Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkite išsirinkti automobilį

Sveiki. Ilgai masciau koki automobili pasirinkti, liko galvos lauzymas ties siais dviem. Tai dar nereiskia, kad apsisprendus, rasiu ka isigyti. Kokios jusu nuomones, girdejimai ir svarbiausia patirtis, visais klausimais isigyjant auto?
Labai dekoju.
Atsakyti
Turejom citroen automobili ir problemu buvo ivariu. Net ne kiekvienas servisas isileisdavo verysad.gif as uz forda. Detales gerokai pigesnes
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2006 10 10, 16:09)
Turejom citroen automobili ir problemu buvo ivariu. Net ne kiekvienas servisas isileisdavo  verysad.gif  as uz forda. Detales gerokai pigesnes


Tikrai taip. Aš keliu visas savo 5 lotuliukas.gif galūnes už Ford (lyginant su citroen).
Atsakyti
As irgi uz Focus'a thumbup.gif a jeigu dar dyzelis, tai isvis puiku. Tikrai, citroen labai problematiski del servisu ( ne visi apsiima, odar ir lupa kaip uz gera...)
Atsakyti
O as pati apie metus turejau Citroen Xsara ir tikrai labai džiaugiausi, tikrai puiki masina. Bent jau man del jos bedu nebuvo. Kai pardavinejom buvo taip gaila verysad.gif (reikejo pinigeliu)
Atsakyti
QUOTE(tvixas @ 2006 10 12, 18:21)
O as pati apie metus turejau Citroen Xsara ir tikrai labai džiaugiausi, tikrai puiki masina. Bent jau man del jos bedu nebuvo. Kai pardavinejom buvo taip gaila  verysad.gif  (reikejo pinigeliu)



Stebuklų kartais irgi būna mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokio senumo turejai?
As noreciau isigyti kokiu 2000 m. Xsara. O Focus uz tokius pinigelius jau ko gero senesnis iseitu. Ir blaskausi, ziurejau ir tokia ir tokia, lyg ir abi man siuo metu lygiavertes. O be to, nera jau tas pasirinkimas toks didelis kaip atrodo, gerai, kad skubiai nereikia.
Labai aciu nepatingejusiam parasyt. Noreciau dar nuomoniu isgirst. Gal kokiu pasiulymu?
Atsakyti
QUOTE(tvixas @ 2006 10 12, 18:21)
O as pati apie metus turejau Citroen Xsara ir tikrai labai džiaugiausi, tikrai puiki masina. Bent jau man del jos bedu nebuvo. Kai pardavinejom buvo taip gaila  verysad.gif  (reikejo pinigeliu)

Tame ir reikalas, kad pirmuosius metus jie dazniausiai nesioziuoja.
Atsakyti
ka galeciau pasakyti, jeigu citroen, tada tik ne pirmu metu leidimo (jei neklystu, juos leidzia nuo 99) jeigu gali ipirkti kokiu 2002, tada jis veiks puikiai
is kur zinau? patys turim, bandem, kalbejomes su meistais.
kazkaip visos prancuziskos masinos turi si minusa - negalima pirkti pirmu tos markes 2-3 leidimo metu 4u.gif
Atsakyti
Nieko blogo negaliu pasakyti apie "citrus", patys važinėjam 4 metus- minkšta, patogi, talpi, praktiškai negedo, tik neseniai akmuo į stiklą pataikė. O štai apie Ford- mano uošvis dar neseniai jų servise dirbo, dabar jau pensijoj- tai jis peikia ir keikia... Sako- geras fordas tas, kuris stovi vitrinoj, o jei jau išvažiavo į gatvę- irgi geras, bet tik serviso darbuotojams, nes pinigus uždirba... O jei rimtai, rinkis tai, kas labiau prie širdies. Ir jei ne iš salono, ieškok iš patikimų žmonių. Juk kiekvienas atvejis skirtingas ir tos pačios markės automobiliai nevienodi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dara: 13 spalio 2006 - 23:46
QUOTE(Austee @ 2006 10 10, 12:50)
Sveiki. Ilgai masciau koki automobili pasirinkti, liko galvos lauzymas ties siais dviem. Tai dar nereiskia, kad apsisprendus, rasiu ka isigyti. Kokios jusu nuomones, girdejimai ir svarbiausia patirtis, visais klausimais isigyjant auto?
Labai dekoju.

Asmeniskai manau kad pasirinkimas tarp citroen ir ford yra tas pats kaip tarp senos bedvesiancios karves ir jau beveik nudvesusios.
Abieju dyzeliai kaprizingi.
Abieju benzinai daug ryjantys.
Fordu turejau ir senesniu ir naujesniu, tikrai nekokia masina.
Citroen.. Chm. Atskira diskusija, bet cia labiau gyvenimo stilius nei automobilis.
Faktas - abu genda daznai, pakabos silpnos.
Galbut mazda ipus gero vejo, nes naujas focus ant mazda 3 platformos, tada paziuresim. Bet kol kas - abu nepatikimi.
Atsakyti
Važinėju su Ford Focus. Problemų daug, ypač su varikliu. Dėl Citroeno nežinau, bet kas turėjo, jau senai nebeturi g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augustina: 14 spalio 2006 - 07:29