Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, palaimintos vienuolio

Sveikos mirksiukas.gif

Turiu tokį klausimą - kadangi negaliu tuoktis bažnyčioje, kadangi manasis jau buvo vedęs, nutarėm tuoktis tik CMB.

Gal teko kam nors po CMB ceremonijos kviestis vienuolį, kad palaimintų santuoką? g.gif bigsmile.gif

Gal ką nors esate girdėję apie tai?

Peržiūrėjau visus SM forumus, nieko šia tema neradau ax.gif
Atsakyti
Sveika
Skaičiau neseniai, bet dabar negaliu niekaip rasti, kur, kad jeižmogus negali sudaryti katalikiškos santuokos (na, pvz., kaip jūsų atveju, kaip suprantu, jūsų vyras jau bažnyčioj tuokęsis), tai neleistinos ir jokios apeigos, kurios bent iš šalies primintų santuokos ceremoniją, koks nors laiminimas ar panašiai ax.gif Pagal katalikų bažnyčios taisykles, jūs dabar gyvenate nuodėmėj, todėl toks dalykas negali būti laiminamas, išeitis - bažnytinis tribunolas, kad pripažintų jūsų vyro ankstesnę santuoką negaliojančią, tada nebūtų kliūčių ir jums priimti santuokos sakramentą...
Atsakyti
QUOTE(Crystalia @ 2010 05 04, 13:43)
Sveikos  mirksiukas.gif

Turiu tokį klausimą - kadangi negaliu tuoktis bažnyčioje, kadangi manasis jau buvo vedęs, nutarėm tuoktis tik CMB.

Gal teko kam nors po CMB ceremonijos kviestis vienuolį, kad palaimintų santuoką?  g.gif  bigsmile.gif

Gal ką nors esate girdėję apie tai?

Peržiūrėjau visus SM forumus, nieko šia tema neradau  ax.gif


Mano draugus palaimino vienuolis, nes jie tuoktis bažnyčioje dėl tos pačios priežasties negalėjo.
Reikia tartis asmeniškai su kunigu/vienuoliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau pasidometi, gal yra, kas jau turi patirties, kuriuos palaimo vienuolis (ne suteikdamas santuokos sakramento)...
Pas mus yra ta pati situacija, kad vyras jau buvo susituokes baznycioje...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumeira @ 2011 03 16, 19:46)
Sveikos,

Noreciau pasidometi, gal yra, kas jau turi patirties, kuriuos palaimo vienuolis (ne suteikdamas santuokos sakramento)...
Pas mus yra ta pati situacija, kad vyras jau buvo susituokes baznycioje...
4u.gif


ir kokia tokio palaiminimo prasmė be išmestų pinigų g.gif
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2011 03 16, 23:02)
ir kokia tokio palaiminimo prasmė be išmestų pinigų  g.gif



na, tai jau musu asmeninis reikalas, kur pinigus deti smile.gif

is esmes ne sito klausiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumeira @ 2011 03 16, 21:12)
na, tai jau musu asmeninis reikalas, kur pinigus deti smile.gif

is esmes ne sito klausiau wink.gif

o aš ir nesakiau kur jums juos dėti... norit meskit... aš klausiau kokia tokio 'palaiminimo' esmė g.gif užsidėt sau papildomų pora nuodėmių, jei netinka variantas jau kaip rašiau, kad yra noras išleist beprasmiškai pinigų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 16 kovo 2011 - 22:24
QUOTE(tik aš @ 2011 03 16, 23:21)
o aš ir nesakiau kur jums juos dėti... norit meskit... aš klausiau kokia tokio 'palaiminimo' esmė g.gif užsidėt sau papildomų pora nuodėmių, jei netinka variantas jau kaip rašiau, kad yra noras išleist beprasmiškai pinigų g.gif



Tikrai neplanuoju pries nieka teisinti ar irodinte vienokio ar kitokio savo poziurio i tam tikrus dalykus.
Siuo metu as kreipiausi i tam tikras moteris, merginas, kurios susidurusios buvo ar yra su tokia pacia situacija, kaip mano ir gali pasidalinti savo patirtimi.

p.s. net neabejoju, tos kurios tai patyre puikiai supras, apie ka kalba eina, kurios nepatyre - joms ir nereikia suprast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2011 03 16, 23:21)
o aš ir nesakiau kur jums juos dėti... norit meskit... aš klausiau kokia tokio 'palaiminimo' esmė g.gif užsidėt sau papildomų pora nuodėmių, jei netinka variantas jau kaip rašiau, kad yra noras išleist beprasmiškai pinigų g.gif


Įsikišiu.
Kartais tarp vienuolių būna geresnių žmonių, nei tarp kunigų. Jie arčiau pasauliečių, jie labiau žmogiški. Teko bendrauti su pranciškonais, su jais smagu ir gera. Ir aš nenustebčiau, kad pora, bendraujanti su vienuoliais, gali tikėtis tokio palaiminimo - nieko nekainuojančio, bet turinčio reikšmę. Ar meilė, tebūnie ir antroje santuokoje, yra nuodėmė? Juk du žmonės yra laimingi... tai didesnė vertybė, nei du šventi, bet nelaimingi, gyvenantys su kartėliu, be meilės. Meilės neįsikalbėsi ir neišlaikysi, jei širdis plaka kitam žmogui.

