Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės naujakurės Šiauliuose, tema 3

user posted image
Aš kartais pavargstu nuo triukšmo
O kartais ir nuo mėlyno dangaus…
Aš kartais nesustodamas kalbu per dieną
O kartais tyliu nuo aušros iki tamsos…
Aš kartais trokštu pamatyti tavo veidą
O kartais noriu nepažint tavęs daugiau…
Aš kartais noriu būti mažas vaikas
O kartais noriu tapt suaugusiu labiau…
Aš kartais pabandau būt pats svarbiausias
O kartais noriu dingt minioj pilkų veidų…
Aš kartais trokštu padaryt kitus laimingus
O kartais noriu spjaut ant mane supančių žmonių…
Aš kartais būnu abejingas skausmui
O kartais noriu verkti dėl smulkmenų mažų…
Aš kartais noriu elgtis taip kaip liepia protas
O kartais mane nugali širdis pilna jausmų…


Renkames mielos kolegės naujuose namučiuose, plepam, draugaujam, juokaujam..... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Truzka: 06 gegužės 2010 - 15:21
Pribaigiau senąją temą blush2.gif
Jau net trečia trioba, ačiū, Truzka 4u.gif
Tai ką, švenčiam įkurtuves, balius suneštinis, dedam ant stalo kas ką mėgstam bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2010 05 05, 19:52)
  Meluge,gal nieko tas ugnikalnis,bet savi zmones faina;)

  O mano vaikis serga-pasigavo puline angina,tai kelias dienas temperatura auksta buvo,paskui priepuoliai apstojo.Bet jau siandien prasviesejimas-temperaturos nebebuvo:)... Salta ,bliamba,is pasiutimo.Teks gimtadieniui ridikelius is turgaus pirkt-savi dar neuzaugo:))) Visad savo gimtadieniui sv.darzoviu salotu turedavau....

lygtais, kad reikalai taisosi su tuo ungikalniu bigsmile.gif

sveikatos tavo berniukui ir tau daug daug jegu 4u.gif mano mama sake, kad jinai jau ridikus valgo, tai dar laiko yra iki gimtadienio, uzaugs ir taviskiai mirksiukas.gif

QUOTE(G.Kaspariene @ 2010 05 06, 10:02)
Labas rytas, mamytes  smile.gif
Siandien vel atsikeliau ir vel krutineje guzas ir skauda, nesuprantu kodel jis vis atsiranda, dingsta ir vel atsiranda...  g.gif  verysad.gif


ir tau balioncikas nuo skausmo 4u.gif mirksiukas.gif
QUOTE(timi @ 2010 05 06, 13:51)
Sveikos mamytės,ar priimsite į savo ratą? blush2.gif


sveika prisijungusi 4u.gif
QUOTE(irmusiux @ 2010 05 06, 14:55)
Čia tik aš ir munytė priešingoje pusėje gyvename, o visos kažkur pietiniam  verysad.gif Jei Šiauliai mažas kaimas, tai aš tada taip išeina vienkiemyje gyvenu  lotuliukas.gif

ir dar as... tongue.gif Tik dabar gyvenu skotijoje rolleyes.gif

QUOTE(Vission @ 2010 05 06, 16:50)
Jau net trečia trioba, ačiū, Truzka 4u.gif
Tai ką, švenčiam įkurtuves, balius suneštinis, dedam ant stalo kas ką mėgstam  bigsmile.gif


aciu uz namus! 4u.gif uzkandai biggrin.gif Beje, Truzka, labai grazus zodziai wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meluge: 06 gegužės 2010 - 17:01
As tada deserto atsinesu
user posted image

munyte- o kada tavo gimtadienis nepaklausiau?
Atsakyti
Grazus namuciai 4u.gif

as rimtesnio atsinesiau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Vaje, kaip vėluoju į naujus namučius doh.gif Ar dar liko man tų stalo gėrybių ohmy.gif Truzka, leisk tave už tai friends.gif

