Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis-laimingos ir darnios šeimos sąlyga?

Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę, gal tada pavyks rasti atsakymą sau...
Esame vedę su žmona beveik 10 metų. Viskas buvo puiku iki vaiko gimimo(gimė po trijų metų). Mylėjimasis vis retėjo ir retėjo. Jai pasidarė gana 2-3 kartų per savaitę, o man norėjosi bent 2 kartų per dieną. Pradėjome tolti vienas nuo kito. Jaučiausi nuolatinėj įtampoj, todėl net namo stengdavausi grįžti kuo vėliau. Bet kitos neieškojau-rasdavau kitų būdų blush2.gif
Šiandien mūsų santykius ištikusi labai gili krizė. Bandau jai išaiškinti, kad beveik 7 metai reto mylėjimosi traumavo mane kaip vyrą ir to pamiršti negalėsiu niekada. O gal aš čia per daug sureikšminu? Bet ar ne mylėjimasis yra laimingos šeimos sąlyga, pagrindas???? Ji priekaištauja, kad nebejaučia tarp mūsų emocinio ryšio, bet kaip jis gali būti, jei nuolat jaučiau mylėjimosi stoką?
Atsakyti
Pala, 2-3 k. per savaitę- tai čia vadinasi tas retas mylėjimasisi po 10 m. santuokos???

Atsakyti
Noriu tokio vyro! 2 kart per dieną toks kaifas cool.gif

Dėl gyvenimo kartu... Įsivaizduok,jog santuoka truks dar 20 metų ir atsakyk į klausimą : ar aš noriu taip gyventi ?

Čia daug moterų tuoj pradės rašyti, kad seksas tai ne šeimos pagrindas ir vyras gali ir TURI pakentėti biggrin.gif Nesąmonė. Niekas kentėti neturi.

Beje, galimas susitarimas : ji dažnina iki 1 karto per dieną, o tu retini iki 1 karto. Abu laimingi toliau gyvenat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DiDiDu @ 2010 05 06, 11:32)
Noriu tokio vyro!  2 kart per dieną toks kaifas cool.gif

Dėl gyvenimo kartu... Įsivaizduok,jog santuoka truks dar 20 metų ir atsakyk į klausimą : ar aš noriu taip gyventi ?

Čia daug moterų tuoj pradės rašyti, kad seksas tai ne šeimos pagrindas ir vyras gali ir TURI pakentėti biggrin.gif  Nesąmonė. Niekas kentėti neturi.

Beje, galimas susitarimas : ji dažnina iki 1 karto per dieną, o tu retini  iki 1 karto. Abu laimingi toliau gyvenat 4u.gif



Va ir iseitis, susirasti moteri, kuri to irgi visada nori biggrin.gif Siaip gali noret, kiek nori, bet jei partneriui neber aistros, nieko nepadarysi. Kazkas seimoje negerai, gal moteris gyvena toj pacioj rutinoj ir tiesiog per rupescius ji tiesiog nieko nebenori. Padaryk romantiska vakariene zmonai, arba surenk romantiska vakara, vaikuti paprasykit, kad kas paziuretu, juk jis jau nemazas ir tik dviese kazkur atsipalaiduokit, manau nustebsi, kiek gali duoti ta pati moteris. Moteris kaip gele, kad nevystu reikia keist vandeni, ir jei tuoketes is meiles ji ir nedingo niekur, tik per buiti nuslinko i trecia plana. Nebent santuoka buvo is kokio iskaiciavimo, tada jau gaudyk veja laukuose. Todel, labai daug kas priklauso nuo taves, kaip nuo vyro, manau, grazus romantiskas vakarelis dviese, jai tikrai suteiks dideli malonuma ir ji vel prades zydet kaip moteris. Yra posakis, moteris-tai gitara, jei moki ja skambinti ji graziai groja, todel nedejuok, bet veik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A.L.A @ 2010 05 06, 12:46)
Va ir iseitis, susirasti moteri, kuri to irgi visada nori biggrin.gif Siaip gali noret, kiek nori, bet jei partneriui neber aistros, nieko nepadarysi. Kazkas seimoje negerai, gal moteris gyvena toj pacioj rutinoj ir tiesiog per rupescius ji tiesiog nieko nebenori. Padaryk romantiska vakariene zmonai, arba surenk romantiska vakara, vaikuti paprasykit, kad kas paziuretu, juk jis jau nemazas ir tik dviese kazkur atsipalaiduokit, manau nustebsi, kiek gali duoti ta pati moteris. Moteris kaip gele, kad nevystu reikia keist vandeni, ir jei tuoketes is meiles ji ir nedingo niekur, tik per buiti nuslinko i trecia plana. Nebent santuoka buvo is kokio iskaiciavimo, tada jau gaudyk veja laukuose. Todel, labai daug kas priklauso nuo taves, kaip nuo vyro, manau, grazus romantiskas vakarelis dviese, jai tikrai suteiks dideli malonuma ir ji vel prades zydet kaip moteris. Yra posakis, moteris-tai gitara, jei moki ja skambinti ji graziai groja, todel nedejuok, bet veik 4u.gif