O prisiminus šventus raštus, na, juk pasiklydusi avelė yra vertingesnė už visą bandą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jumeira @ 2011 03 16, 23:28)
Tikrai neplanuoju pries nieka teisinti ar irodinte vienokio ar kitokio savo poziurio i tam tikrus dalykus.
Siuo metu as kreipiausi i tam tikras moteris, merginas, kurios susidurusios buvo ar yra su tokia pacia situacija, kaip mano ir gali pasidalinti savo patirtimi.

p.s. net neabejoju, tos kurios tai patyre puikiai supras, apie ka kalba eina, kurios nepatyre - joms ir nereikia suprast smile.gif


Manau, jums reikia bendrauti su vienuoliais, o tada palaiminimas išeis savaime - jo neprašant kaip paslaugos (kad ir už pinigus). Kai yra ryšys, juk nesunku pasakyti žmogui: "Palaimink mus, mes dabar tokie laimingi..." Ir jis neatsisakys. Juolab, jei matys jus ne pirmą kartą, matys švytinčias akis, jaus tą gerą jūsų būseną smile.gif

Tai taip gražu, žinokit... Dar galvoju, kad koks kaimo kunigėlis bus atlaidesnis ir jus palaimins, nekreipdamas dėmesio į formalumus. Tai yra žmogiškumo faktorius. Būčiau aš kokia vienuolė, palaiminčiau iškart - du laimingi žmonės, kurie vienas kitą myli, ko čia galvoti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2011 03 16, 23:34)
Įsikišiu.
Kartais tarp vienuolių būna geresnių žmonių, nei tarp kunigų. Jie arčiau pasauliečių, jie labiau žmogiški. Teko bendrauti su pranciškonais, su jais smagu ir gera. Ir aš nenustebčiau, kad pora, bendraujanti su vienuoliais, gali tikėtis tokio palaiminimo - nieko nekainuojančio, bet turinčio reikšmę. Ar meilė, tebūnie ir antroje santuokoje, yra nuodėmė? Juk du žmonės yra laimingi... tai didesnė vertybė, nei du šventi, bet nelaimingi, gyvenantys su kartėliu, be meilės. Meilės neįsikalbėsi ir neišlaikysi, jei širdis plaka kitam žmogui.

O prisiminus šventus raštus, na, juk pasiklydusi avelė yra vertingesnė už visą bandą smile.gif



Puikus zodziai, visu 100% pritariu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(būsimoji @ 2011 03 16, 23:38)
Įsikišiu.
Kartais tarp vienuolių būna geresnių žmonių, nei tarp kunigų. Jie arčiau pasauliečių, jie labiau žmogiški. Teko bendrauti su pranciškonais, su jais smagu ir gera. Ir aš nenustebčiau, kad pora, bendraujanti su vienuoliais, gali tikėtis tokio palaiminimo - nieko nekainuojančio, bet turinčio reikšmę. Ar meilė, tebūnie ir antroje santuokoje, yra nuodėmė? Juk du žmonės yra laimingi... tai didesnė vertybė, nei du šventi, bet nelaimingi, gyvenantys su kartėliu, be meilės. Meilės neįsikalbėsi ir neišlaikysi, jei širdis plaka kitam žmogui.

O prisiminus šventus raštus, na, juk pasiklydusi avelė yra vertingesnė už visą bandą smile.gif
Papildyta:
Manau, jums reikia bendrauti su vienuoliais, o tada palaiminimas išeis savaime - jo neprašant kaip paslaugos (kad ir už pinigus). Kai yra ryšys, juk nesunku pasakyti žmogui: "Palaimink mus, mes dabar tokie laimingi..." Ir jis neatsisakys. Juolab, jei matys jus ne pirmą kartą, matys švytinčias akis, jaus tą gerą jūsų būseną smile.gif

Tai taip gražu, žinokit... Dar galvoju, kad koks kaimo kunigėlis bus atlaidesnis ir jus palaimins, nekreipdamas dėmesio į formalumus. Tai yra žmogiškumo faktorius. Būčiau aš kokia vienuolė, palaiminčiau iškart - du laimingi žmonės, kurie vienas kitą myli, ko čia galvoti? smile.gif


Kaip tik sia savaite vaziuosime i vienuolyna, i misias... smile.gif norim su jais susipazinti, pabendrauti, manau kad bus isimintinas susitikimas smile.gif niekada nesu su jai bendravus, bet atsiliepimai tik patys geriausi, kaip jusu smile.gif
Aciu labai uz palaikyma ir supratinguma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumeira @ 2011 03 16, 23:46)
Puikus zodziai, visu 100% pritariu smile.gif

Papildyta:
Kaip tik sia savaite vaziuosime i vienuolyna, i misias... smile.gif norim su jais susipazinti, pabendrauti, manau kad bus isimintinas susitikimas smile.gif niekada nesu su jai bendravus, bet atsiliepimai tik patys geriausi, kaip jusu smile.gif
Aciu labai uz palaikyma ir supratinguma smile.gif


Nėra už ką smile.gif kad tik sektųsi ir norai pildytųsi.
Atsakyti
QUOTE(Jumeira @ 2011 03 16, 21:46)
Puikus zodziai, visu 100% pritariu smile.gif


rimtai blink.gif mesit vyrą ir grįšit kaip vertingoji paklydusi avelė į bažnyčios glėbį blink.gif
na belieka pasveikint su tokia meile tikėjimui... aš taip nesugebėjau.
Atsakyti