Įkraunama...
Įkraunama...

DAVIDO Budlėja

Sveikutės 4u.gif Noriu įsigyti Davido budlėją.Gal kas auginate? Kaip žiemoja?Kur pirkti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lamma: 25 balandžio 2010 - 21:17
Negi nėra auginančių šį augaliuką? g.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 26, 22:06)
Negi nėra auginančių šį augaliuką? g.gif  4u.gif

Manau, po praėjusios žiemos bus daug ją biggrin.gif auginusių cool.gif ..
Mano ir senosios,ir jaunesnės nerodo gyvybės ženklų - atrodo, bus iššalusios ne tik iki žemės, bet ir žemiau unsure.gif . Bet turiu pasirinkus sėklų prieš keletą metų, gal dar gyvybingos.. Reiks vėl pasėt.
Auginau dvi veisles - 'Nanho blue' ir Nanho purple'. Pirmoji labiau jautresnė šalčiui - beveik po kiekvienos žiemos jai kas nors nepatikdavo ir labai sunkiai atsprogdavo (na, krūmų buvo ne vienas, bent po keletą abiejų veislių..). Antrosios - krūmai didesni, atsparesnė. Gal prieš 3 metus po švelnios žiemos (kadangi nenukirpau žiemai iki žemės) liko visas gyvas, per vasarą labai subujojo - buvo didelis krūmas. Na, sekančią žiemą vis tiek nušalo..
Atsakyti
Auginau prieš keletą metų ir per žiemą iššąlo - pagalvojau, gal per mažai dengiau g.gif Tačiau dabar jau aišku, kad tai labai jautrus šalčiui krūmelis ir kažin ar verta jį auginti, nors ir labai gražus ax.gif
Atsakyti
Jei teisingai suprantu sitas augalas pirmais metais nezydi? Vakar nusipirkau seklyciu, galvoju, kad reikia paseti i dideli vazona, pas tevus yra saltu patalpu, kur galima butu laikyti, kad ir pailsetu, ir nesusaltu. Norisi nors viena karta paciai pamatyti kaip zydi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 27, 06:59)
Auginau prieš keletą metų ir per žiemą iššąlo - pagalvojau, gal per mažai dengiau  g.gif  Tačiau dabar jau aišku, kad tai labai jautrus šalčiui krūmelis ir kažin ar verta jį auginti, nors ir labai gražus  ax.gif

Tai gal sodinti iš karto į vazonus ir žiemai įnešti į patalpą?Nes sudygo labai puikiai sėklos. g.gif Pernai sėjau tiesiai į žemę,gavosi šnypšt.Šiemet pasėjau namie,dabar žiūriu reikia pikuoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 04 27, 09:50)
Tai gal sodinti iš karto į vazonus ir žiemai įnešti į patalpą?Nes sudygo labai puikiai sėklos. g.gif Pernai sėjau tiesiai į žemę,gavosi šnypšt.Šiemet pasėjau namie,dabar žiūriu reikia pikuoti. g.gif




Tai vat ir man taip atrodo geriausia butu.. Svarbu laikyti saltai, kad pailsetu 4u.gif
Atsakyti
Aš auginu šią gėlę-krūmą, bet nežinau ar jis bus išlikęs, nes dar nerodo jokių gyvybės ženklų, visada žiemai apipldavau durpėmis ir nieko, bet šiemet po tokios žiemos neaišku ar bus išgyvenusi g.gif
Atsakyti
Mano pernai sodinta tikriausiai sušalo. Jokių gyvybės ženklų nėra schmoll.gif Uždengusi buvau eglės šakom-matyt tikrai jautrūs šalčiui augaliukai unsure.gif
Atsakyti
As ir si grozi buvau pasisodinus dar pas mama ax.gif
Turejau violetine ir ruzava tai ruzava neatlaike pirmos ziemos o violetine ilgai gyveno tik va siemet neaisku kaip bus nes mes ju nedengdavom g.gif
Atsakyti
Ar pas kurią peržiemojo lauke? 4u.gif
Atsakyti