Yra ir kitas panasus posakis - nera moteru, kurios neduoda, yra vyrai, nemokantys paprasyti smile.gif . Bet realiame gyvenime gali buti romantiku, zvakinyku, gelinyku, namu priziuretoju ar aukliu iki nukritimo, bet jei gyveni su ledo karaliene, varle, malka, pliauska ar pingvine - niekas nepades schmoll.gif Nepyk, toks gyvenimas. Lengviausia siuo atveju butu pasakyti NEXT, bet greiciausiai liks vyruks su ta pacia ir mirs nuo chronisko nedapisito smile.gif
Atsakyti
Ne,
čia jau kažkoks sekso manjakų būrelis pasidarė...
Man atrodo, kad formuojat iškreiptą požiūrį į šeimyninių seksualinių santykių dažnį.
Ir gana neatsakingai.
Nes dar ims ir toks neapsiplunksnavęs jaunimas, kaip aš pvz., patikės tuom, kad 2-3 k. sekso per savaitę- seksualinio bado požymis...
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 13:47)
Ne,
čia jau kažkoks sekso manjakų būrelis pasidarė...
Man atrodo, kad formuojat iškreiptą požiūrį į šeimyninių seksualinių santykių dažnį.
Ir gana neatsakingai.
Nes dar ims ir toks neapsiplunksnavęs jaunimas, kaip aš pvz., patikės tuom, kad 2-3 k. sekso per savaitę- seksualinio bado požymis...

thumbup.gif pritariu....
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 09:49)
Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę, gal tada pavyks rasti atsakymą sau...
Esame vedę su žmona beveik 10 metų. Viskas buvo puiku iki vaiko gimimo(gimė po trijų metų). Mylėjimasis vis retėjo ir retėjo. Jai pasidarė gana 2-3 kartų per savaitę, o man norėjosi bent 2 kartų per dieną. Pradėjome tolti vienas nuo kito. Jaučiausi nuolatinėj įtampoj, todėl net namo stengdavausi grįžti kuo vėliau. Bet kitos neieškojau-rasdavau kitų būdų  blush2.gif
Šiandien mūsų santykius ištikusi labai gili krizė. Bandau jai išaiškinti, kad beveik 7 metai reto mylėjimosi traumavo mane kaip vyrą ir to pamiršti negalėsiu niekada. O gal aš čia per daug sureikšminu? Bet ar ne mylėjimasis yra laimingos šeimos sąlyga, pagrindas???? Ji priekaištauja, kad nebejaučia tarp mūsų emocinio ryšio, bet kaip jis gali būti, jei nuolat jaučiau mylėjimosi stoką?


