Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu gyventi blaiviai - noriu mesti gerti

Noreti gyventi blaiviai,tai svajoja dauguma gerianciu ,taciau pamirstama pagrindine taisykle -nora mesti gerti.As esu alkoholikas ir juo liksiu likusiam gyvenimui.Alkoholizmas yra visame pasaulyje neisgydoma liga ir reikia ismokti su ja susitaikyti. Dar niekam nepavyko pagaminti vaistu nuo alkoholizmo.
Ka reiskia noriu mesti gerti? daug sykiu prizadedavau artimiausiems daugiau nabegersiu ,nebenoriu,nebegaliu
.Bet tie pazadai tesdavosi kol neparagaudavau pirmo stikliuko.Vel viskas prasidedavo is naujo: gerimas ,pachmielas ,gerimas,pachmielas... po savaite,kita kol nebelikdavo jegu pavalgyt, bijodavau kalbet su zmonemis,bijodavau paziuret i save veidrodyje!
Alkoholizmas yra klastinga liga.Alkoholis pakelia nuotaika, suzadina kraujo apytaka.Nuo didesniu doziu pradeda rytais skaudet galva, pykinti-tai organizmo kova su alkoholio nuodais.Padarius pachmiela karta ,kita organizmas praranda imuniteta kovai su alkoholiu-kam organizmui vargti jei yra vaistu-tas pats alkoholis.
As lankau anoniminiu alkoholiku susirinkimus ir ju deka asu blaivus.Pagrindinis noras mesti gerti pagrindziamas prisipazinimu sau (o ne kitam) , kad esu bejegis pries alkoholi, kad esu alkoholikas.
Prasau pratesti mano mintis , o iklausimus , uzduotus jusu,pasistengsiu atsakyti.
Atsakyti
Nuosirdziai tikiu, kad Tau pavyks nekelti pirmojo stikliuko. Zengei pati svarbiausia zingsni- prisipazinai sau ir kitiems, kad esi bejegis pries alkoholi. Linkiu tau stiprybes, vilties ir tikejimo ...
Atsakyti
QUOTE(alregos @ 2010 05 05, 22:06)
As esu alkoholikas ir juo liksiu likusiam gyvenimui.

Nu jeigu taip galvosi, tai niekad neisgysi.... o kodel geri? Kiek metu 'stazas'? Man atrodo nieko nera neimanomo...
Atsakyti
QUOTE(ulrika @ 2010 05 05, 22:08)
Nu jeigu taip galvosi, tai niekad neisgysi.... o kodel geri? Kiek metu 'stazas'? Man atrodo nieko nera neimanomo...


Alkoholizmas neisgydomas mirksiukas.gif Su juo zmogus gyvena visa gyvenima, klausimas tik kaip... Blaiviai ar girtas. Tad ex alkoholiku nebuna jie yra alkoholikai iki mirties.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 05 05, 23:13)
Alkoholizmas neisgydomas  mirksiukas.gif Su juo zmogus gyvena visa gyvenima, klausimas tik kaip... Blaiviai ar girtas. Tad ex alkoholiku nebuna jie yra alkoholikai iki mirties.

Bet man atrodo, reikia tik daug valios ir uzsispyrimo/noro ir butu imanoma pasveikti...pamazu mazinant alkoholio kieki, argi ne?
Atsakyti
Alregos, esu alkoholiko zmona, jis daugiau kaip 15 metu negeria. Kuo didesnis laiko tarpas tuo lengviau yra atsispirti. Vienas is pagrindiniu priezasciu mesti gerti, jam buvo ir yra as ir sunus. Neretai tenka stebeti, kaip zmones bando ji itraukti, bet jis moka pasijuokti is savo problemos, nesureiksmina. Draugai, kolegos su kuriais gere, nustojus gerti patys savaime atsisijojo, pradejo formuotis naujas pazinciu ratas, sportas padeda atsikratyti negatyvios itampos. Jam 50 metu laksto maratonus istvermei, organizmas visikai atsistate, nezinau, bet manyciau, retas jauniklis atlaikys jo tempus.

Noreciau tau palinketi megautis praejusia blaivia diena ir tiketis, kad ir sekanti bus blaivi ir ne ka maziau turininga, suteiks tau ir tavo seimai dziaugsmo. Ar vien del to neverta gyventi blaiviai, kad tai geletum stebeti kiekviena diena 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ulrika @ 2010 05 05, 22:23)
Bet man atrodo, reikia tik daug valios ir uzsispyrimo/noro ir butu imanoma pasveikti...pamazu mazinant alkoholio kieki, argi ne?


