Įkraunama...
Įkraunama...

deja,bet nelinksmas pasakojimas...

taip,dauguma pasakojimu baigiasi laimingai,bet ne mano...
buvo like 2men iki vestuviu,kai as suzinojau kad laukiuosi.neneigsiu,laimes buvo pilnos kelnes.apsilankiau pas gydytoja,nes truputi kraujavau.po apziuros pasake,kad turiu daug guleti ir kad laukiuosi dvinuku.pamenu grizusi pasakiau vyrui ir mes abu buvom labai laimingi.iki vestuviu dar kelis kartus apsilankiau pas gydytoja,nes vis dar kraujavau,bet viskas buvo gerai.po vestuviu ir medaus menesio apsilankiau vel pas gydytoja ir ji pasake,kad dvyniams gimda per maza.achoskopija nustate,kad vienas vaikelis mire.po apziuros praejo dar kelios dienos ir del vel prasidejusio kraujavimo mane pagulde i ligonine.gulejau beveik savaite:echo,leidziami ir geriami vaistai,apziuros ir gydytojos grubumas.na bet kraujavimas liovesi.prasidejo lankymaisi pas gydytoja ir genetikos centre.kiekvienas apsilankymas vis keisdavo gimdymo data.taip nukeliavom nuo sausio vidurio iki kovo pradzios. g.gif vaikelis augo,spardesi ir dziugino savo busimus tevelius.mano kraujo grupe -,tai as pradejau gydytojai kalbeti,kad ligtais vyro kraujo grupe +.praejo kelios savaites kol gydytoja sugalvojo,kad reikia padaryti vyrui kraujo tyrima.tada prasidejo antikuniu tyrimai.antikuniu vis daugejo,o gydytoja sake kad cia nieko tokio.mums jau buvo 26 savaites(na pagal dokumentus 29,nes gydytoja nenorejo is naujo pildyti kazkokiu dokumentu),kai viena ryta atsibudus ant ikloto radau kazkoki gabaleli kazko.na aiku namie prasidejo panika.nuvaziavau pas gydytoja su tuo kazkuo idejusi i buteliuka,bet ji pasake kad cia nieko tokio ir issiunte namo.po keliu dienu vel turejau apsilankyti pas gydytoja,nes jau reikejo pradeti dekretines.na israse man ta lapuka del dekretiniu.o as sedziu ir reikalauju kad man darytu echo.man kele nerima tai kad man krito svoris.po ilgu prasymu,ji sutiko mane nusiusti padaryti echo.va tada ir prasidejo kosmaras.po keliu minuciu suzinojau,kad taip lauktas sunelis mires.
po paros pradejo skatinti gimdyma,nes vaikas jau buvo mires savaite ir man buvo prasidejus infekcija.8.45 prasidejo saremiai.pakankamai atsidarius kakleliui gydytojai nusprende kad jau galiu gimdyti ir liepe eiti iki lifto paciai.nuo palatos iki lifto vos 20 metru.vyro ir mamos glebi nualpti spejau 2 kartus,po to dar lifte karteli atsijungiau.bet visiems nusispjauti.vyras paeme mane ant ranku ir nese iki gimdyklos.saremiai kas 2min.is skausmo jau nezinojau ka daryti.tarp saremiu snaudziau isikibus mamai i ranka.pagimdziau 10.45.gime berniukas,21cm,560g.
mazas musu angelelis.dar nespejus atsigauti po morfijaus dozes i gimdykla iejo kazkokia moteris ir paklause ar noresim pasiimti vaikeli.aisku buvo viena,kad tikrai vaika imsim ir laidosim patys.
buvo skaudu,kad angeleliui negalim duoti vardo,nes to neleidzia istatymai.vyras tvarke dokumentus ir buvo pakraupes,nes atejus del mirties liudijimo buvo aprektas darbuotojos.
po laidotuviu jau praejo 2savaites,bet su vyru vis dar negalim atsigauti.sunku laidoti savo vaika.tuo labiau,kai gimdyma priemes gydytojas prasitare,kad tai mane priziurejusios gydytojos kalte.
ir dar vienas dalykas,vis dar nezinau ar kada galesiu tureti vaiku...
bet visada reikia tiketis geriausio...
Atsakyti
Labai užjaučiu dėl netekties verysad.gif Stiprybės tau 4u.gif
Tikėk, kad viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
Baisus gydytoju abejingumas...Stiprybes jums abiems su vyru ir labai labai tikimes, kad dar tikrai tikrai susilauksit vaikuciu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veite: 16 gruodžio 2005 - 11:15
Stiprybės Jums.
Tiesiog nėra žodžių... Graudu ir pikta skaityt.
Atsakyti
Nuoširdi užuojauta verysad.gif
Atsakyti
neslėpsiu, tikrai baisi istorija, o tokius apsileidusius gydytojus tik sušaudyt user posted image , na o jūs tikrai susilauksit mažylio, daug porų su skirtingais rezusais susilaukia sveikų vaikučių tik sekantį kartą kreipkitės į dorą gydytoją mirksiukas.gif DIDELIAUSIOS SĖKMĖS user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRANTA: 16 gruodžio 2005 - 19:56
Patarciau ta gydytoja i teisma paduoti uz toki "profesionaluma". Negaliu patiketi, kad dat tokiu daktaru buna, va ir pasitikek jais zmogau. Tikrai labai gaila, kad taip atsitiko....
Reiketu pasistengti , kad ji nepasiliktu savo poste...
Atsakyti
labai uzjauciu verysad.gif
nusikalstamas daktares aplaidumas gun_rifle.gif
Atsakyti
Echm.....dabar sunku, bet turėk viltį ateičiai. Stebuklų būna, apie tokius kartais ir forumietės papasakoja...O jei bus lengviau, tai vadink vaikutį vardu kokiu gal planavai(jei to dar nepadarei)...Kas kad jo nebus popieriuose...Nieko čia tie popieriai nebepakeistų, o žmogutis juk pats tikriausias buvo... Bet tai jau priklauso nuo tavęs. Kažkokią prasmę turėjo ir jo kad ir trumpalaikis atėjimas pas tave į gyvenimą. Vieną dieną ją pamatysi...o ar jis turėjo būt toks trumpas (pilvely tik kiek supratau) kitas ir žiaurus klausimas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 16 gruodžio 2005 - 20:43
console.gif laykikis, kaip as tave suprantu! Baisiausia yra mediku nedemesingumas cray.gif
Atsakyti
Tai kas tau atsitiko tai...... Neturiu zodziu isreiksti mano jausmu verysad.gif ....
Laikykis ir neprarask vilti... Stiprybes tau ir tavo vyrui.
Atsakyti
laikykis sesule 4u.gif
Atsakyti