O tu nepagalvoji, kad 2 kartus per diena nera normalu?
Gal problema ne zmonoje, o tavyje?
Ir kodel emocini ysi tu tapatini su seksu? tai skirtingi dalykai....
Atsakyti
QUOTE(A.L.A @ 2010 05 06, 12:46)
Va ir iseitis, susirasti moteri, kuri to irgi visada nori biggrin.gif Siaip gali noret, kiek nori, bet jei partneriui neber aistros, nieko nepadarysi. Kazkas seimoje negerai, gal moteris gyvena toj pacioj rutinoj ir tiesiog per rupescius ji tiesiog nieko nebenori. Padaryk romantiska vakariene zmonai, arba surenk romantiska vakara, vaikuti paprasykit, kad kas paziuretu, juk jis jau nemazas ir tik dviese kazkur atsipalaiduokit, manau nustebsi, kiek gali duoti ta pati moteris. Moteris kaip gele, kad nevystu reikia keist vandeni, ir jei tuoketes is meiles ji ir nedingo niekur, tik per buiti nuslinko i trecia plana. Nebent santuoka buvo is kokio iskaiciavimo, tada jau gaudyk veja laukuose. Todel, labai daug kas priklauso nuo taves, kaip nuo vyro, manau, grazus romantiskas vakarelis dviese, jai tikrai suteiks dideli malonuma ir ji vel prades zydet kaip moteris. Yra posakis, moteris-tai gitara, jei moki ja skambinti ji graziai groja, todel nedejuok, bet veik 4u.gif



Tuokėmės iš meilės. Bet kyla klausimas-kur ta meilė dingo? Atsirado vaikas ir tada aš jau antrame plane. Žmona visą dėmesį skiria tik jam. Tai kur gi jos meilė? Kodėl tik vyrai turi stengtis rodyti dėmesį, organizuoti romantiškus vakarėlius. Kur jos pastangos , dėmesys?
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:28)
Tuokėmės iš meilės. Bet kyla klausimas-kur ta meilė dingo? Atsirado vaikas ir tada aš jau antrame plane. Žmona visą dėmesį skiria tik jam. Tai kur gi jos meilė? Kodėl tik vyrai turi stengtis rodyti dėmesį, organizuoti romantiškus vakarėlius. Kur jos pastangos , dėmesys?

Tai tau romantikos, dėmesio ar sekso trūksta?
Et, jūs, vyrai, patys nežinot, ko iš moterų norit, o ir pasakyt turbūt žmoniškai, neižeidžiant nemokat...
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 13:47)
Ne,
čia jau kažkoks sekso manjakų būrelis pasidarė...
Man atrodo, kad formuojat iškreiptą požiūrį į šeimyninių seksualinių santykių dažnį.
Ir gana neatsakingai.
Nes dar ims ir toks neapsiplunksnavęs jaunimas, kaip aš pvz., patikės tuom, kad 2-3 k. sekso per savaitę- seksualinio bado požymis...



Paskaityk statistiką, 2-3 k. per savaitę mylisi perkopę 30 metų. O mes kai susilaukėme vaikelio ir ,,nustojome" mylėtis buvome 25 ir 28 metų...
Suprantu, kad gali nesutapti mūsų seksualinis apetitas, bet jei moteris nenori, tai galėtų bent pasistengti dėl vyro, jei mato kad jam mažai... O kai į poreikius nekreipia dėmesio, atsiranda įtampa, ir tada prasideda visokie nesutarimai, užsilaikymai darbe, nenoras būti šeimoje...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 14:35)
Suprantu, kad gali nesutapti mūsų seksualinis apetitas, bet jei moteris nenori, tai galėtų bent pasistengti dėl vyro, jei mato kad jam mažai... O kai į poreikius nekreipia dėmesio, atsiranda įtampa, ir tada prasideda visokie nesutarimai, užsilaikymai darbe, nenoras būti šeimoje...


ir tu nori, kad po "uzsilaikymo darbe" ir "nenoro buti seimoje" moteris noretu su tavim myletis?
kaip tu padedi jai buityje? kaip tu padedi jai priziureti vaika?
kaip tu pasistengi del savo moters? ka tu zinai apie jos poreikius? kaip tu juos tenkini?


kartais reikia ne zvakiu ir roziu, o elementarios buitines pagalbos ir supratimo...

sakyciau, kad tarpusavio supratimas ir yra ta darnios seimos laimes salyga... be supratimo nebus ir mylejimosi.


dar karta paskaiciau pirma zinute - parasiau taip, kaip sako tavo zmona - moteriai pirma yra emocinis rysys, po to - seksas, o ne atvirksciai... ir elementarus buitiakas, nesusikalbejimas, nesugebejimas suderinti poreikiu - dar ir kaip ta emocini rysi silpnina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 06 gegužės 2010 - 13:49