na as manau kad bisk jis universalus viskam tinkantis ir juo naudojantis nereikia buti labai kruopsciai, ir jis vadnamas maskuotoju, o zalias ir geltonas - korektoriai taigi ju funkcijos skiriasi ir su tais korektoriais reikia kruopstaus darbo, tada rezultatas buna superinis,daznai geri visazistai dirba su tokiais korektoriais. nes zalias spuogams raudoniems maskuoti, o geltonas paakiams melynems ar venoms maskuoti.
Bet tai kaip greitai prekes atejo man taip greitai neateidavo kokios 2 dienos ir ateidavo o cia ne diena nepraejo na tada saunuoliai
va ka radau Makiazo menas staripsnyje apie korektorius:
M a s k a v i m o T e c h n i k a
Maskavimui būtinas atskiras plonas teptukas.
1.raukšlės ant kaktos, kaklo, paakiuose. Paprasčiausia panaudoti specialią priemonę su liftingo efektu, laikinai išlyginančią raukšles. Tačiau, jei jos nėra, tai labai plonu teptuku raukšlės dugne tepti šviesesnį nei oda korektorių. Labai kruopštus ir problematiškas darbas.
2. Patamsėję paakiai (mėlynės) tinka oranžinis, geltonas, skystas konsileris. Sudėtingas ir kruopštus darbas. Būtina gerai retušuoti. Paakių zonoje dirbama bevardžiu pirštu.
3. Kapiliarai, spuogai, raudonos dėmės žalias korektorius. Tepti plonu teptuku. Ir tik defekto vietoje. Spuogą maskuojant, tepti tik ant paraudimo, bet ne ant odos.
4. Pigmentinės dėmės, strazdanos, tamsūs randai labai šviesus korektorius. Jei strazdanų ar pigmentinių dėmių daug baltas, violetinis arba žydras korektorius ant viso veido. Strazdanas galima šiek tik paslėpti, parinkus pagrindą šiek tiek šviesesnį nei jų spalva ir tamsesnį nei oda. Tuomet reikėtų tepti ir kaklą. Svarbu, kad veidas neatrodytų kaip kaukė.
5. Šviesūs randai ir baltos dėmės(vitiligo) tamsus korektorius. Tepama plonu teptuku, neišeinant iš dėmės ribų. Priešingu atveju matysim nešvarų žemėlapį.
6. Venos, kraujagyslės ant rankų ir kojų tirštas oranžinis arba geltonas kamufliažas.