Įkraunama...
Įkraunama...

Foninė muzika vestuvėse

Sveikos, tikiuosi, kad kuri nors galesit padet g.gif Gal net pazistat kuri zmogu, kuris groja smuiku ir sutiktu valandele pagroti? Is anksto labai aciu
Atsakyti
Aš irgi prisidedu prie klausimo, bet man geriau būtų Vilniuje (tiksliau - Kernavėje smile.gif, nors gal važiuotų ir iš kokio Kauno?

Gali būti vienas-du-trys griežėjėliai, ne taip ir svarbu, kad tik kaina labai nesikandžiotų wink.gif
Šiaip kiek ieškojau internete, nieko neradau, taip kad ką nors žinančių pagalba tikrai praverstų rolleyes.gif
Atsakyti
Gal ir kvailai skambes mano klausimas, bet vis tiek man labai idomu: kam jums, merginos, tas smuikininkas??? unsure.gif Vietoj muzikantu? Ar siaip isleidziant is namu kad pagrieztu??? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Sypsenaa @ 2004 06 30, 13:36)
Gal ir kvailai skambes mano klausimas, bet vis tiek man labai idomu: kam jums, merginos, tas smuikininkas??? unsure.gif Vietoj muzikantu? Ar siaip isleidziant is namu kad pagrieztu??? unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Šiaip tai mūsų bažnyčioj nebus muzikos, tad atsakymas labai paprastas rolleyes.gif
O ir šiaip bažnyčioj smuikai man gražu tongue.gif
Atsakyti
mano drauge samde smuikininka, kuris groja Kauno rotuses tame orkestrelyje. ji paprasciausiai paskambino i Rotuse ir paprase to zmogaus koordinaciu. kiek zinau, ji liko labai patenkinta. ir pas ja grojo baznycioje.
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 06 30, 14:25)
mano drauge samde smuikininka, kuris groja Kauno rotuses tame orkestrelyje. ji paprasciausiai paskambino i Rotuse ir paprase to zmogaus koordinaciu. kiek zinau, ji liko labai patenkinta. ir pas ja grojo baznycioje.

Su šitais aš jau kalbėjausi, tik dar nežino, ar jie galės tą dieną ir tą valandą g.gif , be to, reikės nuo Kauno važiuoti apie 80 km į vieną pusę, tai bijau, kad neužsiprašytų labai dėl tos priežasties blink.gif Todėl ieškau ir kitų, pvz., Vilniuj. Nors kai pagalvoju apie Vilniaus kainas, manau, kad gali būti tas pats, nors važiuoti būtų arčiau, jei ne daugiau ohmy.gif

Beje, o pas tavo draugę grojo tik vienas?
Atsakyti
Draugė iš Olandijos savo vestuvėms nori klasikinio nedidelio orkestro arba grupės. Neturiu supratimo kur galima būtų rasti tokią grupę Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sando: 01 gruodžio 2004 - 18:20
Pabandyk šiuos kontaktus (tik nežinau, ar jie tuo užsiima, bet gal už ko nors užsikabinsi).
"Chordos" styginių kvartetas - tel.:852343016;
"Intermezzo" - Vilniaus styginių kvintetas - harm@takas.lt
Atsakyti
Tiek Kaune, tiek Vilniuje - pasiskambinkit i muzikos akademija. Ten jus nukreips reikiamal linkme/duos kontaktus. thumbup.gif
Atsakyti
O mano teta muzikos mokytoja, tai pasiule ideja, kad pagros paskutiniu muzikos mokyklos klasiu mokiniai. Jie tikrai graziai ir profesionaliai groja ir neplesia nezmonisku pinigu smile.gif
Atsakyti
o mes savo vestuvėms buvome pasisamde smuikininkę ir akordeonistą, tai buvo neapsakomai nuostabu! thumbup.gif tikėjomės, kad bus gražu, bet kad šitokį efektą duos..! mes šventėme Verkių rūmuose, tai kai atvykome į juos su jaunimu, vyresnieji svečiai jau laukė mūsų lauke, kur ir grojo tie muzikantai (pasijungę mikrofonus ir kažkokią apratūrą), padavėjai nešiojo gėrimus ir vieno kąsnio sumuštinukus, tai gerą valandą visi svečiai šnekučiavosi, fotografavosi, gurkšnojo gėrimus grojant nuostabiai, ramiai muzikai, buvo taip romantiška ir visi jautė tokį pakylėjimą, kad negalėjau atsidžiaugti! o kai suėjome į salę, tai muzikantai persikėlė taip pat ir kol valgėme karštą patiekalą, grojo. o po to viską į savo rankas perėme didžėjus ir prasidėjo linksmoji šokių ir drinks_cheers.gif dalis smile.gif
tai va kaip mums gražiai išėjo thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti gera smuikinink-(e), (a) ar saksofonista pagroti islydejimo is namu metu, po baznycios ir galbut net pacioje baznycioje ceremonijos metu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gizmo*: 30 sausio 2008 - 19:30