Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepkite tos, kurių vyrai kalėjime

Man atrodo žmonės nesikeičia, stebuklų gyvenime nelabai būna. Kaip kažkas jau sakė, už nieką nesodina žmonių į kalėjimus. Ir tas gerai jų žadėtasis bus kol jiem patiem bus gerai, vieną mėnesį - du, o po to vėl tas pats kartosis. Daug skausmo ir ašarų. Na gal iš 100 ir būna du atvejai, kad žmonės pasimoko, bet kiek iš ten grįžta dar labiau sugedę, prifarširuoti agresijos ir pan....
Atsakyti
QUOTE(aaura @ 2010 07 09, 22:57)
kas liecia kaleimus tai tikrai graziu istoriju nebuna,tik bekt nuo tokiu vyru ,uz nieka jie ten nesedi o buvo pirmas kartas bus ir antras.

Sutinku. Paskui pačios verksit, kad tiek laukėt dėl nieko
Atsakyti
Sveikos mamytes,pamaciau sia tema ir nusprendziau parasiti gal kas ka is jos pasimokins.as 18 metu pradejau gyvent su vyru viskas buvo gan neblogai o 21 metu pastojau laukiausi dviniu jam pasakiau.... zodziu vaikai buvo laukiami.pagimdziau sunkiai per cezari kita nakti po gimdimo mire vyro tevas tad jis tvarke laidotuves ne tiek jis kiek jo sesuo o pas mane atvaziavo viena karta bet kai pamate kad abi mergaites nosies daugiau neparode atvaziavo tik pajimt is ligonines.o tada as pradejau pastebeti jo praeiti mat praeiti jis buvo teistas ir mes susipazinom kai tik jis buvo grizes o teistas uz brolio nuzudima.grizus pastebejau pikcio proverzius juk vaikai nakti verkia tad ne visada pamiegot paviksta tada pradejo darbe gerti o kai ateidavo namo gaudavau i kaili uz bet ka netaip paziurejai ne ta pasakei buvau tiek isdresuota kad gyrta tik turejau kol uzmigs glostyt per galva jam pavydejo bendradarbiai kurie po baliu uzeidavo pas ji.taip pragyvenau kol vaikam suejo 4 metukai gailuosi kad taip ilgai nes kai karta jis mane muse tai pamate dukrytes jis laike peili man prie gerkles o pas mus aciu dievui buvo suo kuris man padejo ir as istrukus nubegau i nuovada pasiemiau pareigunus grizau namo ir paemus vaikus isvaziavau pas savo mama.alimentus isdrisau prasyt tik po 3 metu bet advokatas pasiule pasinaudot tuom ir prasyt atbuline data uz tuos 3 metus.teismas ivyko ir aciu advokatui kad man tada padejo iseit per kitas duris tad likau sveika nors skambino grasino bet net teiseja suprato kas tai per zmogus kuris 150 moket sutinka o 200 jau reikia dnr.vaikai jo matyt nenori nors buvo pora kartu bet jis turi seima nauja maza vaika tai mano vaikai sake mes neaukles nevazuosim daugiau beto jos pamena kai tetis muse mama ir tai venintelis dalikas kurio man be galo gaila.dabar irgi negyvenam be problemu nors buvo jau gana ramu.beda tame kad dabar turiu drauga jau 6 metai jis geras zmogus padeda kuom gali .praeitais metais padavem pareiskimus vestuves liepos 18 siais metais bet ju turbut nebus nes etatu mazinimu atleistas draugas o jo iniciatyva as ejau pabaigt mokslus tad pinigu uztenka tik pragyvenimui ir nuomai.tad ir vel gyvenimas dauzo lik ir viskas gerai o..........atsiprasau uz klaidas
Atsakyti
QUOTE(*INSOMNIA* @ 2010 05 04, 01:42)
pasikeite jis ir labai net, jaunas telefona is kazkokio kekso ateme ir tiek... dabar jam y galva neateitu toki dalyka padaryt...


