Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Man įdomu, kaip besilaukianti moteris, žvelgdama į veidrodį jaučiasi?
Pakalbėkim apie tas, kurioms atrodyti gerai - jaustis gerai. ir kurios nenumoja: ai svarbu, vaikui gerai turi būt, aš jau kaip nors.

man, asmeniškai, visad buvo šiokių tokių kompleksų. paauglystėj buvau apkūnoka, nors dėmesio iš visur netrūko. bet man mano apkūnumai nepatiko. nors proporcijos buvo gražios-jei svoris augdavo, tai visur po lygiai. užtat, kai jau vėliau pasisekė sulieknėt - po gimdymo pirmo - vai, kaip atsigavau. žtat ir suvokiau, kai man patinka, kad man grožis tai gracingumas, lengvumas. nekalbu apie nesveiką nusikūdinimą. bet.

nu ir ką. nėštumas vėl. man svoris iškart , jei tik dedasi, dedasi ant krūtinės ir žandų. oi kaip nemėgstu. didelė krūtinė man atima gracingumą, žandai - irgi.nu bet nėštumas. ką darysi. tai pradedu skaičiuot pliusus. odos dėmėm nemuša. nei spuogais. bent jau skruostai raudoni lygūs. plaukai žvilga.akys žvilga.

noriu paklaust; kaip jūs atrandat savo moteršikumą iš naujo? ar kompensuojat kosmetika, ar tinkamai rengiatės , o gal visai nustojat, net papuošalų nedėvit?
juk būti nėščiai - tai vos ne metai laiko...be to, gyvenam aktyvų gyvenimą...klaip jaučiatės nuo antro trimestro ypač? kaip storėti ir nesibaiminti? o gal nieko nedarot, šokat į treningus?
ar svarbūs jums vyro ar vyrų/aplinkinių komplimentai. ar net baisu lovoj būna nusirengti?

pasidalinkit....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 28 balandžio 2010 - 15:15
Manau,kad nestumas moteriai suteikia tikra moteriskuma smile.gif Jos akys pradeda zybeti ir ji pati spinduliuoja thumbup.gif

Jei kalbeciau konkreciai apie save, tai visada stengiuosi susitvarkyti ir atrodyti (mano akimis) nepriekaistingai ax.gif Visada rupinausi savo isvaizda ir savimi ir net neketinu apsileisti. O nescia as jauciuosi grazi ax.gif Gal dar ir del to, kad vyras nuolat sako komplimentus mirksiukas.gif Ir tai mane skatina pasitempti ir dar geriau atrodyti. Iseidama is namu visada susitvarkau. Su treningais leidziu sau tik po namus vaikscioti. Labai megstu atrodyti stilingai, todel ir budama nescia stengiuosi neatsilikti lotuliukas.gif Manau nestumas puosia moteris smile.gif Man tai labai malonu is aplinkiniu isgirsti komplimentus thumbup.gif Labai daug graziu zodziu sulaukiau pirmo nestumo metu, tikiuosi ir dabar ta pati girdeti ax.gif

O del svorio irgi truputi pergyvenu, bet nevalgau uz du. Nestumas yra nestumas ir cia svorio augimas neisvengiamas g.gif O kai pagimdysiu viska susireguliuosiu mirksiukas.gif Nes po pirmo nestumo dar ir daugiau kg nukrito nei buvau priaugus mirksiukas.gif

Todel einu aukstai iskelusi galva ir didziuojuosi savo pilvuku ir megaujuosi nestumu thumbup.gif Siulau taip ir kitoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiva: 28 balandžio 2010 - 22:57
kokia as sau per nestuma buvau grazi wub.gif vis ziuredavau i veidrodi ir grozedavaus wub.gif pradejau maziau dazytis, nes taip atrodziau grazesne, norejosi naturalumo ax.gif nesiodavau pora zieduku, sidabrine grandinele ir sidabrinius auskariukus. visad dievinau sidabra blush2.gif ir rubus devedavau tokius, kurie isryskintu mano figura, o ypac pilvuka. jis buvo gana nedidelis net nestumo gale, taciau tooooks grazutis,apvalus kaip kamuoliukas wub.gif
Atsakyti
man rodos, ši nedėkinga kultūra moterį galutinai sukompleksina. moteris, kuri yra moteriška, ir seksuali, turi būti bent jau normali ir grakšti. o vat, kai pasižiūri temas čia, ir dauguma jų - apie greitai augantį svorį - ir metai laiko moteriai - tai vistiek daug. daugelis mūsų ir triskart būnam nėščios. ir nevažiuosi į džiungles ir negulėsi ant biuletenio visą laiką, gyvent ir būti moterimi visad reikia.

