyrimu ir rįžtu užkrečiat aplinkinius. Nepamirškit istorijos tęsinio. Mes čia šiapus ekrano su nekantrumu lauksim.

Tik labai jau nešturmuokit- kantrybės mes turim.
Atsakyti
Saunuole - tokia reali ir uzkrecianti istorija thumbup.gif Pati kol kas esu tame "kaupimosi" periode, kur lieknejama "nuo pirmadienio"... doh.gif Kol kas teisinuosi, kad maitinu blush2.gif Labai tikiuosi, kad netolimoje ateityje ir pati paviesinsiu cia savo busimaja lieknejimo istorija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2010 05 09, 11:27)
Gražiai kabo džinsai  thumbup.gif
Senas kelnes ir aš turiu pasilikusi,tai nukrenta nuo manęs  blush2.gif

šaunu, labai džiaugiuosi ir už jus! thumbup.gif: turbūt tai pats geriausias paskatinimas nesustoti...

QUOTE(Klumpė @ 2010 05 10, 18:56)
Ale moteriške, žiūriu į tamstą ir baltai pavydžiu. Manau, reikia dar šiek tiek pasistengti, ir bus liuks rezultatas. Aš savęs nelaikau stora, bet atrodau tikrai kur kas prasčiau už Jus.

Esat šaunuolė iš didžiosios raidės, o savo užsispyrimu ir rįžtu užkrečiat aplinkinius. Nepamirškit istorijos tęsinio. Mes čia šiapus ekrano su nekantrumu lauksim.

Tik labai jau nešturmuokit- kantrybės mes turim.

labai ačiū už gražius žodžius ir palaikymą smile.gif aš vis pakeliu maikutę, stovėdama priešais veidrodį ir pagalvoju-kiek daug man dar trūksta-bet nenusimenu ir palengva žengiu pirmyn,-kad būtų jums ką papasakoti smile.gif

QUOTE(bavtav @ 2010 05 17, 08:47)
Saunuole - tokia reali ir uzkrecianti istorija thumbup.gif Pati kol kas esu tame "kaupimosi" periode, kur lieknejama "nuo pirmadienio"... doh.gif Kol kas teisinuosi, kad maitinu blush2.gif  Labai tikiuosi, kad netolimoje ateityje ir pati paviesinsiu cia savo busimaja lieknejimo istorija rolleyes.gif

ir teisinkitės, kol baigsite maitinti smile.gif spėsite numesti tuos kg, kai leliukas paaugs, kol kas dar galite save pateisinti ir prie to paties palepinti :ax

Na o aš atėjau pasidžiaugti-viena kursiokė (ne grupiokė) šiandien išpūtė akis ir paklausė- Kur tu išnykai??? biggrin.gif buvo taip malonu, kad mano pastangos jau taip akivaizdžiai matomos thumbup.gif: o geriausia yra tai, kad jau telpu į daugelį priešnėštuminių kelnių ir kai kurias bliuskutes! Parduotuvėje 38 dydžio drabužiai nebeaptempia taip, kad kumpiai per šonus krenta, kai kurie jau visai gražiai atrodo. Ir sklendžiu gatve, nebesunku pūškuoti biggrin.gif Ech, kokia aš laiminga, kad galiu savo džiaugsmu pasidalinti su jumis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
beje, vakar radau savo foto, darytas praėjus pusei metų po gimdymo. Pasistengsiu savaitgalį nusifotografuoti ir parodysiu skirtumą (ir pačiai laaabai įdomu).
Tai tiek šiam kartui, mano mielosios, tikiuosi, beskaitydamos padėsite sausainius atgal į spintelę, o vietoj kolos, pradžioje apibėgusios 3 ratus aplink namą, įsipilsite vandens biggrin.gif
Saldžių sapnų 4u.gif
Atsakyti
Kaip faina bigsmile.gif Svarbiausia, kad numetus visus kg pilvas gražis bus. Jau ir dabar gražus, tik dar išdailės nukritus daugiau kg. Oda nepertempta thumbup.gif
Mano plokščias, bet baisus, strijuotas, niekam neparodysi sad.gif

Taip ir toliau varyk, nusimesi kg. O jei dar praeityje buvai sportininkė, gal ir dabar užsikabintum ant sporto bigsmile.gif
Atsakyti
Taure, tai kad pas mane pilvas lygiai toks pats-strijos, odos gabalas issitampes liko cry.gif na bet kompensacija yra-mazute isdykele namie smile.gif
o pasiekimai mano tokie, kad svoris nukrito iki 66 kg, vadinasi, liko 6 kg iki tikslo smile.gif aisku, audiniu struktura pasikeite-daugiau lasinio, maziau raumenu biggrin.gif ikelsiu foto su pasiekimais:
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freimule: 29 birželio 2010 - 22:08