Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis Zippy vežimėlis

Na ka mamymtes pratesiam toliau tema apie Zippy vezimelius. Maciau tututis puslapyje patalpino ir vezimeli su klasikine vaziuokle ir supamu lopsiu! irgi idomiai atrodo smile.gif
O naujai temai ir visi Zippio 3 modeliai:
user posted image user posted image user posted image

lenacka1117>> kokios spalvos Zippuka turite? smile.gif
Atsakyti
Niu va kaip greitai tema senoji uzsibaige....daug Zipuku gerbeju yra...as tai niekaip atsidziaugt negaliu savo karieta, kasdien su ja vazinejam, vakar tai net nuvaziavau tokiu keliu, kur tiek daug duobiu..ir nieko, maze kaip miegojo taip miegojo... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O matau mano sukurta tema prateset - saunuoles smile.gif dziugu, kad ratas issiplete. As sekiau informacija ir pastebejau, kad pasirodo Zippy Sport. Toks variantas mums butu super. Gal kuri mamyte mate kiek kainuoja sis vezimelis? g.gif
Atsakyti
Sveikos

Mane irgi domina šitas vežimukas biggrin.gif Mes jį apžiūrėjom parduotuvėj,labai jau mums patiko ir man toks smagus vežimukas pasirodė.
Bet va ką tik mano sesė ta vežimuką apžiūrėjo Klaipėdoj turguj, tai pardavėjas už galvos susiemė kai paprašė pademonstruot tą vežimuką,iškart padėjo aiškinti tik nepirkit to vežimuko doh.gif atseit plastamasinis dugnas traukia šaltį (man tai atrodo nelogiška)važiuoklė trumpa, tai lopšys nestabiliai laikosi g.gif jei vaikas lopšiuke apsivers, tai vežimas nugrius,(nu čia išvis man nesąmonė pasirodė) nu žodžiu iškitikavo juodai tą vežimuką, ir vietoj jo siūlė kažkokį tako g.gif
Man susidarė ispūdis jog pardavėjas nesuinteresuotas parduoti zipukus, matyt užtai negauna kokių premijų ar pan doh.gif g.gif

Mamytės, kurios tuit zippukus pakomentuokit kaip ten su tais lopšiais, ar tikrai jie nestabiliai laikosi, kiek aš parduotuvėj vėžinau tą vežimuką, tai labai stabiliai laikėsi g.gif
Atsakyti
Na mes jau irgi kokia savaitė, kaip važinėjam Zipp'uku. Pasaka, ne vežimėlis thumbup.gif Lengvas, nors mes tik antram aukšte, gal ir sunkesnį užtysčiau, bet kam to reikia.. smile.gif Manevringas, kai priekiniai ratai neužfiksuoti apsisuka praktiškai vietoje. Vakar papuolėm į tokį "tupiką", kur tik medžių šaknys paviršiui ir duobės, bet puikiausiai išvažiavom, ratai dideli ir minkšti, tai mergaitė net nepajuto, kad ją taip krato thumbup.gif Aš Zipp'uku labai patenkinta 4u.gif
QUOTE(*Lina* @ 2010 05 12, 11:16)
Mamytės, kurios tuit zippukus pakomentuokit kaip ten su tais lopšiais, ar tikrai jie nestabiliai laikosi, kiek aš parduotuvėj vėžinau tą vežimuką, tai labai stabiliai laikėsi g.gif


Dukrytė dar tik guli lopšy, tai negaliu pakomentuot dėl lopšio stabilumo, bet man jis nepasirodė nestabilus g.gif
Atsakyti
Vat zippiai tai man vieninteliai lietuviški gražūs vežimai... bet autokėdučių tai kažkaip nerįsčiau jų pirkt schmoll.gif Kaži ar jos kokius testus praeina... Na juk logiška pirkti kėdutę tokią kaip vežimas, kad uždėt būtų galima.
Bet gal kol kada turėsiu antrą tai jie pakankamai ištobulės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2010 05 12, 11:16)
Sveikos

Mane irgi domina šitas vežimukas biggrin.gif Mes jį apžiūrėjom parduotuvėj,labai jau mums patiko ir man toks smagus vežimukas pasirodė.
Bet va ką tik mano sesė ta vežimuką apžiūrėjo Klaipėdoj turguj, tai pardavėjas už galvos susiemė kai paprašė pademonstruot tą vežimuką,iškart padėjo aiškinti tik nepirkit to vežimuko doh.gif atseit plastamasinis dugnas traukia šaltį (man tai atrodo nelogiška)važiuoklė trumpa, tai lopšys nestabiliai laikosi g.gif jei vaikas lopšiuke apsivers, tai vežimas nugrius,(nu čia išvis man nesąmonė pasirodė) nu žodžiu iškitikavo juodai tą vežimuką, ir vietoj jo siūlė kažkokį tako g.gif
Man susidarė ispūdis jog pardavėjas nesuinteresuotas parduoti  zipukus, matyt užtai negauna kokių premijų ar pan doh.gif  g.gif

Mamytės, kurios tuit zippukus pakomentuokit kaip ten su tais lopšiais, ar tikrai jie nestabiliai laikosi, kiek aš parduotuvėj vėžinau tą vežimuką, tai labai stabiliai laikėsi g.gif


