Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega - auklei rojus!

Sveikos mamytes, turim aukle, kaip ir nieko... Bet esu tikra, kad aukle vaika (6,5 men.) migdo reikia ar nereikia. Kelis kartus tycia grizom - miega, grazu ziuret. Ir tai sutapo su tuo, kad vaikas nakti pradejo blogiau moegot. Ka daryt? Kaip patikrinti? Aisku, auklei rojus, vaikas miega, zurnalus sau skaito. Nezinau kaip elgtis, patarkit prasau...
Atsakyti
Gal kas galit paaiškint, kaip įmanoma priverstinai užmigdyt sveiką išsimiegojusį kūdikį? Iš kailio galėdavau išsinert, bet niekaip "pagal pageidavimą" neužmigdydavau. Nejučia peršasi mintis, kad gal ji tą vaiką kokių raminamųjų ar migdomųjų prigirdo blink.gif Tada tokią auklę pati savo rankom prismaugčiau...
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 12 14, 14:19)
Gal kas galit paaiškint, kaip įmanoma priverstinai užmigdyt sveiką išsimiegojusį kūdikį? Iš kailio galėdavau išsinert, bet niekaip "pagal pageidavimą" neužmigdydavau. Nejučia peršasi mintis, kad gal ji tą vaiką kokių raminamųjų ar migdomųjų prigirdo blink.gif Tada tokią auklę pati savo rankom prismaugčiau...



labai paprastai ir be migdomuju. Pradeda migdyt vaika,jis aisku nenoriu,kaprizingas,zliumbia...taip beverkdamas ir vel atsijungia...uztenka pasupt,arba supt ilgai... Tik pramerkia akis-supa,vaikas vel atsijungia
Atsakyti
Maniškę gali supt iki apsivėmimo- jei nenori miegot- niekaip neužmigdysi, nors ant galvos stovėk... Būčiau dėkinga, jei kas išmokytų kaip tą vaiką pagal pageidavimą užmigdyti, o tai vakarais mes nusiplūkiam- kaip neužmiega taip neužmiega. Tiesa, yra vienas būdas- mašinoj migom užmiega... Bet juk nevažinėsi -taip visalaik... biggrin.gif
Ko gero Aš Eglės100 atvėju pakalbėčiau su aukle- sakyčiau, kad vaikas naktim nebemiega ir nurodyčiau kiek galima jam leisti per dieną miegoti... Ir kad nei minutėlės daugiau...
Atsakyti
As su aukle, aisku, kad kalbejau. Bet bijau, kad jai nusispjaut. O is kur as suzinosiu? Juk vaikas nepapasakos?
Ir jokiu raminamuju ji negirdo, nereikia fantazuoti. Tiesiog uztenka vaikui sudaryti nuobodzia aplinka, kad ir ant ranku nesioti. Pradeda nuobodziauti, ziovauti ir iki miegelio vienas zingsnis. Kodel beveik visi kudikiai masinose miega? Nuobodu, supa... Galima ir namie panasiai pasielgti.
Atsakyti
QUOTE(Egle100 @ 2005 12 14, 14:59)
As su aukle, aisku, kad kalbejau. Bet bijau, kad jai nusispjaut.

Žinai,aš turbūt svarstyčiau galimybę keisti auklę: ne dėl to, kad dieną migdo, o todėl, kad "jai nusispjaut" į tavo reikalvimus dėl vaiko priežiūros.

QUOTE
O is kur as suzinosiu? Juk vaikas nepapasakos?

Statykit namie stebėjimo kamerą mirksiukas.gif
Atsakyti
As kazhkada esu dirbusi aukle... Vaikai luzhta ir ne vien nuobodzhios aplinkos mirksiukas.gif As vaikam tiek visko prigalvodavau, kad tie is nuovargio luzhdavo vos prisede biggrin.gif Aishku sheima budavo nepatenkinta ax.gif Bet butent jie pageidaudavo, kad vaikai kuo daugiau lauke duotusi!
Atsakyti
hmmm...reiktų labai ilgai supt, kad vaikas miego nenorėdamas imtų ir užmigtų g.gif
Atsakyti
pritariu, kad vaikai daugiau miego nori del nuovargio rolleyes.gif gali ir is neturejimo ka veikti, belieka speliot ax.gif o, kad auklem rojus kai vaikas miega, tai gal nevisom schmoll.gif as visuomet naudojausi proga kai vaikai uzmigdavo namucius sutvarkydavau, kad mama griztu i svarius ir tvarkingus namus thumbup.gif
Atsakyti
Musu metinuka aukle irgi kazkaip sugebedavo uzmigdyti, nors as jai ji nuvezdavau po priespietinio miego ir palikdavau tik trims valandoms. Atvaziavus po tu triju valandu, ji man sakydavo, kad Linukas buvo labai pavarges, ziovavo ... ir pamiegojo apie valanda blink.gif blink.gif (as ji rasdavau jau prabudusi. Vadinasi po kokios valandeles nuo atvezimo, ji ji pradedavo migdyti). Tad vaika, kuri tuo metu tikrai nebuvo lengva uzmigdyti, ji sugebedavo "nulauzti", kai jis tikrai nebudavo pavarges. Vyras sake paklausti sviesiai tiesiai, ar aukle nenaudoja kokiu vaistu blink.gif

Tosk, Egles Paula tik pusmetuke, tai kokiais judriais zaidimais ja nuvarginsi g.gif

Egle, manau jei nepasitiki aukle, vienintele iseitis - ja keisti. Statyti kameras ir dirbti sekliu morka... Na gal g.gif Sekmes, bet kuriuo atveju 4u.gif
Atsakyti
Aš tai palikčiau pasiklausymo arba filmavimo įrangą. Tada tikrai žinosi, kas ir kaip darosi. Ir ne tik apie miegą mirksiukas.gif
Atsakyti
na jei vaikas buna aukles namuose tai tikrai man rodos as galiu veikti ka noriu kai jis miega.o del prievartinio uzmigdymo...tai net nezinau ka sakyt,niekad apie tai nepagalvojau g.gif yra sutartas laikas su tevais,kad ju vaikas miega nuo 12 iki kiek jam norisi,karta i diena..jei nepasitiki keisk aukle arba netycia ka nors pamirsk ir sugryzk.gal jau po gero pusvalandzio rasi vaika lovoj ciuciuojama? doh.gif
Atsakyti