sodina už telefono vagystę tuo atveju, jei žmogus bandė išvengtii atsakomybės. O šiaip- žmonės radikaliai keičiasi tik šoko būsenos- ir nebūtinai keičiasi į gera. Pažystu vieną merginą kuri laukė, kai jis gryžo iš karto "padarė" vaiką, nes... jinai pardavė jai paliktą NT ir pirkosi butą- kaip jis bandė kuo greičiau ją nusivesti į santuokos rūmus, kad užregistruoti tarp pardavimo pirkimo tame tarpe santuoką atskira kalba oi kaip šokinėjo aplink ją... ne ant tos pataikė- jinai greitai labai nusipirko (gal irpralošė kiek - nu gerai daug pralošė per skubėjimą) tačiau nusipirko- o po buto pirkimo iš karto atvėso jo noras tuoktis- po dukters gimimo iš viso- negaliu net tiksliai pasakyti kas namuose pas ją dėjosi - nebuvom tokios artios draugės...O šiaip galutinis rezultats: jinai dabar jau ištekėjusi pora metelių už kito- jis kolioja ją visokiais žodžiais dirba nelegaliai - kad alimentų nereiktų mokėti ir plius ją šmeižia bendrų pažystamų rate, kad ji ir šiokia ir tokia "pasileidėlė" ir "narkomanė"- gražiausi epitetai. Tik ta pasileidėlė ir narkomanė pamaininį darbą dirba kad galą su galu sudurti ir vaikas gražiai būtų aprengtas ir ne paskutinius žaisliukus turėtų darželyje- o jis toks :"švelnus" ir "geras" kad net ne tik alimentų nemoka, bet jokios dovanėlės nei per gimtadienį nei per kalėdas nenuperka- bandė net savo tėvams ir broliams drausti. Kad anūke ir dukterėčia nebendrautų- iš tikro ir nebebendrauja- metų jau daug praėjo...
Taigi išvados- labai labai gerai pagalvokite, ar tikrai jis jums skirtas... Jei jis "blogiukas" jūs ne psichologės ir ne auklėtojos, o jūsų antroji pusė ne darželinukas, kad jį perauklėti sugebėt. Ir net nepradėkite- galutinis rezultatas jums nepatiks tik Jam ištampysit nervus ir Sau ištampysit ir nervus ir sveikatą... O jei jums viskas tinka- pirmyn- aišku laukit. Jei ir pasikeis kalėjime tai tik realiau pradės žiūrėti į gyvenimą, dar su darbo susiradimu gali kilti bėdų...
tai tiek štai- mano nuomonės 4u.gif
P.S jei štai taip nutiktų kad mano vyrui tektų pasėdėti- aš laukčiau. Nes mes pragyvenome jau 14m 2vaikai, kol tarnavo armijoje juk laukiau (tada dar vaikų neturėjom) nu ir ką... gryžo- tai buvusio mano vyro beliko 40 proc o visa kita nepažystamasis su kuriuo iš naujo reikėjo mokintis gyventi ( mes jau gyvenome kartu beveik 3 metus kai jį paėmė). Tai čia armija- čia su atostogomis, su laisvadieniais (netoli namų tarnavo tai parbėgdavo) plius atlėkdavau aplankyti kiekvieną savaitę- kartais ir 2 kart per savaitę... ir tai gryžo- vos bepažinau. O čia kaliūzė- ir šokas- o mūsų kalėjimai tokie, kad retai išeina iš jų geresmnis žmogus- pasikeitęs- taip, bet ne į gerąją pusę...
Papildyta:
QUOTE(zebra1010 @ 2014 05 19, 09:32)
praeitais metais padavem pareiskimus vestuves liepos 18 siais metais bet ju turbut nebus nes etatu mazinimu atleistas draugas o jo iniciatyva as ejau pabaigt mokslus tad pinigu uztenka tik pragyvenimui ir nuomai.tad ir vel gyvenimas dauzo lik ir viskas gerai o..........atsiprasau uz klaidas


