Įkraunama...
Įkraunama...

Intymi šukuosena

Pasidalinkit nuomonėmis apie intymias šukuosenas. Kaip Jūsų moterys prisižiūri "ten". Ar jums patinka, kai bikini zonoje nėra plaukelių išvis?
Atsakyti
Kuo mažiau, tuo gražiau. Vadinasi gražiausia, kai plika.
Atsakyti
Pas mane viskas plika tik palikta piršto pločio juostelė (braziliška depiliacija).
Atsakyti
Gražiau kai yra viskas nuskusta. Ir visur.
Atsakyti
QUOTE(Vasariss @ 2010 05 16, 23:43)
Gražiau kai yra viskas nuskusta. Ir visur.

net ant galvos??? blink.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Wika& @ 2010 05 19, 08:53)
net ant galvos??? blink.gif  hihihi.gif

ir NET ant galvos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 06 26, 13:14)
ir NET ant galvos  cool.gif

jei tu vyras tai net neabejoju,bet moteri/mergina sunku isivaizduot gerai besijaučiančia ir atrodančia plika galva..( bet čia kita tema)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika&: 26 birželio 2010 - 13:30
Man tai visai negrazu ir neseksualu,kai visiskai plika,kaip vaikai...
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2010 06 29, 19:18)
Man tai visai negrazu ir neseksualu,kai visiskai plika,kaip vaikai...

Pritariu, visiskai plika man kiek i pedofilija užneša. O truputis augmenijos „ten“ visai gerai atrodo
Atsakyti
QUOTE(vivo @ 2010 07 04, 16:18)
Pritariu, visiskai plika man kiek i pedofilija užneša. O truputis augmenijos  „ten“ visai gerai atrodo



Bet tik truputis mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai graziausia moters intymi sukuosena ir yra kai viskas plikai. Tie styrantis plaukai nekaip atrodo:)
Atsakyti
QUOTE(Vlad3 @ 2010 07 17, 16:57)
Man tai graziausia moters intymi sukuosena ir yra kai viskas plikai. Tie styrantis plaukai nekaip atrodo:)

Kaip jums atrodo,ar tamstos zmona,kuri-kaip raset, yr tobula-vadinasi,tokia,kuri jums graziausia-dziaugiasi,kad jus taip vat duodat visieims suprast, kas pas ja triusikuose dedasi? Nesijauciat, ielas vladai, tokia didele vladze,a?
Atsakyti