Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Laukiantis šviesos butinai jos sulaukia
Laukiantis šilumos, sušildo kitus
Gyvenantis viltimi, teikia viltį kitiems
Trokštantis laimės, butinai kada nors pasijunta laimingas.
Duodantis, visuomet gauna daugiau.
Kelią nueina tik einantis...
Visada lauk šviesos ir šilumos,
gyvenk viltimi, trokšdamas laimės sau ir kitiems,
eik ir nesustok...


user posted image

REKOMENDUOJAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS (Vykstant į ligoninę)
1. Chalatas
2. Higienos priemonės (įskaitant paketukus+ vienkartines servetėles+drėgnas servetėles+tualetinis)
3. Vanduo negazuotas apie 4 ltr (+ klizmom su milteliais 2*1 litrai)
4. Du vokeliai
5. Naktinukai (geriau nei pižama)
6. Tapkės
7. Knyga- žurnalas
8. Rankšluostukas
9. Šiltos kojinės

Pasiruošimas prieš:
1. Tyrimai
2. Depiliacija
3. Visų aksesuarų saugus pasidėjimas namie

Laparoskopijų sąrašas

Nuotraukėles susipažinimui siųsti laparoskopija@gmail.com - atsiuntusios savo nuotraukas atsakymu gausite prisijungimo slaptažodį prisijungti prie http://public.fotki....Mlaparoskopija/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 06 gegužės 2010 - 08:09
Registruojuosi smile.gif Ačiū tau Ice tea už gražius namučius wub.gif
Atsakyti
aciu Tau Ice tea uz namus group.gif
Atsakyti
wub.gif ačiū JUMS, kad yra kam kurti mirksiukas.gif
Labai tikiuosi, kad greitu laiku visos perbėgsim į vasarinukų temą thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(zeroo7 @ 2010 05 06, 11:40)

Nič nieko apie artėjančias mmm nejaučiu doh.gif Tik tas creamy išskyrų kiekis mane vargina ir neramina unsure.gif - jei per visą dieną jas surikčiau į indelį, tai gautųsi nebloga pudingo norma lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, registruojuos naujoj temoj pioneer.gif
Oj kaip aš laukiu tų trijų skylučių ne tas žodis lotuliukas.gif
Vėl ėmiausi duphaston, gal pavyks gi pagaliau prisikviesti mėmes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 05 06, 10:42)
wub.gif  ačiū JUMS, kad yra kam kurti  mirksiukas.gif
Labai tikiuosi, kad greitu laiku visos perbėgsim į vasarinukų temą  thumbup.gif  thumbup.gif

QUOTE(zeroo7 @ 2010 05 06, 11:40)

Nič nieko apie artėjančias mmm nejaučiu doh.gif Tik tas creamy išskyrų kiekis mane vargina ir neramina unsure.gif - jei per visą dieną jas surikčiau į indelį, tai gautųsi nebloga pudingo norma lotuliukas.gif lotuliukas.gif



kiek lauksi dar?gal ginei skambinkis jau ilgokai cia jos uzelavo arba daryk kazka biggrin.gif ta prasme karštoje vanioje maudykis, ikalk vyno ar ka megsti padarykit gero smileysex.gif skelbk kara mm box.gif hihihi.gif
o tai nejau nei vienai po operacijos neskaudejo pilvo ta prasme gimdos? g.gif čia tik man vienai? gal kazkas negerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 05 06, 11:39)
tai net pojūčių nera kad artėtų jos?eina sau... doh.gif
o man tj skauda jau pilva o ne maudzia kaip per mm kazin cia dar operacijos reiškiniai ar kas negerai jau vel bus? verysad.gif  frusty.gif


o kiek tau dienu po operacijos praejo???
Man pirmą ciklą po LP irgi pilvą labai netgi skaudėjo, nors buvo kokia 10-18 dienos. Užtat po LP man sutrumpėjo ciklas nuo 30CD iki 24 CD verysad.gif ir dabar skaudena pilvą ciklo vidury, įdomu kokio ilgumo bus šitas ciklas... g.gif

Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 05 06, 10:45)
Sveikos, registruojuos naujoj temoj pioneer.gif
Oj kaip aš laukiu tų trijų skylučių ne tas žodis lotuliukas.gif
Vėl ėmiausi duphaston, gal pavyks gi pagaliau prisikviesti mėmes doh.gif


na tai turesi jei nori, kai gijo tj skaiau kad neliks randu,bet liko man visai patinka jie tai neleis pamiršti niekada to ka padariau del nestuke.gif wub.gif ir ant pilvo nelabai galiu miegoti,nes bambai nelabai patinka, o tai mano megstamiausia poza buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2010 05 06, 11:45)
Vėl ėmiausi duphaston, gal pavyks gi pagaliau prisikviesti mėmes doh.gif

Tai vis dar nesulauki ir tu doh.gif
*****, gal ir man D reikia pagerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(E L E N A @ 2010 05 06, 10:46)
o kiek tau dienu po operacijos praejo???
Man pirmą ciklą po LP irgi pilvą labai netgi skaudėjo, nors buvo kokia 10-18 dienos. Užtat po LP man sutrumpėjo ciklas nuo 30CD iki 24 CD  verysad.gif ir dabar skaudena pilvą ciklo vidury, įdomu kokio ilgumo bus šitas ciklas... g.gif

na tai man db irgi antras ciklas eina po operacijos ir vidurys jau beveik ciklo ir taip skauda pilva kaip per mm g.gif nejau cia O tokia skausminga bus jau g.gif ir kelias dienas galiu O jausti..nesamone
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 05 06, 11:46)
kiek lauksi dar?gal ginei skambinkis jau ilgokai cia jos uzelavo arba daryk kazka  biggrin.gif ta prasme karštoje vanioje maudykis, ikalk vyno ar ka megsti padarykit gero  smileysex.gif  skelbk kara mm  box.gif  hihihi.gif

Nežinau verysad.gif vienoj temoj sakė, kad gali ir mėnesį vėluoti verysad.gif
O į vonią tai gal tikrai verta nert mirksiukas.gif Sexo tai neatsisakyčiau rolleyes.gif

QUOTE(zeroo7 @ 2010 05 06, 11:46)
o tai nejau nei vienai po operacijos neskaudejo pilvo ta prasme gimdos? g.gif  čia tik man vienai? gal kazkas negerai verysad.gif

Nu man TIKRAi neskauda ir ant pilvo miegu sau išsiviepus mirksiukas.gif Aš net naktį po operacijos ant pilvo miegojau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 05 06, 10:52)
Nežinau  verysad.gif vienoj temoj sakė, kad gali ir mėnesį vėluoti  verysad.gif
O į vonią tai gal tikrai verta nert  mirksiukas.gif  Sexo tai neatsisakyčiau  rolleyes.gif
Nu man TIKRAi neskauda ir ant pilvo miegu sau išsiviepus  mirksiukas.gif Aš net naktį po operacijos ant pilvo miegojau  tongue.gif


tai as po op. iškarto ir puikiai jauciausi bet matyt jau atsiliepa vistiek man verysad.gif
Atsakyti