Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlių mergaitė

Sveikos merginos 4u.gif
Išvaiksciojau visa foruma ir tokios temeles neradau, o jos priekirti prie "Pamergiu sukneles", kaip ir nedrysau, nes ne pas visus vestuvese sios mazosios mergytes buna blush2.gif kadangi mano sventeje tokios bus net trys, o ieskant sukneliu SM forume nieko neuztikau, todel butu smagu pasigrozeti, kaip mazosios pamergytes buna papuostos didziajai sventei ax.gif 4u.gif

As savo ruoztu ydedu savo mergaiciu suknytes blush2.gif http://public.fotki....aiciu-sukneles/
Atsakyti
Labutes mirksiukas.gif na kadangi per mano svente pamerges susitare rengtis rozine spalva, tai ir mazaja pamergele aprengeme rozine suknute. Neipatinga, bet mums buvo labai grazi, net mazoji jutosi lyg princese thumbup.gif

Beje, Laimita, sukneles tikrai grazios thumbup.gif
Atsakyti
Grazios sukneles, tik as tu raudonu ziedlapiu apacioje nedeciau 4u.gif O pas tave tiek daug mazuju pamergyciu bus? As labai noreciau paimti pamergyte, bet neturiu jai tinkamo pabroliuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidutea @ 2009 02 18, 18:54)
Labutes  mirksiukas.gif  na kadangi per mano svente pamerges susitare rengtis rozine spalva, tai ir mazaja pamergele aprengeme rozine suknute. Neipatinga, bet mums buvo labai grazi, net mazoji jutosi lyg princese thumbup.gif

Beje, Laimita, sukneles tikrai grazios  thumbup.gif

labai aciu blush2.gif labai graziai mergyte jusu atrode, tikrai princesiskai 4u.gif man nuosirdiziai patiko blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(maža mazgė @ 2009 02 19, 08:49)
Grazios sukneles, tik as tu raudonu ziedlapiu apacioje nedeciau  4u.gif  O pas tave tiek daug mazuju pamergyciu bus? As labai noreciau paimti pamergyte, bet neturiu jai tinkamo pabroliuko  unsure.gif


del tu ziedlapiu, tai man labai reikejo apacioje kad jie butu, nes pas mane akcentas yra "raudona", todel ir mergyciu aprangoje norejosi daugiau raudonos ax.gif o del pamergyciu skaiciaus tj yra taip: Atvaziuoja y vestuves airiu seimyna, o jie turi dvynukes ir dar pora metu vyresne mergaite, todel labai norejau jas kazkuo nudziuginti ir pasiuliau nesti ziedukus bei barstyti gelytes smile.gif joms pabroliuku nebus, nors matau, kad jos visai nesisieloja, svarbu tik suknelemis bus apsirengusios biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o jei tu nori pamergytes, taigi nebutinai tokiai mazgei pabroliukas, manau mazosioms yra smagumas ne pabuti su pabroliuku, o tai, kad jos jauciasi pacios svarbiausios barstydamos gelytes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimita: 19 vasario 2009 - 17:59
man tai tokia grazi wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pasiutele @ 2009 02 20, 19:31)
man tai tokia grazi wub.gif  wub.gif
user posted image

mmmm kokios grazutes wub.gif dar tas sketukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
jos kaina 370lt:blink:
o pasiuvimas radau pas viena siuveja su medziaga iseis ne daugiau 120lt
Atsakyti
simpatiska ax.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
ir kur gauti dvi grazias , butinai "pustas"(toks paneliu noras)suknytes doh.gif ir dar kad nors panasios butu doh.gif ?
Atsakyti
Gal nuomos salonai gali kazka pasiulyti.
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2009 02 27, 17:13)
Gal nuomos salonai gali kazka pasiulyti.


Galit pacios pabandyti uzsisakyti, nes ir as ziurejau sukneles viename psl, tai jos tikrai nera labai brangios. Paziurekit: http://www.dhgate.com
Atsakyti