Įkraunama...
Įkraunama...

Katinų namai, wc

Sveiki,

paskaitinėjau temas, yra apie namelius tai vienoj temoj, tai kitoj, gerai būtų kad vienoje temoje būtų apie tai ax.gif
mane domina kokius nameliu patartumėte pirkti katytei, bei kokie WC. Norėčiau WC tai tokio kur su durelėm.
Bet laabai jau brangūs tie daiktai. blink.gif
Gal galite pasidalinti kur perkate? Žinau kad Kikoj dabar nuolaidos. Bet vis tiek nemažai kainuoja...
Atsakyti

Pabandyk paieškoti Tomas Philipse. Sako, ten yra labai stipriai pigesnių daiktų katėms (tualetų, draskyklių ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2005 12 16, 23:16)
Pabandyk paieškoti Tomas Philipse. Sako, ten yra labai stipriai pigesnių daiktų katėms (tualetų, draskyklių ir pan.)

Jau viena mamytė ir buvo patarusi į TP nueiti. Bet tuo metu ten jokių namukų nebuvo g.gif Gal kaip tik išpirkę blink.gif g.gif
O kokį geriau namuką pirkti? aš apžiūrėjau kikoj, bet kad jau laaabai įvairių yra.
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 12 17, 00:51)
Jau viena mamytė ir buvo patarusi į TP nueiti. Bet tuo metu ten jokių namukų nebuvo  g.gif Gal kaip tik išpirkę  blink.gif  g.gif
O kokį geriau namuką pirkti? aš apžiūrėjau kikoj, bet kad jau laaabai įvairių yra.


Namuko niekada neturėjau, tai apie juos nieko nežinau. TP tai žinau kad uždarų tualetų pigiau būna.
Atsakyti
Toks WC-namelis neblogai tada, jei naudoji spec.smėliuką. Tada ne taip aplink tualetą išbarsto. O ir šiaip tas smėliukas kvapą labai sulaiko.
Aš tai naudoju paprastus Wc, tik aukštesniais lenktais į vidų kraštais. Irgi neblogas daiktas.
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2005 12 17, 23:45)
Toks WC-namelis neblogai tada, jei naudoji spec.smėliuką. Tada ne taip aplink tualetą išbarsto. O ir šiaip tas smėliukas kvapą labai sulaiko.
Aš tai naudoju paprastus Wc, tik aukštesniais lenktais į vidų kraštais. Irgi neblogas daiktas.



Man tai patogu, nes mano kasėjai iškapstydavo viską poros metrų spinduliu aplinkui.
Dar patogu, kai katinas nenori eitį į dėžutę, nes ten nesijaučia saugiai - t.y., dėžutė per daug atviroj vietoj, kur dažnai žmonės vaikšto ir pan.
Na ir dar vienu atveju - būna katinų, kurie mėgsta kakoti prie pat dėžės krašto, ir pasitaiko jiems taip, kad tupi dėžėj, o kakoja per šona jau šalia dėžės smile.gif Uždaras tualetas nuo to gelbsti.
Dar gelbsti nuo kvapų ir nelabai estetiškų vaizdų.
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2005 12 18, 00:55)
Man tai patogu, nes mano kasėjai iškapstydavo viską poros metrų spinduliu aplinkui.
Dar patogu, kai katinas nenori eitį į dėžutę, nes ten nesijaučia saugiai - t.y., dėžutė per daug atviroj vietoj, kur dažnai žmonės vaikšto ir pan.
Na ir dar vienu atveju - būna katinų, kurie mėgsta kakoti prie pat dėžės krašto, ir pasitaiko jiems taip, kad tupi dėžėj, o kakoja per šona jau šalia dėžės smile.gif Uždaras tualetas nuo to gelbsti.
Dar gelbsti nuo kvapų ir nelabai estetiškų vaizdų.


