Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek pinigėlių išleidote savo grožiui?

Apklausa: Kiek "inestavote" į nuotakos grožį? (303 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mergaitės, gal galit paatvirauti, kiek jums kainavo(ar kainuos) Jūsų išvaizda per vestuves? wub.gif
Triu omeny su suknele, papuošalais, batukais, apatinukais, šukuosena, makiažu, soliariumais, manikiūrais ir kitomis procedūromis. Labai aktualu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglinė: 13 gruodžio 2005 - 16:38

man kainavo:
suknele 700
batukai 140
apatiniai 20 (tik triusikeliai)
sukuosena 60
makiazas 40
manikiuras (nagus klijavau) 45
soliariumas apie 80
lupdazis nenusivalanti 50
kojines 17

na ir kiek gavosi? 1152
Atsakyti
mano suknele kainavo 600 litu
bateliai 150
apatinis trikotazas 30 euru
sukuosena su visais bandymais ir dazymais 100 litu (kartu su manikiuru)
makiazas 30 litu
kojines (2 poros) 40 litu
dar buvo pora soliariumo sensu (kuris nesimate) tai kainavo mazdaug apie50 euru
ocia ieina ir antros dienos rubai ir visa kita i sita kaina?
vistiek parasysiu suknele kainao 200, bateliai 60 litu, kojines tiko tos pacios, apatinis trikotazas 30 litu, tai va isviso tai kiek cia gaunasi: apie 1500 litu, cia daug ar mazai?
Atsakyti
bandau ir aš paskaičiuot:

suknelė 800
bateliai 70
apatiniai 15 (ir tik triusikėliai)
soliariumas 80 (pirkau abonementą)
šukuosena 40
makiažas 40
manikiuras apie 40 (prieš westuwes dariau nagų papildymą ir dailę)
kojines apie 22 (dwi poros)
pirkau dar labai faina blizgesį, kurį dėja pamiršau per westuwes panaudot doh.gif 30
iš wiso: 1137 jei gerai suskaičiawau
Atsakyti
mano paskaiciavimai:
suknele- 750
bateliai-290
triusikeliai-30
tiara-150
kojines-26
manikiuras-20
sukuosena-35
makiazas-35
is viso- 1336 +antrai dienai kelnes pirkausi uz 100.
Atsakyti

na mano bus apie tiek:
suknele su veliumu ir kojaraisciu, bei papuosalais: 1750lt
batai - na itariu bus apie 300lt
sukuosena 60lt
makiazas 40lt
kojines (dvi poros) 40lt
manikiuras - 40lt

dar ketinu palankyti kosmetologijos kabineta, kad atsviezintu veido oda, tai gal dar ten koks 100lt iseis

tai kazkur apie 2300lt gausis..daugoka..ai bet man sau niekad negaila!
Atsakyti
man kainavo:
suknele 900
batukai 180
apatiniai 20 (tik triusikeliai)
sukuosena 100
makiazas 40
manikiuras (nagus prisiauginau) 75
soliariumas apie 100
kojines 2 vnt. po 21
papuošalas kaklo su auskarais 50

visko tiksliai jau nepamenu bet maždaug taip

na ir kiek gavosi? 1507
Atsakyti
mano tai tik dar pamastymai:
Manikiuras - 15
pedikiuras-25
Makiazas- 40
^ukuosena-90
G4lyt4s i plaukus- 25
Suknele~1100
Btai-100
Apatiniai- 50
VISO:1445
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 05, 18:18)
na mano bus apie tiek:
suknele su veliumu ir kojaraisciu, bei papuosalais: 1750lt
batai - na itariu bus apie 300lt
sukuosena 60lt
makiazas 40lt
kojines (dvi poros) 40lt
manikiuras - 40lt

dar ketinu palankyti kosmetologijos kabineta, kad atsviezintu  veido oda, tai gal dar ten koks 100lt iseis

tai kazkur apie 2300lt gausis..daugoka..ai bet man sau niekad negaila!



Laba, na idomu ka darys tau tam kosmetologiniam kabinete? nebent masaza veido, tik jokio odos valymo nedaryk. aisku jei iki vestuviu liko puse metu. mano drauge irgi norejo pasigrazinti thumbup.gif pries vestuves, buvo like trys menesiai, tai nuejo i kosmetologijos kabineta, ir sugalvojo kad reikia oda pavalyti. tai kaip visada turi buti isdygo dar daugiau spuogu ir puliningu verysad.gif tai per tuos tris menesius ka tik nedare gyde visokiom priemonem, bet vestuviu diena teko verkti ir deti stora sluoksni makiazo, nu ant nuotrauku nesimatė verysad.gif bet jautesi labai blogai. tai va tik nesugalvok daryti pylingu, deti stipriu kaukiu (sausinanciu oda).
sekmes.
Atsakyti
bandau ir as:
suknele 350
batukai 80
kojines 7 ( atlaike be priekaistu, nu aisku isitepliojo, kaip ir sukneles padalkos)
sukuosena 35
makijazas 25
manikiuras 14 (su pataisymais)
pakabukas su auskarais 9
soliariumas 45
segtukai i palukus 2
svarkelis suknutei antrai dienai 125
viso apie 690 berods, jei gerai suskaiciavau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(koyoties @ 2006 01 06, 12:49)
Laba, na idomu ka darys tau tam kosmetologiniam kabinete? nebent masaza veido, tik jokio odos valymo nedaryk. aisku jei iki vestuviu liko puse metu. mano drauge irgi norejo pasigrazinti  thumbup.gif pries vestuves, buvo like trys menesiai, tai nuejo i kosmetologijos kabineta, ir sugalvojo kad reikia oda pavalyti. tai kaip visada turi buti isdygo dar daugiau spuogu ir puliningu verysad.gif tai per tuos tris menesius ka tik nedare gyde visokiom priemonem, bet vestuviu diena teko verkti ir deti stora sluoksni makiazo, nu ant nuotrauku nesimatė verysad.gif bet jautesi labai blogai. tai va tik nesugalvok daryti pylingu, deti stipriu kaukiu (sausinanciu oda).
sekmes.


tai gi as neinu kad man darytu veido valymus, bet yra gi tam tikru proceduru veido odos atgaivinimui: maitinancios, drekinancios kaukes, kurios atnaujina oda ir pajaunina...nu tai gal dar proto turiu kad nesidaryti veido valymo kelias dienas rpies vestuves..

nors pries vaziuojant i lietuva sventem diena pries nuejau, kad padarytu veido valyma, pridetu kaukiu...ir niekas ten niekur nesupuliavo, neisaugo, oda tik svelnesne pasidare
Atsakyti
nu pasisakysiu ir as del to veido valymo cia nuo odos priklauso, as kai pasidarau veido valyma tai tik iki vakaro, o ryte kaip nieko nebutu, o drauge tai visa menesi vaiksto spoguota, cia jau priklauso nuo odos tipo, o katytei pritariu, reiktu visoms nueit i kosmetikos salona ir ten visokiu masazu ir atpalaiduojanciu kaukiu, oi tada tokios skaisciaveides busim, tokios grazutes, ir svarbiausia nesidazykit pries vestuves minimum diena geriau 2 ir daugiau, nes tada makijazas daug graziau atrodo bigsmile.gif
Atsakyti