Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

user posted image

sportuokime ir gražėkime kartu toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 05 07, 10:31)
Kada merginos sulaukete pirmu rezultatu pradejusios ant elipsiuko sportuoti. Labai jau laukiu  lotuliukas.gif minu per diena apie pusntros valandos ir maista labai apribojau  biggrin.gif kai sulauksiu rezultatu ir azartas atsiras  thumbup.gif

per pirma men man 2.400kg nutirpo, o per sia savaite 0.900KG ax.gif
dietu nesilaikau, tik po 18 val nustojau valgyt
Atsakyti
siulau ir apimtis pasimatuot, ne tik kg, kazkaip cm greiciau tirpsta, nei kg smile.gif
bent jau man... o rezultatai jau po pirmos savaites pasijaute, ir cm ir kg sumazejo, taip kad kantrybes ir stiprybes!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=moteris-ne-indaplove,2010 05 07, 12:40]
siulau ir apimtis pasimatuot, ne tik kg, kazkaip cm greiciau tirpsta, nei kg smile.gif
bent jau man... o rezultatai jau po pirmos savaites pasijaute, ir cm ir kg sumazejo, taip kad kantrybes ir stiprybes!!! 4u.gif 4u.gif
[/quotea
aciu, man jos prireiks 4u.gif katik 50 min su plevelke apsisukusi myniau, kokia slapia buvau doh.gif , po dusu palindau, dabar taip gerai jauciuosi kaip is po pirties lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu mamkos jus saunuoles-sportininkes drinks_cheers.gif
Zinot ka dar pagalvojau,prie mitybos ir sporto galima butu priderint maisto papildus liekninancius,ir po plevele galima tept kremus kurie skirti lieknejimui ir nuo celiulito,gal rezultatai butu dar efektyvesni ax.gif
o as snd varysiu pirkt ipoda,kad laikas neprailgtu sportuojant biggrin.gif
Atsakyti
isbandziau siandiena apsisukus su plevelia biggrin.gif
ispradziu toks keistas jausmas kad silnu thumbup.gif
o poto visai nieko įsilau taip smagiai pasportavau, maniau kad cia nieko veiksmingo, nu o nusikerpu plevele, o ten viskas slapia, net rankluosciu turejau sluostyt thumbup.gif visai patiko, bet kazi su ta plevelia tik vandenys pasisalina ar ir riebaliuko kiek dingsta ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 05 07, 18:56)
isbandziau siandiena apsisukus su plevelia biggrin.gif
ispradziu toks keistas jausmas kad silnu thumbup.gif
o poto visai nieko įsilau taip smagiai pasportavau, maniau kad cia nieko veiksmingo, nu o nusikerpu plevele, o ten viskas slapia, net rankluosciu turejau sluostyt thumbup.gif visai patiko, bet kazi su ta plevelia tik vandenys pasisalina ar ir riebaliuko kiek dingsta ?

Na, pagal mano galvosena, tai su tuo prakaitu daug medziagu turbut pasisalina. O tame tarpe ir geru ir blogu. Sako labai kalio gali pristigti organizmui g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 05 07, 19:06)
Na, pagal mano galvosena, tai su tuo prakaitu daug medziagu turbut pasisalina. O tame tarpe ir geru ir blogu. Sako labai kalio gali pristigti organizmui  g.gif

o tai blogai ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 05 07, 15:56)
bet kazi su ta plevelia tik vandenys pasisalina ar ir riebaliuko kiek dingsta ?

su prakaitu salinasi ir toksinai. kaip zinia, issivalius toksinus is organizmo greiciau tirpdomi riebaliukai, nes ju paskirtis saugoti musu organus nuo zalingu medziagu. tad gal is pradziu tik prakaituoji, bet mano manymu tai darant gan daznai rezultatai visapusiskai geresni.

rusaite, del sito manau reiketu jaudintis tiems, kurie i saunas vaikscioja ir prakaituoja kibirais, tas prakaitavimas su plevele neprilygsta ne kiek.. ir dazniausiai pasalinus per daug vandens is organizmo uzpuola baisus troskulys, nejauciu jokio skirtumo po sporto su plevele.

na, sportininkes, rezkit kiek cm nutirpo su plevele pasportavus? biggrin.gif

as siandien dumbliais tepliojausi: -2,5cm nuo slaunies thumbup.gif
Atsakyti
as tik 10km nulekiau, tai isejo 52kal.... -1cm man atrodė, nu nepasimatavau pries sportavima doh.gif tai ziurejau kaip seniau matavusi.
bet sakiau pabandysiu...
o kazi sitaip stangrinantys kremai po pleveliai gerai ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 05 07, 16:27)
o kazi sitaip stangrinantys kremai po pleveliai gerai ?

as juros druska ir Nivea anti celiulitiniu buvau uzsitepus kai pirma karta bandziau, rezultatai tokie patys, manau geriau tepris po sporto, nes tada visos poros atsivere mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas galit atsliepimu apie kettler verso treniruoklius? 4u.gif
Atsakyti