Nu ir prikomentavo tas dede pievu smile.gif Jau anoje senoje temoje buvo daug diskutuota apie plastmasinius dugnus ir is kazkur isgalvota Zippuko vaziuokles nestabiluma smile.gif Jeigu perzvekgtum tikrai atrastum blush2.gif
Bet trumpai: apskritai daugelis lopsiu yra su plastmasiniais dugnais, tai ir praktiskiau daug lengviau priziureti ir jie lengvesni gaunasi. Del salcio tai tikrai netiesa, juk mano nuomone svarbiausia kokios medziagos yra dedamos i vidu vezimelio, o pas Zippuka tos medziagos naturalios ir tikrai kokybisko...
Del stabilumo, tai taip kol tuscias vezimelis, tai jis lyg ir nori virsti. Bet tam vyrui pasakykit, kad pabandytu ideti kudiki i ji! va cia atsiranda ir visas Zippuko pliusas, nes pasikeitus svorio centrui del papildomo svorio jis tampa stabilus, bet islieka labai manevringas smile.gif Pirmiausia tegu tokie dedes isbando praktiskai ir tik tada patarineja kas kaip drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2010 05 12, 12:09)
Vat zippiai tai man vieninteliai lietuviški gražūs vežimai... bet autokėdučių tai kažkaip nerįsčiau jų pirkt  schmoll.gif Kaži ar jos kokius testus praeina... Na juk logiška pirkti kėdutę tokią kaip vežimas, kad uždėt būtų galima.
Bet gal kol kada turėsiu antrą tai jie pakankamai ištobulės smile.gif


Reiktu uzklaust ju paciu, t.y. Tutucio, gal kartais atlikinejo testus, nes manau turejo atlikineti. Visgi tai svarbu smile.gif
Atsakyti
Ir dar matyt dede turguj nezinojo, kad naujagimiai vartytis nemoka biggrin.gif O kai pradeda visaip vartytis, sestis tada laikas i sportinuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 05 12, 12:30)
Nu ir prikomentavo tas dede pievu  smile.gif  Jrtais atlikinejo testus, nes manau turejo atlikineti. Visgi tai svarbu  smile.gif

ačiū Jums labai labai už išsamų atsakymą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2010 05 12, 13:30)
Nu ir prikomentavo tas dede pievu  smile.gif  Jau anoje senoje temoje buvo daug diskutuota apie plastmasinius dugnus ir is kazkur isgalvota Zippuko vaziuokles nestabiluma  smile.gif  Jeigu perzvekgtum tikrai atrastum  blush2.gif
Bet trumpai: apskritai daugelis lopsiu yra su plastmasiniais dugnais, tai ir praktiskiau daug lengviau priziureti ir jie lengvesni gaunasi. Del salcio tai tikrai netiesa, juk mano nuomone svarbiausia kokios medziagos yra dedamos i vidu vezimelio, o pas Zippuka tos medziagos naturalios ir tikrai kokybisko...
Del stabilumo, tai taip kol tuscias vezimelis, tai jis lyg ir nori virsti. Bet tam vyrui pasakykit, kad pabandytu ideti kudiki i ji! va cia atsiranda ir visas Zippuko pliusas, nes pasikeitus svorio centrui del papildomo svorio jis tampa stabilus, bet islieka labai manevringas  smile.gif  Pirmiausia tegu tokie dedes isbando praktiskai ir tik tada patarineja kas kaip  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Reiktu uzklaust ju paciu, t.y. Tutucio, gal kartais atlikinejo testus, nes manau turejo atlikineti. Visgi tai svarbu  smile.gif


Labai saunūs pastebėjimai! smile.gif tikrai pravers mamos, kurios galvoja apie Zippuka. Na mes dabar galvojam apie Zippy Sport, reiks gal pasiskambinti i gamykla ir susizinoti kiek kainuoja sitas malonumas wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
seniai seku sia temuke.. mes irgi isigijom Zippiuka smile.gif kol kas dar lialius pilvelyje, bet man atrodo karieta bus puiki smile.gif sita...vakar buvau Baby City ir pamaciau, kad jau atnaujintas ir lopsys...su ventiliaciniu intarpu..pardavejas sake, kad atsirado pries savaite sis modeliuks... smile.gif bet nuolaidu netaiko jam.. ax.gif niu..musu tik sportinuke yra ta dalis, bet juk neimanoma bus visas naujoves sugaudyt..bet vasara butu buve liuks tas intarpelis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akviliuks @ 2010 05 13, 13:38)
Sveikos,
seniai seku sia temuke.. mes irgi isigijom Zippiuka smile.gif kol kas dar lialius pilvelyje, bet man atrodo karieta bus puiki smile.gif sita...vakar buvau Baby City ir pamaciau, kad jau atnaujintas ir lopsys...su ventiliaciniu intarpu..pardavejas sake, kad atsirado pries savaite sis modeliuks... smile.gif bet nuolaidu netaiko jam.. ax.gif  niu..musu tik sportinuke yra ta dalis, bet juk neimanoma bus visas naujoves sugaudyt..bet vasara butu buve liuks tas intarpelis.. smile.gif


Na taip Zippukas igyjo privalumu nuo jo pirmojo varianto ir dabartinio smile.gif saunu, kad tobulina modeliuka ir atsizvelgia i daug ivairiu niuansu smile.gif man idomu ar jie paskaito musu pastebejimus del vezimeliu cia? galetu pakankamai neblogu minciu pasisemti ir pastebejimu smile.gif
Atsakyti