Įkraunama...
Įkraunama...

Kada reikėtų pakrikštyti vaiką?

Sveikos,

Susidūriau su viena opia problema... Mano mergytei jau 6 mėnesiai. Tėvai sako, kad būtų jau pats laikas ją pakrikštyti, kad ji būtų apsaugota nuo piktojo veikimo. Kiek pačiai teko skaitinėti bibliją ten nėra tiksliai parašyta nuo kelių mėnesių ar metų reikia pakrikštyti vaiką. Ten kalbama apie širdies apsisprendimą t.y. kiek suprantu, kai vaikas yra pilnai sąmoningas ir tvirtai apsisprendžia tikėti į Dievą. Ką Jūs manote tuo klausimu?
Atsakyti
Gal ir nelabai tiksliai, bet šioks toks atsakymas į tavo klausimą:

http://www.mesijas.l...erkti-prazuciai
Atsakyti
man atrodo, neverta laukti, kol vaikas užaugs ir pats užsimanys pasikrikštyti. Manau, kad krikštas - tėvų pareiga, aišku, jei tėvai apskritai bent kažkiek tikintys ir laikosi visų krikščioniškų apeigų, turiu galvoje, santuoka bažnyčioje, krikštas, pirma komunija ir t.t. Manyčiau, krikštas ir pirma komunija - tėvų pareiga tai atlikti ir viskas. O paskui jau vaikas pats galvos, kaip jam toliau gyvent. biggrin.gif
Atsakyti
Visus savo vaikus krikštijau 3-4 mėnesių.
Atsakyti
Pirma dukra buvo pakrikštyta septynių mėnesių,antrai šiuo metu beveik septyni metai bet dar nekrikštyta ..Nebuvo vidinio poreikio ,kai atsiras-tada bus ir krikštas.Bet bet kokiu atveju manau kad tai turėtų būti tėvų ir vaiko reikalai ,o ne senelių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paksiene @ 2010 05 04, 10:44)
Sveikos,

Susidūriau su viena opia problema... Mano mergytei jau 6 mėnesiai. Tėvai sako, kad būtų jau pats laikas ją pakrikštyti, kad ji būtų apsaugota nuo piktojo veikimo. Kiek pačiai teko skaitinėti bibliją ten nėra tiksliai parašyta nuo kelių mėnesių ar metų reikia pakrikštyti vaiką. Ten kalbama apie širdies apsisprendimą t.y. kiek suprantu, kai vaikas yra pilnai sąmoningas ir tvirtai apsisprendžia tikėti į Dievą. Ką Jūs manote tuo klausimu?


O neatrodo amoralu ir kvaila bejėgiam ir kalbėti nemokančiam kūdikiui savo valia primesti vieną iš tūkstančių religijų? Visam laikui uždėti KATALIKO etiketę, kurią jis vargu ar gyvenime jau nusiims? Tuo pat metu jį padaryti istoriškai žiaurios totalitarinės tradicijos dalimi, kurios dabartinis gerontokratas pedofilijos skandalų akivaizdoje sugeba tik abstrakčiai pavirkauti, tačiau aktyviai kovoja prieš kamieninių lastelių tyrimus ir prezervatyvus laiko nuodėme? Tavo vietoj GERAI pagalvočiau. Galbūt, vaikas tau padėkos už neveikimą šiuo atveju.
Atsakyti
QUOTE(Good_girl @ 2010 05 04, 17:10)
O neatrodo amoralu ir kvaila bejėgiam ir kalbėti nemokančiam kūdikiui savo valia primesti vieną iš tūkstančių religijų? Visam laikui uždėti KATALIKO etiketę, kurią jis vargu ar gyvenime jau nusiims? Tuo pat metu jį padaryti istoriškai žiaurios totalitarinės tradicijos dalimi, kurios dabartinis gerontokratas pedofilijos skandalų akivaizdoje sugeba tik abstrakčiai pavirkauti, tačiau aktyviai kovoja prieš kamieninių lastelių tyrimus ir prezervatyvus laiko nuodėme? Tavo vietoj GERAI pagalvočiau. Galbūt, vaikas tau padėkos už neveikimą šiuo atveju.


pasipasakokite, kas iš tiesų jus slegia. pykstate ant tėvų, kad pagimdė?
Atsakyti
O aš iš vis nepakrikštyta. Penktoj klasėj pamenu sakė, kad jau ves krikštyt, bet jau pati nenorėjau ir iki šiol nenoriu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek žinau,tai pagal bažnyčios nuostatas vaiką reikia pakrikštint per tris mėnesius nuo gimimo 4u.gif
Atsakyti
as savo mazaja krikstyti truputi uzdelsiau, bet sugalvojau ir pakrikstyjau per jos vardadieni, kai jau buvo 11 menesiu smile.gif
Atsakyti
o labai blogai, jei nepakrikštiji pirmus mėnesius? nes aš noriu abu mažiukus kartu pakrikštyti ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2010 05 05, 09:40)
o labai blogai, jei nepakrikštiji pirmus mėnesius? nes aš noriu abu mažiukus kartu pakrikštyti ax.gif  unsure.gif


Kas čia per klausimas?smile.gif Jei pasakys kas nors 'labai blogai', tai ir krikštysi? smile.gif Pagal Bibliją ir 8 dienų amžiaus kūdikiui apyvarpę nurėžt reikia, tai ką dabar?
Atsakyti