Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia - ar atrodot sau graži? Moteriškumas

Galvojau, kad as tik viena sau besilaukdama tokia negrazi, nerangi ir stora jauciuosi... biggrin.gif Bet guodzia, bent vyro zodziai, kad as jam ir tokia labai grazi.. Dar tik puse nestumo, pilvas dar nelabai pastebimas po laisvesniais rubais, bet veidukas toks riebesnis sad.gif nebegaliu net foto darytis, dar negrazesne jauciuosi, plius spuogu kaip pas paaugle, pulingi... Plaukai kaip dirbtiniai seriai, nepadeda nei spec kaukes, nei aliejai, zodziu savo laikina "negrozi" kompencuoju madingais rubeliais, aksesuarais ir nauju auto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2015 07 30, 19:16)
Galvojau, kad as tik viena sau besilaukdama tokia negrazi, nerangi ir stora jauciuosi... biggrin.gif Bet guodzia, bent vyro zodziai, kad as jam ir tokia labai grazi.. Dar tik puse nestumo, pilvas dar nelabai pastebimas po laisvesniais rubais, bet veidukas toks riebesnis sad.gif nebegaliu net foto darytis, dar negrazesne jauciuosi, plius spuogu kaip pas paaugle, pulingi... Plaukai kaip dirbtiniai seriai, nepadeda nei spec kaukes, nei aliejai, zodziu savo laikina "negrozi" kompencuoju madingais rubeliais, aksesuarais ir nauju auto  lotuliukas.gif


Mano sesers vyras nekarta yra sakes, kad nescios moterys yra pacios pasaulyje, nes nesioja pati svarbiausia dalyka - nauja gyvybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2015 07 30, 19:16)
Galvojau, kad as tik viena sau besilaukdama tokia negrazi, nerangi ir stora jauciuosi... biggrin.gif Bet guodzia, bent vyro zodziai, kad as jam ir tokia labai grazi.. Dar tik puse nestumo, pilvas dar nelabai pastebimas po laisvesniais rubais, bet veidukas toks riebesnis sad.gif nebegaliu net foto darytis, dar negrazesne jauciuosi, plius spuogu kaip pas paaugle, pulingi... Plaukai kaip dirbtiniai seriai, nepadeda nei spec kaukes, nei aliejai, zodziu savo laikina "negrozi" kompencuoju madingais rubeliais, aksesuarais ir nauju auto  lotuliukas.gif

tarsi aš būčiau parašiusi... Mano svorio prieaugis visiškai normoje, tai kaip ir normaliai turėčiau atrodyti, bet pažvelgus į veidrodį matau tik spuogus(grynai kaip paauglystėje), dar užaugo pagurklis blink.gif o ir šiaip atrodau sau kaip banginis... Dar kartais ir išstinstu, tinsta rankos, kojos, tai turbūt ir pagurklis.
Mane nervina tos nėštukės, kurios žydi laime, atrodo super kūdos, tik padidėjęs pilvas, nes aš tai storėju į visas puses, o susilaikyti nuo maisto, ypač nesveiko, nesugebu... Ėdrumas neišpasakytas.
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2015 08 09, 21:33)
Mane nervina tos nėštukės, kurios žydi laime, atrodo super kūdos, tik padidėjęs pilvas


čia apie mane biggrin.gif pilvas, ir tik pilvas, pasirodė apie penktą mėnesį, jokių spuogų nebuvo, niekur kitur svorio nepriaugau, po gimdymo formas atgavau greitai. Gyventi tik ir džiaugtis biggrin.gif
Atsakyti