Na ką gi - pritariu, nepaneigsi. Jeigu tik yra galimybė ir vietos netrūksta - toks WC ir vizualiai gražiai atrodo. Nors aš apsieinu ir su paprastesniu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš saviškėm tai ir TOMAS PHILIPSE pirkau. Tai sumokėjau 39,90
Prieštai buvau pirkus Kikoje tai 80 Lt mokėjau.
Tik mano kai uždedu dureles neina į WC, Tai tik tiek, kad neprikapsto tiek daug ant grindų ir ramiai, kitų kačių netrukdomi gali atsilikonėti reikaliukus. smile.gif
Atsakyti
Dėl WC čia jau pasisakė ir aš visoms pritariu, kad uždengtas (pai tokį turiu) geriau, dėl vaizdų, kvapų ir pačiam kačiukui patogiau privačiau atlikinėti savus reikalus mirksiukas.gif Beje dėl durelių man nebuvo problemų, nes nuo pat mažens buvo pratinama prie jų ax.gif
O dėl namukų...aš pasakysiu tik tike, kad jų katinams nereikia doh.gif Mes nupirkom savąjai namuką, o ji jame tik pirmą dieną slėpėsi nuo visų, o daugiau aš jos ten ir nemačiau doh.gif Aš ne viena karta esu girdėjusi, kad sunku katiną pripratinti prie namukų, nes jie yra savarankiški ir patys išsirenka vietą kur gulėti ir miegoti ir dažniausiai tai nėra jų namukai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lingling @ 2005 12 18, 12:25)
Prieštai buvau pirkus Kikoje tai 80 Lt mokėjau.
Tik mano kai uždedu dureles neina į WC, Tai tik tiek, kad neprikapsto tiek daug ant grindų


Mano irgi Kikoj apie 60 lt kainavo, paskui tik radau TP pigiau. O su durelėm ta pati bėda, nuo mažens nedėjom, galvojom, kad sunku įlysti bus, o dabar nelabai pripranta. Gal tikrai nuo pirmų dienų reikia dėti tas dureles, kad paskui bėdų nebūtų. Šiaip nepribarsto aplink, tik kai siutas užeina įlenda, apsigrežia nugara į landą ir iškapsto pusę smėliuko ant grindų biggrin.gif Paskui atgailauja ir bando sukapstyti atgal. Geras vaizdelis lotuliukas.gif

QUOTE(Latte @ 2005 12 19, 13:24)
O dėl namukų...aš pasakysiu tik tike, kad jų katinams nereikia doh.gif Mes nupirkom savąjai namuką, o ji jame tik pirmą dieną slėpėsi nuo visų, o daugiau aš jos ten ir nemačiau doh.gif Aš ne viena karta esu girdėjusi, kad sunku katiną pripratinti prie namukų, nes jie yra savarankiški ir patys išsirenka vietą kur gulėti ir miegoti ir dažniausiai tai nėra jų namukai rolleyes.gif


Mums su nameliu panašiai buvo. Dabar mėtosi nereikalingas. Miega visur, tik ne namelyje. biggrin.gif

Dar norėjau paklausti, gal kas turi tuos keliaaukščius namelius ant kojelių, nes katė labai mėgsta laipioti - lentynomis, spintelėmis, ant šaldytuvo, spintų... smile.gif Mėgsta aukštai miegoti. Bet gal ir kaip paprastų namelių - jų nepamėgsta ir nesinaudoja, gaila būtų pinigus išmesti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2005 12 19, 17:47)
Dar norėjau paklausti, gal kas turi tuos keliaaukščius namelius ant kojelių, nes katė labai mėgsta laipioti - lentynomis, spintelėmis, ant šaldytuvo, spintų...  smile.gif  Mėgsta aukštai miegoti. Bet gal ir kaip paprastų namelių - jų nepamėgsta ir nesinaudoja, gaila būtų pinigus išmesti...  ax.gif

Pas mane toks namukas ir yra su karstykle tai žinok nelabai ji juo naudojasi doh.gif Neben ant palangės užlipti, nes šalia stovi rolleyes.gif Ir draskykle neisnaudoja, žodžiu namukas tik vieta kambaryje užima doh.gif
Atsakyti
Mūsų katinas labai mėgsta savo namuką. Ir nagus tik į jį drąsko, ir miega būdoje dažnai, įsivaizduoja, kad ten tik jo teritorija, nes net nepatinka, jei ranką ten įkiši g.gif Jei tik ką katinui nuoperkam, jis pagal paskirtį ir naudoja. Jis turi dvi specialiai jam skirtas vietas miegojimui (namą ir guolį) tai pakaitomis tai vienur, tai kitur miega.
Atsakyti