Įkraunama...
Įkraunama...

Kas antros dienos dieta :)

Tęsiam ką pradėjom 4u.gif
Kadangi užbaigiau temukę, tai nusprendžiau naują užvesti 4u.gif
Aš esu girdėjusi, kad šią dietą dar kitaip vadina Zigzago dieta 4u.gif Na bet nesvarbu kaip pavadinsi- vistiek nepagadinsi biggrin.gif
Dietos esmė išlieka ta pati:
- vieną dieną vartojame 1200-1800kcal
- kitą dieną vartojame perpus mažiau kcal

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migdoline: 09 gegužės 2010 - 10:48
Ar dar yra tokių, kurios šį principą taiko savo mityboje? sunglasses2.gif
Atsakyti
***** jei as taikyciau, tai nieko gero nebutu doh.gif
viena diena priesciau (uzsideciau pliusa), o kita diena ji numesciau (ir, zinoma, ne visa). eh netiktu man si dieta biggrin.gif
Atsakyti
aš tai dabar žinok taip ir darysiu, vieną dieną vaisių diena, o kita normaliai valgysiu,arba pora normalių dienų ir vėl vaisių diena 4u.gif
šiaip aš kiek primečiau, tai žmogaus mityboje panašiai ir būna, viena dieną jis labiau užimtas ir mažiau suvalgo maisto, kitą dieną žiūrėk biški daugiau ax.gif
Atsakyti
bet tai cia nemanau, kad yra svorio metimo programa.. cia labiau esamo svorio palaikymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2010 05 09, 13:23)
bet tai cia nemanau, kad yra svorio metimo programa.. cia labiau esamo svorio palaikymo g.gif


nu aš pabandysiu biggrin.gif per galvą niekas neduos biggrin.gif
Atsakyti
as duosiu bigsmile.gif juokauju lotuliukas.gif na sekmes didziuosios tada! karas kilogramams jau paskelbtas! bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
sudomino mane sis metodas bigsmile.gif nuo rytojaus pradedu smile.gif ryt bus nevalgymo diena biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif

del viso pikto imetu senaja tema
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sveikatele: 09 gegužės 2010 - 16:34
Sveikos 4u.gif Pabandysiu ir as su Jumis,gal pasiteisins. g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglys @ 2010 05 09, 17:37)
sudomino mane sis metodas  bigsmile.gif nuo rytojaus pradedu  smile.gif  ryt bus nevalgymo diena  biggrin.gif


as jau pradejau biggrin.gif
Papildyta:
smile.gif+2010 05 09, 20:51-->
QUOTE(kreta smile.gif @ 2010 05 09, 20:51)
Sveikos 4u.gif  Pabandysiu ir as su Jumis,gal pasiteisins. g.gif


tik pabandziusios suzinosim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės. laikiausi šito mitybos rėžimo (dieta vadinti man neapsiverčia liežuvis) kokį 1 mėn. per tą laiką praradau 2,5 kg kurie neataugo. thumbup.gif tik kartais sunku kiekvieną diena galvoti ką valgysi ryt. šiaip kai priipranti tai visai viskas paprasta. sunku būna pirmą savaitę. 4u.gif
Papildyta:
Beje pradėjus laikytis šio valdymo rėžimo truputi buvo sutrikusi šalinimo funkcija kuria atstačiau gerdama žolelių arbatą Gracija
Atsakyti