Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Sena tema

atėjau kokių idėjų, o tema dingusi, tad sukūriau naują, dalinamės mintimis. 4u.gif
Atsakyti
Labai ieskau moterisku svarkeliu modeliuku su rastais. Gal kas turite savo sukauptuose lobiuose?
Ypatingai domina svarkeliai su uzapvalinta apacia (nezinau ar aiskiai rasau blush2.gif ) \
Labai lauksiu pasiulymu, pamokymu, ir pavyzdeliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Sakykit, kiek Jus mazdaug imat uz megztuka, liemene? jeigu siulai kliento, Jusu tik darbas?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 05 02, 12:05)
Sveikos mergaites. Sakykit, kiek Jus mazdaug imat uz megztuka, liemene? jeigu siulai kliento, Jusu tik darbas?

Mano viena pažįstama už šalį,kiek žinau,imdavo 50lt,tai už liemenę manau panašiai,na gal šiek tiek daugaiu būtų,o megztinis dar brangesnis ... Bet šiaip aš nežinau blush2.gif Bet va dar pamastymui-visai neseniai siuvykloj atkreipiau dėmesį į siuvimo įkainius. Palaidinukės siuvima buvo įvertintas 50-90 lt. Na mano "durna galva" mezgimas tikrai turi būti brangesnis,nors gal aš klystu.. g.gif
Atsakyti
Yra atskira tema apie nertų/megztų rūbų įkainius. Ten pasiieškok info. Įdomiai ten skaičiuoja, vienos siūlų metro kainą, kitos laiką...
Atsakyti
Dekui, reikes paieskoti.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 05 03, 19:22)
Dekui, reikes paieskoti.

http://www.supermama...
Atsakyti
Mergaites, gal kas mezgete toki tinklini megztini. Radau lygtai toki rasta, bet ismegzti jo normaliai niekaip nepavyksta schmoll.gif Mezginuka nesa i viena puse, nors tu ka doh.gif Gal patarsite kaip cia ji nusimegzti blush2.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Mano mezgamas rastas :
1 eile- 1 uzdeta, 2sumegztos i desine, 2 geros
2 eile- pagal rasta
3 eile- 2 geros, 1 uzdeta, 2 sumegztos i desine
4 eile- pagal rasta
Atsakyti
pvz.
user posted image
gal patiks?
Atsakyti
Rusaite- na man atrodo kad čia raštas gali kiek sukt, nors gali būti ir dėl siūlų.
Kažkada seniai mezgiau tokią palaidinukę su Maxi siūlais lygiu raštu- ir labai stipriai nešė į vieną pusę. Jei ką ne taip pasakiau, merginos, pataisykit mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2010 05 04, 10:23)
Rusaite- na man atrodo kad čia raštas gali kiek sukt, nors gali būti ir dėl siūlų.
Kažkada seniai mezgiau tokią palaidinukę su Maxi siūlais lygiu raštu- ir labai stipriai nešė į vieną pusę. Jei ką ne taip pasakiau, merginos, pataisykit mane  smile.gif

Siulai, sakyciau, niekuo deti, nes kitu rastu nusimezgiau megztini, tai normaliai, nenesa niekur smile.gif
Na, lauksiu, gal kas patars ka.
Sita megztini nusimezgiau ir ne i sona biggrin.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusaite: 04 gegužės 2010 - 10:59
QUOTE(Romap @ 2010 05 03, 22:57)
pvz.

gal patiks?

O schemuciu neturite? ax.gif
Atsakyti