garsios amerikietės, modelio ir rašytojos poetės. S. Plath, istorija tragiška. bet čia noriu paminėt jos nėštumą ir jausmus, kuriuos išreiškė eilėraštyje viename: i feel like a cow....jaučiuosi kaip karvė, prarijusi.... atmenu, buvau studentė magistrantūroj, nagrinėjom jos kūrinius, buvo baisu klausytis...maniau, vat vat ir manekenių modedelių kaina - negi jos viską, kūno pasikeitimus išgyvena baisiau, sunkiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 29 balandžio 2010 - 13:06
As jauciuosi labai grazi nestuke.gif pamegau suknytes, minimalius papuosaliukus. Net iejus pas gine paskutini karta-ji pakele akis ir sako "Oho kokia grazi" blush2.gif biggrin.gif
Vaikstau iskelus galva ir labai savimi didziuojuosi bigsmile.gif
Atsakyti
as tai isvis nesijauciu grazi,koks cia grozis,kai klubai plateja,per pilva jau sunku susilenkti ,o kur dar pastovus berimai ir pan doh.gif pirmus menesius,kai tik pilviukas lindo,tai taip man ir buvo grazu,bet dabar schmoll.gif nors is aplinkiniu nuolat tik ir girdziu kaip graziai atrodau,kad man tik gimdyt ir gimdyt,bet kazkaip gal cia daugiau zmoniu tolerancija nesciosios atzvilgiu.o kad nescioji turi but tvarkinga visa nestuma,tai sutinka visu 100% thumbup.gif moteris yra moteris.ir nesuprantu tokiu,kurios nestumo metu nesidazo plauku,nesitvarko nagu,nesiplauna galvu,nepasidazo(nereik kasdien ,jei nera noro,bet vis tiek).....,vaiksto apiparkusios(atleiskit uz toki issireiskima) 4u.gif
Atsakyti
Na, savimi aš irgi nestuke.gif grožiuosi ax.gif Išnyko spuogai, kamavę iki šiol. Vyras sako, kad pilnesnis veidas man labiau tinka blush2.gif Aišku, yra tokių "smulkmenų" kaip kumščio dydžio mėlynės dėl trūkusių kraujagyslių ar pigmentinės dėmės ant veido, bet aš stengiuosi to tiesiog nepastebėti - didžiuojuosi, kad esu nestuke.gif , kad būsiu mama.

Nebijau dažyti plaukų, nuolat pasidažau, susitvarkau plaukus, nagus, dėviu nestuke.gif paryškinančius drabužius - negaliu net įsivaizduoti savęs su tomis nėštukių palapinėmis ar sarafanais schmoll.gif

Na, stengiuosi kiek nuo manęs tai priklauso nesustorėti.