Neviskas taip paprasta. Vyras pasakojo, kad tai tarytum jog normalus zmogus nori gerti. Ar jus galit ramiai praeiti pro vandens stikline, tarkim 3 paras laso vandens burnoje neturejus. O kartais, miegant sapnuoji, kad geri. Baisu tai, kad miego metu suvoki, kad darai blogai, nes metei gerti, o ta skoni troskulio slopinima jauti. Aciu Dievui jam dabar lengviau, sapnai nebesisapnuoja ir jau "troskulys" nekankina, ramiai ziuri kaip kiti geria, bet tam reikejo laiko ir jis zino, kad jei nors laselis, prasides vel is naujo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 05 gegužės 2010 - 22:32
QUOTE(Moonte @ 2010 05 05, 23:30)
Alregos, esu alkoholiko zmona, jis daugiau kaip 15 metu negeria.

Na tai reiskia, kad viskas imanoma. Jusu vyras pats geriausias pavyzdys...
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2010 05 05, 23:30)
Neviskas taip paprasta. Vyras pasakojo, kad tai tarytum jog normalus zmogus nori gerti. Ar jus galit ramiai praeiti pro vandens stikline, tarkim 3 paras laso vandens burnoje neturejus. O kartais, miegant sapnuoji, kad geri.

Net neisivaizdavau, kad taip...baisu...
Atsakyti
Moonte , nuostabu,kad jusu vyras negeria , sveikinu.As negeriu ,jau greit bus 14 metu.Suzinojau daug per tuos metus kaip islikti blaiviam,kaip isvengti depresiju.As forume perskaiciau pagalbos sauksma -padekite mano vyras geria,turiu problemu su alkoholiu.Taip as ismokau gyventi be alkoholio, bet nereiskia ,kad pasveikau-uztektu mazo stikliuko...
As gavau pagalba , turiu tuo paciu atsilyginti kitiems ,kam ji reikalinga.Reikia mokytis gyventi, mokytis myleti vieni kitus . Juk gyvenimas duotas tik viena syki... Ir jis musu paciu rankose.
Atsakyti
Kaip gera skaityti tai ka Jus rasot. Koks stiprus,potingas zmogus esat.smile.gif Alregos,sveikinu Jus,kad 14 metu negeriate. Dziaugiuosi,kad gavote pagalba,kad nuo Jusu nenusisuko,kad istiese ranka. Sekmes Jums! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BrandNewSmile @ 2010 05 06, 16:44)
Kaip gera skaityti tai ka Jus rasot. Koks stiprus,potingas zmogus esat.smile.gif Alregos,sveikinu Jus,kad 14 metu negeriate. Dziaugiuosi,kad gavote pagalba,kad nuo Jusu nenusisuko,kad istiese ranka. Sekmes Jums! 4u.gif

Atsakyti
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alregos @ 2010 05 05, 22:06)
        Alkoholizmas yra klastinga liga.Alkoholis pakelia nuotaika, suzadina kraujo apytaka.          As lankau anoniminiu alkoholiku susirinkimus ir ju deka asu blaivus.Pagrindinis noras mesti gerti pagrindziamas prisipazinimu sau (o ne kitam) , kad esu bejegis pries alkoholi, kad esu alkoholikas.
          Prasau pratesti mano mintis , o iklausimus , uzduotus jusu,pasistengsiu atsakyti.

Tokios ligos - alkoholizmo nėra apskritai. Sportas taip pat pakelia nuotaiką ir sužadina kraujo apytaką - ir kas? Jūs esate tik ištižėlis, kuris nesugeba valdyti savo primityvių potraukių ir egoistas, nes nesugebate savarankiškai atsisakyti malonumų ir tapote priklausomas nuo jų - lengviausias būdas - alkoholis. Savo valios silpnumo pateisinimui, jūs kaltinate alkoholį, darbą, sąlygas, vyriausybę, seimą ir ką tik norite. Tačiau alkoholis - tėra paprastas skystis, pats savaime jis nėra joks blogis. Kaltas jūs - kad nesugebate jausti saiko ir savęs valdyti. AA susirinkimuose vieni kitiems ir patys sau kala, kad yra ištižėliai - iš esmės tai kaltų ieškojimas - ne alkoholis ir ne gyvenimas, o tik jūs pats kaltas, kad nesugebate negerti. Pripažinti sau, kad nesugebu negerti jums pernelyg sunku, todėl jūs renkatės į klubus, kad pamatytumėte - tokių daug. Amerikonų išrastas būdas kaip iš trūkumų padaryti privalumus ir tuo didžiuotis. Nemanau, kad tuo reikėtų girtis...
Atsakyti