Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko svoris neatitinka normų

Sveikos mamytės...
Tikiuosi Jus man padėsite, nuraminsite...šiandien buvau pas savo akušere ir dariausi echoskopo tyrimą. Man dabar 35 sav.Pirma liūdna žinia man buvo tai,kad leliukas sėdi,o antra...kad leliukas labai mažo svorio...neatitinka echoskopijos normų...ir galvutė mažesnė yra nei pagal nustatytas normas verysad.gif Jus net neisivaizduojate kaip jaučiuosi..o juk esu priaugusi 13 kg,vartoju vitaminus,geriu naturaliai spaustas sultis kasdien... bijau,kad leliukui kas su sveikata ne taip būtų,nes gydytoja nieko detaliai nepaaiškino tik išsiuntė į Klaipėda pas akušerį-ginekologą, bet nerimas matėsi jos veide. Kažkur skaičiau,kad jeigu galvutė ne pagal normas..tai gali būti pas leliuką sutrikusi raida ateityje... gal kas turėjote panašių situacijų...kaip viskas baigėsi...?Ar sveiki Jūsų leliukai?Iš anksto ačiū už atsakymą...
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2010 05 10, 11:56)
...kad leliukas labai mažo svorio...neatitinka echoskopijos normų...ir galvutė mažesnė yra nei pagal nustatytas normas verysad.gif  ... Kažkur skaičiau,kad jeigu galvutė ne pagal normas..tai gali būti pas leliuką sutrikusi raida ateityje... gal kas turėjote panašių situacijų...kaip viskas baigėsi...?Ar sveiki Jūsų leliukai?Iš anksto ačiū už atsakymą...


O kiek atsilieka? Man tai taip pat aktualu šiuo metu... nors pagal svorį dar telpam į žemiausias leistinas ribas...
Atsakyti
Įdomu, o pas kokį akušerį-ginekologą į Klaipėdą Jus siunčia? g.gif
Atsakyti
labas!
visu pirma maziau nervinkis, nes tai kenkia..leliukas dar gali apsiversti ir nereikia del sito panikuoti..tai, kad db galvute mazesne dar nereiskia, kad vaikiuko raida atsiliks, daug vaikiuku gimsta ,,nestandartiniu,, dydziu galvomis. Mano pazistamos vaikiukas gime su per didele galva ir aciu dievui jam viskas gerai nei jis turi kokiu ligu nei atsilieka jo raida ar pns:) maziau reik issigalvoti visokiu blogu dalyku..ir echo nereik lb pasitiketi, nes del SVORIO aparatas daznai klysta. toliau sveikai maitinkis, gerk vitaminus ir parasyk kaip sekesi pas gyd klaipedoje.
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2010 05 10, 11:56)
Sveikos mamytės...
Tikiuosi Jus man padėsite, nuraminsite...šiandien buvau pas savo akušere ir dariausi echoskopo tyrimą. Man dabar 35 sav.Pirma liūdna žinia man buvo tai,kad leliukas sėdi,o antra...kad leliukas labai mažo svorio...neatitinka echoskopijos normų...ir galvutė mažesnė yra nei pagal nustatytas normas verysad.gif  Jus net neisivaizduojate kaip jaučiuosi..o juk esu priaugusi 13 kg,vartoju vitaminus,geriu naturaliai spaustas sultis kasdien... bijau,kad leliukui kas su sveikata ne taip būtų,nes gydytoja nieko detaliai nepaaiškino tik išsiuntė į Klaipėda pas akušerį-ginekologą, bet nerimas matėsi jos veide. Kažkur skaičiau,kad jeigu galvutė ne pagal normas..tai gali būti pas leliuką sutrikusi raida ateityje... gal kas turėjote panašių situacijų...kaip viskas baigėsi...?Ar sveiki Jūsų leliukai?Iš anksto ačiū už atsakymą...


sveikute,esu pati klaipediete,ir kai dariausi echoskopijas,gyd pasake,kad jei mato,kad kas negerai,siuncia i kauna,tai tave ir gal i kauna o ne i klp butu siunte g.gif pas mane rodo 1sav atsilikima ir sirdutei pertvara viena nepilnai issivyscius,nors paziurejes is kitos puses pasake kaip ir gerai viskas.tada ir pasake,kad jei jie mato kazka negera,i kauna siuncia.draugei cia gyd pasake,kad galvyte per didele,o kaune padare echoskopija pasake kad viskas super.tai va,nesijaudink,o be to visu leliukai negali but vienodi,gal pati su vyru smulkus esat,tai kodel vaikiukas negali buti mazas? g.gif cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
kazkaip ramiau pasijauciau gavusi jusu atsakymus...
na as pati smulki esu..ir gimiau mazo svorio..tai gal del to...antradieni zinosiu viska...o dabar stengiuosi kiek imanydama ilsetis ir nesijaudinti...t.y pagyventi ,,poniskai'' blush2.gif
Atsakyti
Tau sako svoris per mazas ,o mano lelius nestuke.gif per didelis netelpa i jokias normas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2010 05 10, 13:42)
labas!
visu pirma maziau nervinkis, nes tai kenkia..leliukas dar gali apsiversti ir nereikia del sito panikuoti..tai, kad db galvute mazesne dar nereiskia, kad vaikiuko raida atsiliks, daug vaikiuku gimsta ,,nestandartiniu,, dydziu galvomis. Mano pazistamos vaikiukas gime su per didele galva ir aciu dievui jam viskas gerai nei jis turi kokiu ligu nei atsilieka jo raida ar pns:) maziau reik issigalvoti visokiu blogu dalyku..ir echo nereik lb pasitiketi, nes del SVORIO aparatas daznai klysta. toliau sveikai maitinkis, gerk vitaminus ir parasyk kaip sekesi pas gyd klaipedoje.


Svorio aparatas tikrai dažnai klysta.Mano draugei patologijoje žiūrėjo ,sako vaikas bus 4100 ,54 cm O pagimdė 61 cm 4750 gr doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 22 gegužės 2010 - 21:42
Sveikos 4u.gif

as irgi siandien po echo ir noriu pasikonsultuoti.
Leliuko galvyte atitinka mano nestumo savaites (26sav), o pagal slaunikauli atsilieka ir rodo tik 22sav.. :/
Taip pat nepatiko mano placenta, ji nera vientisa, isretejus...
siek tiek esu nusiminus ir mus siuncia issamesniu tyrimu i klinikas. Gal yra kam taip buve?
Atsakyti