Klaidos- ne bėda- visos mes darome... Man užkibo- vestuvių nebus nes etatų mažinimas.. g.gif na ir? Mes su vyru padavėm pareiškimus kai buvom studentai- vestuvių mums nereikėjo- mes paprasčiausiai norėjom įteisinti savo santykius, nes ir mano giminei atrodė nepriimtina net nesusirašius gyventi ir aš pati nesaugiai jaučiausi. Nenorėjom kelti jokių vestuvių o iškėlė mano mama su jo mama... net ir svečių priskaičiavom su visų vaikais 40 lotuliukas.gif vaikų berods 7 buvo- paauglių iki 18m 3 bet juk irgi svečiai lotuliukas.gif mes net fotografo neturėjom nei "orkestro" o važiavom su brolio pasatu lotuliukas.gif ui žmonės išlupę veizolus buvo o kas mum- būtų mūsų valia mes su dabartiniu vyru ir troleibusu galėjom nuvažiiuoti smile.gif Aš ta prasme kalbu, kad santuoka nebūtinai yra lygi didžiuliui baliui..galima ir be to. plius jei turite dvynukes ir jis be darbo o turite savą būsta pajamos greičiausiai nedidelės ir padalinus galima gauti pašalpas už šildymą... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2014 05 31, 06:21)
sodina už telefono vagystę tuo atveju, jei žmogus bandė išvengtii atsakomybės. O šiaip- žmonės radikaliai keičiasi tik šoko būsenos- ir nebūtinai keičiasi į gera. Pažystu vieną merginą kuri laukė, kai jis gryžo iš karto "padarė" vaiką, nes... jinai pardavė jai paliktą NT ir pirkosi butą- kaip jis bandė kuo greičiau ją nusivesti į santuokos rūmus, kad užregistruoti tarp pardavimo pirkimo tame tarpe santuoką atskira kalba oi kaip šokinėjo aplink ją... ne ant tos pataikė- jinai greitai labai nusipirko (gal irpralošė kiek - nu gerai daug pralošė per skubėjimą) tačiau nusipirko- o po buto pirkimo iš karto atvėso jo noras tuoktis- po dukters gimimo iš viso- negaliu net tiksliai pasakyti kas namuose pas ją dėjosi - nebuvom tokios artios draugės...O šiaip galutinis rezultats: jinai dabar jau ištekėjusi pora metelių už kito- jis kolioja ją visokiais žodžiais dirba nelegaliai - kad alimentų nereiktų mokėti ir plius ją šmeižia bendrų pažystamų rate, kad ji ir šiokia ir tokia "pasileidėlė" ir "narkomanė"- gražiausi epitetai. Tik ta pasileidėlė ir narkomanė pamaininį darbą dirba kad galą su galu sudurti ir vaikas gražiai būtų aprengtas ir ne paskutinius žaisliukus turėtų darželyje- o jis toks :"švelnus" ir "geras" kad net ne tik alimentų nemoka, bet jokios dovanėlės nei per gimtadienį nei per kalėdas nenuperka- bandė net savo tėvams ir broliams drausti. Kad anūke ir dukterėčia nebendrautų- iš tikro ir nebebendrauja- metų jau daug praėjo...
Taigi išvados- labai labai gerai pagalvokite, ar tikrai jis jums skirtas... Jei jis "blogiukas" jūs ne psichologės ir ne auklėtojos, o jūsų antroji pusė ne darželinukas, kad jį perauklėti sugebėt. Ir net nepradėkite- galutinis rezultatas jums nepatiks tik Jam ištampysit nervus ir Sau ištampysit ir nervus ir sveikatą... O jei jums viskas tinka- pirmyn- aišku laukit. Jei ir pasikeis kalėjime tai tik realiau pradės žiūrėti į gyvenimą, dar su darbo susiradimu gali kilti bėdų...
tai tiek štai- mano nuomonės  4u.gif
P.S jei štai taip nutiktų kad mano vyrui tektų pasėdėti- aš laukčiau. Nes mes pragyvenome jau 14m 2vaikai, kol tarnavo armijoje juk laukiau (tada dar vaikų neturėjom) nu ir ką... gryžo- tai buvusio mano vyro beliko 40 proc o visa kita nepažystamasis su kuriuo iš naujo reikėjo mokintis gyventi ( mes jau gyvenome kartu beveik 3 metus kai jį paėmė). Tai čia armija- čia su atostogomis, su laisvadieniais (netoli namų tarnavo tai parbėgdavo) plius atlėkdavau aplankyti kiekvieną savaitę- kartais ir 2 kart per savaitę... ir tai gryžo- vos bepažinau. O čia kaliūzė- ir šokas- o mūsų kalėjimai tokie, kad retai išeina iš jų geresmnis žmogus- pasikeitęs- taip, bet ne į gerąją pusę...
Papildyta:
Klaidos- ne bėda- visos mes darome... Man užkibo- vestuvių nebus nes etatų mažinimas.. g.gif  na ir? Mes su vyru padavėm pareiškimus kai buvom studentai- vestuvių mums nereikėjo- mes paprasčiausiai norėjom įteisinti savo santykius, nes ir mano giminei atrodė nepriimtina net nesusirašius gyventi ir aš pati nesaugiai jaučiausi. Nenorėjom kelti jokių vestuvių o iškėlė mano mama su jo mama... net ir svečių priskaičiavom su visų vaikais 40  lotuliukas.gif vaikų berods 7 buvo- paauglių iki 18m 3  bet juk irgi svečiai  lotuliukas.gif mes net fotografo neturėjom nei "orkestro" o važiavom su brolio pasatu  lotuliukas.gif  ui žmonės išlupę veizolus buvo o kas mum- būtų mūsų valia mes su dabartiniu vyru ir troleibusu galėjom nuvažiiuoti smile.gif Aš ta prasme kalbu, kad santuoka nebūtinai yra lygi didžiuliui baliui..galima ir be to. plius jei turite dvynukes ir jis be darbo o turite savą būsta pajamos greičiausiai nedidelės ir padalinus galima gauti pašalpas už šildymą... 4u.gif

tesiog nesinori bele kaip ir dauguma supras kad tai juk viena svente ir gal daugiau to nebus o tesiog jam tai svarbu jam vestuves pirmos ir nori kad butu normalios o mamos mum nepades.as pati nemanau kad vestuves kaska keicia mes kartu jau 7 metai ir sutariam gerai tai ka jos keicia.manau negalima vadovautis tik savo nuomone reikia kitos puses atidesim paskui bus matyt
Atsakyti