Dedu ant stalo ir aš
user posted image user posted image

Ech, būtų smagu ne tik virtualiai su jumis psisėdėti gathering.gif
Atsakyti
Oj kiek cia gerybiu, niam niam thumbup.gif
Noriu suzinoti ar galima pradeti lankyti aerobika jei nuo nestumo praejo nepilnai 4men ir vis dar maitinu, bijau, kad nedingtu pienukas... kaip Jus mano brangiosios manot? g.gif
Atsakyti
Nuo nėštumo ar nuo gimdymo? g.gif
Aš laikausi tos nuomonės - kol matini ir nori matinti, tai jokių dietų ir sportų schmoll.gif
Va prisivalgiau jūsų gėrybių nakčiai lotuliukas.gif
vyras mano susirgo, kažkas rimto šįsyk verysad.gif
Atsakyti
oooooo,jumgiuos ir as;)
o cia ziuriu balius;0 ar nepavelavau?Jauciu,spejau tik ant pachmielo:))))

Mano vaikinas jau sveiksta,bet sedim abu namie.Nubegu kai dukra paleidzia i darba ,apsitvarkau ir vel namo...Gimtadienis mano po geros savaites,tai abejoju ar tie ridikai uzaugs. Teks is supermarketo pirkt:)))....Salta ,kada atsils ,ka? Kur tas zadetas +23
Atsakyti
QUOTE(G.Kaspariene @ 2010 05 06, 21:08)
Oj kiek cia gerybiu, niam niam  thumbup.gif
Noriu suzinoti ar galima pradeti lankyti aerobika jei nuo nestumo praejo nepilnai 4men ir vis dar maitinu, bijau, kad nedingtu pienukas... kaip Jus mano brangiosios manot?  g.gif


Jei pradėsi intensyviai sportuoti pienukas tikrai dings.

QUOTE(Vission @ 2010 05 06, 22:45)
Nuo nėštumo ar nuo gimdymo?  g.gif
Aš laikausi tos nuomonės - kol matini ir nori matinti, tai jokių dietų ir sportų  schmoll.gif
Va prisivalgiau jūsų gėrybių nakčiai  lotuliukas.gif
vyras mano susirgo, kažkas rimto šįsyk verysad.gif


Jooo, dar ir dabar seilė tysta lotuliukas.gif o kas tetukui jūsų? Peršalo?

QUOTE(munyte @ 2010 05 07, 10:36)
oooooo,jumgiuos ir as;)
o cia ziuriu balius;0 ar nepavelavau?Jauciu,spejau tik ant pachmielo:))))

  Mano vaikinas jau sveiksta,bet sedim abu namie.Nubegu kai dukra paleidzia i darba ,apsitvarkau ir vel namo...Gimtadienis mano po geros savaites,tai abejoju ar tie ridikai uzaugs. Teks is supermarketo pirkt:)))....Salta ,kada atsils ,ka? Kur tas zadetas +23


Smagu kad sveikstat 4u.gif Kadangi nėra to +23 tai deduosi prie pachmielo drinks_cheers.gif
Namučius susitvarkiau, ožkytę užmigdžiau, tai laisva porai valandėlių rolleyes.gif

Papildyta:
Oi mergytės, peržvelgiau visų gimimo dienas, žiūriu kad Meluge, Viision, Truzka ir aš galim kartu švęsti lotuliukas.gif drinks_cheers.gif o timi kartu su G.Kasperskiene, tik munytei dar reikia porą surasti g.gif ( kai neturi žmogus ką veikti va kiek visko prisigalvoji) doh.gif
Atsakyti
gal galit padet, noriu i avatara isidet savo aukselio nuotrauka, kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 05 07, 12:06)

Oi mergytės, peržvelgiau visų gimimo dienas, žiūriu kad Meluge, Viision, Truzka ir aš  galim kartu švęsti  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  o timi kartu su G.Kasperskiene, tik munytei dar reikia porą surasti  g.gif  ( kai neturi žmogus ką veikti va kiek visko prisigalvoji) doh.gif

masinis balius? biggrin.gif

QUOTE(G.Kaspariene @ 2010 05 07, 19:47)
gal galit padet, noriu i avatara isidet savo aukselio nuotrauka, kaip tai padaryti?

as bent isidedu i fotki.com tuomet nukopijuoju foto adresa ir isidedi ax.gif nemoku paaiskint doh.gif
Atsakyti