Įkraunama...
Įkraunama...

Buitinė technika

Ir vel kamuoja apsisprendimo klausimai g.gif

Ar kas turit stiklo keramikos dujines virykles, esu girdejusi , kad po keliu metu jos labai susibraizo? ar tiesa? ar sudetinga ju prieziura? Gal geriau metalo spalvos?
Atsakyti
Na pas mane stiklo keramikinė sensorinė kaitlentė, bet elektrinė. Labai patenkinta aišku grožis reikalauja aukų reikia pavalyti, bet nieks ten nesusibraižo. Siūlau tik ant keramikos, nes visiškai kitoks vaizdas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu ir pas mane stiklo keramine elektrine, dar neilgai stovi, tai nelabai ka galiu pasakyt. Nu valau tik jai sirtu valikliu ir svelnia kempinele, tai nenusibraizo. bet jei nenuvalai keleta dienu, tai paskui labai sunku atgrandyt. Prieziura man asmeniskai paprasto baltos virykles buvo daug paprastesne ir lengvesne, bet grozis reikalauja auku laugh.gif laugh.gif svarbu kasdiena ar kas antra nuvalyt, nes po to labai sunku. O siaip ciki, ikaista greiciau nei paprasta elektrine ir atrodo dailiai. Ir labai dulkes matosi. Neverdo kokia diena, tai reik dulkes valyt, nes pas mane dar pries langa taip stovi...
Atsakyti
QUOTE (Zydriausia @ 2004 06 18, 14:08)
................bet jei nenuvalai keleta dienu, tai paskui labai sunku atgrandyt................

Matyt tau nedavė specialaus kaitlentėm valyti peiliuko, jį galima įsigyti kaina 27 Lt, nurandymo problemų kaip nebūta
Atsakyti
Turim jau keturi metai Siemens. Jokiu minusu, tik pliusai. Naudojama daznai. Aisku, matosi kad ne nauja, ne ka tik ispakuota, bet nesubraizyta. Valau po kiekvieno maisyto gaminimo. Net nedvejodama vel rinksciausi tik tokia.
Atsakyti
Mes pirkom buta kartu su virykle, naudota pora metu. Tai pabraizyta neblogai. O ir pati esu megeja ka nors kepant intensyviai keptuve pamakaluoti. Ikaista greit, cia pliusas, bet dulkes tai laaabai matosi. Ateini po darbo dienos i virtuve, pirmas veiksmas - nusivalyt virykle unsure.gif Pati tokios nepirkciau - daug cackintis reikia.
Atsakyti
QUOTE (Ingule @ 2004 06 18, 11:34)
Ir vel kamuoja apsisprendimo klausimai g.gif

Ar kas turit stiklo keramikos dujines virykles, esu girdejusi , kad po keliu metu jos labai susibraizo? ar tiesa? ar sudetinga ju prieziura? Gal geriau  metalo spalvos?

As turiu keramine dujine vyrykle berods ARDO, kaip cia pasakius g.gif jos prieziura gan sunki, Degikliai jai an ju uztiksta riebalai ir iskarto nenuvalai tai apjuosta prikempa ir tada valymas toks KIEK TRINI TIEK TAVO mad.gif isbandem visokius valiklius. Keramika taip pat ant jos net dulke matosi mad.gif nes inai pas mumi yra juoda, keramika as valau na anyta padovanojo toki stebuklinga sluostuka kur kainuoja bile kiek litu tai va su tuom tai nusivalo liuks,o del susibrazymo tai keramika bent jau pas mus tikrai nesusibrazius turim jau pora metu, Kaip minejau didziausias galvos skausmas tos kojeles ir degikliai labai jau jie greitai apkempa. Nors jeigu turi indaplove tai mano viena pazistama sake kad kiekviena karta plaudama indus i indaplovej sudeda ir tuos visus dujines pricindalus tai pas ja atrodo thumbup.gif Siaip jai tektu rinktis is naujo tai rinkciausi paprasta dujine virykle ir dar BALTA, o mes dabar degiklius sveiciam kempinele ir cifu mad.gif pries tai per nakti pamirkine vandeni sad.gif
Oi jau reikia sveisti oi reikia sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 06 18, 14:10)
Matyt tau nedavė specialaus kaitlentėm valyti peiliuko, jį galima įsigyti kaina 27 Lt, nurandymo problemų kaip nebūta

Žmona, o kur jų būna atskirai pirkti ? Pas mus buvo prie viryklės,kai pirkom, o sesuo pirko be. Ir dabar ieško... sad.gif

Mūsų - elektrinė, Wirpool . Naudojamės dvi šeimos ( gyvenam su tėvais). Amžius - 5 metai. Subraižymų kaip ir nėra. Nu nebent su mikroskopu ieškoti.... g.gif Valau su specialia priemone su kempine arba su tuo specialiu peiliuku, jei prisireikia. Kad gražiai atrodytų, reikia po to sausai nušluostyti (idealu - su popieriniu rankšluosčiu, bet nebūtinai...) Prižiūrėti lengviau negu paprastą dujinę viryklę - visas paviršius lygus, taigi jį ir nuvalyti lengviau, ir ardyti nieko nereikia. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglute: 18 birželio 2004 - 14:27
Mes turim AEG kaitlente. Jokiu apibraizymu nera. Nieks ant jos neprikempa. Gal todel, kad neverdu varvanciu puodu, o jei kas - nuvalau iskart. Valau su spec valikliu ir vienkartiniais ranksluosciais.
Mano manymu, virtuveje gali buti netvarka, bet svara buti privalo. Todel isbegusiu puodu pedsaku archyvavimo netoleruoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 06 18, 15:21)
Mūsų - elektrinė, Wirpool .

Na tai kur nurodžiau telefoną Tau ten kaip tik Wirpool atstovybė skambink nelaukdama ir reikalauk, sakyk nebuvo prie kaitlentės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 18 birželio 2004 - 14:33
QUOTE (norge @ 2004 06 18, 14:30)
Mes turim AEG kaitlente. Jokiu apibraizymu nera. Nieks ant jos neprikempa. Gal todel, kad neverdu varvanciu puodu, o jei kas - nuvalau iskart. Valau su spec valikliu ir vienkartiniais ranksluosciais.
Mano manymu, virtuveje gali buti netvarka, bet svara buti privalo. Todel isbegusiu puodu pedsaku archyvavimo netoleruoju. smile.gif

Norge, tau verdant kartais netycia neisbega, neapsitasko? Va tada ant karsto ir prikempa, o valyt gali tik kai atvesta...
Atsakyti
Klausia tai ne apie elektrine, o apie keramikine dujine virykle
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 18 birželio 2004 - 14:38