Įkraunama...
Įkraunama...

Nepilnai išsivysčiusi vaisiaus širdeles pertvara

Sveikutes,apie tai neradau ne vienoj temoj,tai nusprendziau uzvest nauja,gal kuriai taip yra buve.gyd.tyre echoskopu ir plakant sirdutei pasake kad lyg ir nepilna viena pertvara,tada vaizda sustabde,tada lyg ir viskas normaliai,nes tam sustabdytam vaizde viskas kaip per seselius.pasake kad nieko garantuoti negali ir gimus vaikiukui gydytojai tiksliau pasakys paklause sirdeles.db taip baisu,jei tokiam mazuciam dar sirdelei kas negerai verysad.gif gal nuramintu kas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 05 07, 13:13)
Sveikutes,apie tai neradau ne vienoj temoj,tai nusprendziau uzvest nauja,gal kuriai taip yra buve.gyd.tyre echoskopu ir plakant sirdutei pasake kad lyg ir nepilna viena pertvara,tada vaizda sustabde,tada lyg ir viskas normaliai,nes tam sustabdytam vaizde viskas kaip per seselius.pasake kad nieko garantuoti negali ir gimus vaikiukui gydytojai tiksliau pasakys paklause sirdeles.db taip baisu,jei tokiam mazuciam dar sirdelei kas negerai verysad.gif gal nuramintu kas unsure.gif


Sweika 4u.gif
O Jūs nenorite pas kitą gydytoją pasidaryti echoskopo? Gydytoja galėjo juk ir apsirikti...... g.gif
Man buvo visai kitokia situacija - 19 nėštumo savaitę darė echo, gydytoja pamatė, kad leliaus galvytėje cista. Pas mano ginę net yra nuotrauka, kur ta cista galvytėje rodykle pažymėta doh.gif Tai va, ta gydytoja, kur darė echo - išrašė siuntimą pasidaryti echoskopiją pas kitą gydytoją - docentą ginekologą, neva jis turi mokslinį laipsnį ir yra "kompetetingesnis šiuose reikaluose". Aišku - pasirodo, pas jį eilė mėnesiui doh.gif doh.gif doh.gif
Tai aš nieko nelaukusi kitą dieną pas jį atbėgau į ligoninę. Matyt žiauriai supanikavusi atrodžiau, jis man padarė echo, ir, pasirodo - nėra leliukui jokios cistos galvytėje .... o per 1 parą ta cista negalėjo absorbuotis. Tas gydytojas man pasakė, kad echoskopą dariusi gydytoja apsiriko, cista palaikė kraujagyslių rezginį smegenyse.
Tai va - patariu pasidaryti echo pas kitą gydytoją - tikrai bus ramiau.
Aš puikiai suprantu kaip Jūs jaučiatės... Aš per tą vieną parą vos neišprotėjau, ašarų nėjo sulaikyti. Gerai, kad kitas gydytojas išsklaidė visas abejones - čia man buvo pati geriausia dovana Šv. Kalėdoms.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 05 07, 16:29)
Sweika  4u.gif
O Jūs nenorite pas kitą gydytoją pasidaryti echoskopo? Gydytoja galėjo juk ir apsirikti...... g.gif
Man buvo visai kitokia situacija - 19 nėštumo savaitę darė echo, gydytoja pamatė, kad leliaus galvytėje cista. Pas mano ginę net yra nuotrauka, kur ta cista galvytėje rodykle pažymėta  doh.gif  Tai va, ta gydytoja, kur darė echo - išrašė siuntimą pasidaryti echoskopiją pas kitą gydytoją - docentą ginekologą, neva jis turi mokslinį laipsnį ir yra "kompetetingesnis šiuose reikaluose". Aišku - pasirodo, pas jį eilė mėnesiui  doh.gif  doh.gif  doh.gif 
Tai aš nieko nelaukusi kitą dieną pas jį atbėgau į ligoninę. Matyt žiauriai supanikavusi atrodžiau, jis man padarė echo, ir, pasirodo - nėra leliukui jokios cistos galvytėje .... o per 1 parą ta cista negalėjo absorbuotis. Tas gydytojas man pasakė, kad echoskopą dariusi gydytoja apsiriko, cista palaikė kraujagyslių rezginį smegenyse.
Tai va - patariu pasidaryti echo pas kitą gydytoją - tikrai bus ramiau.
Aš puikiai suprantu kaip Jūs jaučiatės... Aš per tą vieną parą vos neišprotėjau, ašarų nėjo sulaikyti. Gerai, kad kitas gydytojas išsklaidė visas abejones - čia man buvo pati geriausia dovana Šv. Kalėdoms.



Dar norėčiau pridurti, kad tokie kraujagyslių dariniai vaikučio smegenyse atsiranda apie penktadaliui nėštumų (taip pakomentavo mano daktaras, kai paklausiau, ar man vienai taip čia atsitiko ax.gif ). tiesiog laikui bėgant viskas nunyksta ir jei prastesnis echoskopas, niekas net ir nepastebi buvusios dėmelės ... rolleyes.gif

Tad siūlau nueiti pas kitą gydytoją su geresniu aparatu ir tegu pasižiūri. Nes, kaip yra sakoma, echoskopija - šešėlių mokslas 4u.gif

P.S.: galiu rekomenduoti Motina ir vaikas kliniką, jei esi kaunietė. Nepigu - apsilankymas apie 140 Lt, bet gausi ir nuotraukyčių, ir širdies ramybę blush2.gif Bet ir ten reikia prašytis į 14 kabinetą, nes 15- ame stovi prastesnis echoskopas blush2.gif
Atsakyti