Bet šiaip jaučiuosi labai moteriškai thumbup.gif

Ir manęs nenervina kitų noras man padėti parduotuvėj, gatvėj. Neerzina žvilgsniai. Jaučiuosi puikiai.
Atsakyti
Na tikrai negaliu pasakyti ar jauciuosi grazi ar ne. Visada buvau savimi patenkinta: savo isvaizda, kuno formom.. Dabar kai ziuriu i veidrodi.. tiesiog keista save tokia matyti..auga pilvas, padidejo krutine, aplamai kunas pasikeite ir vis dar keiciasi jau link gimdimo. Nestumo pradzioje tai buvo neramu "storeti".. bet auga mazylis augu ir as. Man atrodo visos nescios grazios!! ir ne tik nescios bet ir mamytes su vezimeliais. Tai moterys puosia. smile.gif
Atsakyti
sveikiukes 4u.gif
na man del svorio augimo nestumo metu pasiseke jei galima taip sakyti, nepriaugau virssvorio, o pirmai svoris nukrito, bet db jau atsistato, nes pilvukas auga biggrin.gif
del rubu, tai pirkau ir nesiojau turetus ivairiai..kartais specialiai deviu tokius, kad pilvukas kuo lb isrysketu, o kartais nesioju marskinukas ar sarafaniukus su kuriais pati sau atrodau kaip balionas biggrin.gif bet grazus balionas thumbup.gif siaip nebuvau lb megeja ryskiai ir daug dazytis paprastomis dienomis pvz i darba ar i parduotuve, bet jei nusimato koks baliukas, tai jau nepagailiu visu makiazo priemoniu blush2.gif papuosalus nesioju kaip ir nesiojusi ir pvz is namu niekada neiseinu nepasidaziusi lupu(iprotis) smile.gif del lovos niekada nebuvo baimes, as sau grazi ir vyrui grazi buvau ir esu, o tai kad mato mano auganti pilvuka jam irgi yra lb grazu(seksualu)smile.gif
na vienu zodziu noriu pasakyt, kad nestumo metu esu sau grazi kaip niekad, nors save mylejau visada, o nestumas man asmeniskai yra graziausia kas gali but moters gyvenime smile.gif ir jei mane biski isberia ar atrodau kaip didelis balionas, tai del to nepanikuoju, juk turesiu sunu, o kas tie keli menesiai kai keistai sau atrodai ar jautiesi ne tokia grazi wub.gif
Atsakyti
man nieko nera graziau uz pilvuka atsikisusi 4u.gif su pirmu labai smagiai jauciausi... dabar po biskiuka ir lenda pilvukas, ir man jis toks grazus blush2.gif as visada atkreipiu i kitas nestukes, tiesiog silpnybe yra grozetis, jomis ax.gif o nestuke grazi man ir treninguota ir su suknelia ar su kelnytemis, aisku apranga turi but tvarkinga... kaskaip negrazu tik man nuogais pilvais vaiksciojancios... namie manau galima isverst pilvuziuka savo ir dziaugtis, bet viesumoje daug yra aprangos smile.gif o svarbiausia atkreipiu demesi kaip ji jauciasi smile.gif nestukiu akys kitokios nei paprastai ir tai svarbiausia manau yra smile.gif manau kvaila yra sukti galva apie kilogramus kuriuos priaugame nestumo metu unsure.gif ateis laikas ir apie uos pagalvosim, o dabar dziaugiames savo pilvukais nestuke.gif visos mes grazios mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Na as irgi negaliu pasakyti, kad jauciuosi grazi. Pirmus 5 menesius tokia jauciausi, kol svoris buvo nedidelis ir pilvukas toks apvalus, grazutis smile.gif Pries nestuma ne viena karta esu girdejusi, kad nescia moteris pasidaro grazesne, seksualesne. Na, jei neturejai nei klubu, nei krutines, tai tikriausiai ir pasidarai grazesne, nes formos suapvaleja. Taip pat gerai toms, kuriu veidas labai kudas, nes per nestuma ir zandai uzauga smile.gif Su kuno proporcijomis man problemu niekad nebuvo. Todel visas svoris, kuri priaugau man visai nepatinka. Akis mano gal ir spindi is dziaugsmo (bet ir iki nestumo spindejo smile.gif), bet del to, kad veidas pastorejo, ju grozis man jau ne toks smile.gif Irgi dazausi, darau sukuosena, rengiuosi madingai, bet iki nestumo tikrai buvau grazesne biggrin.gif Beje, dabar ziauriai pradejo skaudeti nugara (lankiau nuo pat nestumo pradzios akvaaerobika, namuose darydavau manksta, daug vaiksciojau, bet nugaros skausmu neisvengiau), tai is viso atrodau kaip kazkoks pingvinas, kuris vos paeina biggrin.gif Galvojau, kad geguze ir birzeli pagaliau galesiu dar graziau apsirengti (suknutes, maikutes...), bet mano pingviniska eisena viska sugadino smile.gif
Atsakyti
bijau pameluot kaip jauciausi tada,na pilvuko ilgai nesimate,buvau aktyvi,daug svorio nepriaugau,megau ir graziau apsirengt,pilvuka pabrezt ir pasidazyt saikingai,o dabar kai nuotraukas pasiziuriu is to laikotarpio tai man labai grazu wub.gif
Atsakyti