Įkraunama...
Įkraunama...

Rytas be pagirių

Manau, kiekvienas esam susidure su alkoholio padauginimu baliukuose. Kokiom priemonem naudojates, kad atsigautumet esant sunkioms pagirioms? Gal bandet metadoxil, ar veiksmingas?

As pati ne karta esu stacius laseline su vit C. Tikrai veiksminga priemone ir greita ;D.
Atsakyti
viksreli  ;D prisipazink kur taip ziauriai uzgerei   ;D
  jei rimtai, tai man per pagirias atsiranda arkliskas apetitas  ohmy.gif "sluoju" viska ka saldytuve randu  ;D bet siaip seniai jau tu pagiriu nebuvo  :smile.gif ir dar, labai norisi apelsinu kazkodel  :smile.gif
Atsakyti
[quote]  :smile.gif ir dar, labai norisi apelsinu kazkodel  :smile.gif[/quote]

Hmm,kazin, kodel? wink.gif biggrin.gif ;D

O siaip man padeda dideli kiekiai skysciu-arbatos, mineralinis, sultys- tik jau ne kava.
O Metadoxila ir as nesu bandzius...idomu butu isgirsti is bandziusiuju apie jo poveiki wink.gif
Atsakyti
Metadoksila as bandziau. Nezinau ar jis man padejo psichologiskai ar tikrai , bet PADEJO!!!! Nes man ir nuo mazo kiekio buna kita diena bloga , skauda galva ir tt. Bet as ji geriu 2val pries baliu ir grizus is baliaus po viena tablete. Ryte bunu kaip agurcikas! Kas dar svarbu , kai isgeri pries baliu , ne taip apgirsti .
Kartais dar padeda pomidoru , ananasu sultys. O geriausiai tai saslykas su 50g degtinytes  ;D ;D ;D
Atsakyti
Girdėjau atsiliepimų, kad prieš ir po išgėrus metadoksilo, savijauta būna visai gera. Aš dar nebandžius jo, bet kai baigsiu maitint, tai pasitaikius progai pabandysiu būtinai  ;D Aš iš tų, kad greičiau nusišausiu, negu kitą dieną po gero baliuko, išgersiu sveikatos pataisymui, kad ir pusę stiklinės alaus ar taurelę ko nors stipriau. Krato iš toli, geriau jau merdėsiu visą dieną su viltim, kad rytoj jausiuos geriau  ;D Paprastai kitą dieną gaivindavausi naminėmis obuolių sultimis, tokiomis geromis su rūgštele  :D ir, žinoma, mineralka.
Atsakyti
O as apie Metadoxili turiu kitokios patirties  >:( Karta isgeriau ir pries baliu ir po, ir atrodo labai jau ziauriai nepadauginau  :smile.gif nu bet taip blogai kita diena dar nebuvo buve  :-/ :-/ dar pora dmano draugu bande, ir jiems tas pats  :-/ tik blogiau. nezinau, gal cia nuo organizmo priklauso, bet antra karta tikrai nebandysiu juo apsidraust.
O siaip, as irgi po gero baliuko valgau viska kas po akimis pasitaiko   tongue.gif  O geriausiai padeda miegas, ir juoda arbata su daug cukraus.  Paprastai as arbata ir kava jau seniai geriu be cukraus, tai jei bendradarbiai pamato mane dedantis daug cukraus i arbata ... wink.gif  
Atsakyti
Mano vyrelis irgi gelbejasi metadoxil'u, jam sako gerai. As nebandziau, nes nebuna man tu pagiriu, nebent moralines  ;). Tiesa viena kart po gero baliuko, kita diena teko eiti i kita kulturinga vakareli, o as visa drebejau (sarmata), tai isgeriau litra arbatos Pu Erh (zinot tokia lizdeliais parsiduoda), padejo is tiesu smile.gif
Atsakyti
[quote]viksreli  ;D prisipazink kur taip ziauriai uzgerei   ;D
  jei rimtai, tai man per pagirias atsiranda arkliskas apetitas  :o "sluoju" viska ka saldytuve randu  ;D bet siaip seniai jau tu pagiriu nebuvo  :smile.gif ir dar, labai norisi apelsinu kazkodel  :smile.gif[/quote]


Viena karta buvau nusigerusi ankstyvoj jaunystej, kai dar nebuvau pratusi prie alkoholio ir padauginau ;D.

Apelsinu norisi gal todel, kad jame daug vit C, kuris skaido alkoholi wink.gif.
Atsakyti
[quote]O as apie Metadoxili turiu kitokios patirties  >:( Karta isgeriau ir pries baliu ir po, ir atrodo labai jau ziauriai nepadauginau  :smile.gif nu bet taip blogai kita diena dar nebuvo buve  :-/ :-/ [/quote]

Nebutinai nuo Metodoxilio tai galejo ivykti. Gal alkoholis prastas buvo ar maistas pastovejes...
Atsakyti
Yra dar viena problema su metadoxilu. Kai jo isgeri , tada netycia galima  padauginti alkoholio kieki. Nes vistiek tipo metadoxilas pades  ;D ;D ;D
Atsakyti
O man siuo  [smiley=drink.gif] [smiley=tit.gif]atveju padedavo tik kefyras [smiley=kaimas.gif] ;D
Atsakyti
Oj, Taure, turbut busiu nesupratusi del tu apelsinu... :-[
As maniau, kad tu apelsinu tau del pilvelio gyventojo norisi.... :-[ tongue.gif
Sorry... wink.gif
Atsakyti