Įkraunama...
Įkraunama...

Per mažai sekso iš žmonos

Klausimas tiesiai šviesiai vyrams: ką darote, jei iš žmonos negaunate pakankamai sekso? Noriu sužinoti, kaip kitose šeimose spendžiama tokia problema- ieškoti meilužės ar tiesiog padėti sau pačiam?

P.S. nenoriu diskusijos apie tai, kad turiu pats stengtis ir panašiai...
Atsakyti
Padek sau pats. Su burna.
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 11, 10:44)
Klausimas tiesiai šviesiai vyrams: ką darote, jei iš žmonos negaunate pakankamai sekso? Noriu sužinoti, kaip kitose šeimose spendžiama tokia problema- ieškoti meilužės ar tiesiog padėti sau pačiam?

P.S. nenoriu diskusijos apie tai, kad turiu pats stengtis ir panašiai...

ir vėl apie tą patį. doh.gif doh.gif
ieškok meilužės.ale ji nuo tavęs pabėgs.
Atsakyti
1. masturbuokis
2. išsiskirk
3. susirask kitą ir žmona su tavim išsiskirs. tokiu būdu turėsi daugiau teismo išlaidų, nes būsi skyrybų kaltininkas biggrin.gif , bet nereiks pačiam užvirinėt tos košės
4. melskis
5. daugiau dirbk fiziškai, mažiau norėsis sex
6. lankyk psichoterapiją, nes nesusivoki pasaulyje ir realybėje biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 11 gegužės 2010 - 10:34
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 05 11, 11:11)

6. lankyk psichoterapiją, nes nesusivoki pasaulyje ir realybėje biggrin.gif

nepadės jau biggrin.gif
Atsakyti
susirask meilužę ir tiek.
Atsakyti
Panašu, kad reikia ieškoti kito forumo, kur pradėti diskusiją, nes čia jau atsikartoja ankstesnė tema...tos pačios emocingos moterys, patenkintos savo gyvenimu, nors iki galo ir pačios nežino, kas dedasi jų vyrų galvose ir širdyse...o po to stebisi tokiais kaip aš ir bando pašiepti....
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 11, 13:37)
Panašu, kad reikia ieškoti kito forumo, kur pradėti diskusiją, nes čia jau atsikartoja ankstesnė tema...tos pačios emocingos moterys, patenkintos savo gyvenimu, nors iki galo ir pačios nežino, kas dedasi jų vyrų galvose ir širdyse...o po to stebisi tokiais kaip aš ir bando pašiepti....


Gal "delfi" yra koks forumas g.gif Ten tikrai rastum užtarėjų ir "tinkamų" patarimų lotuliukas.gif Arba Blondino komentarų palauk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 11, 13:37)
Panašu, kad reikia ieškoti kito forumo, kur pradėti diskusiją, nes čia jau atsikartoja ankstesnė tema...tos pačios emocingos moterys, patenkintos savo gyvenimu, nors iki galo ir pačios nežino, kas dedasi jų vyrų galvose ir širdyse...o po to stebisi tokiais kaip aš ir bando pašiepti....

šiaip žinok žmonės bendrauja ir kalbasi tokiomis temomis,todėl ir žino.jau tik nereikia galvoti kad visose šeimose vyrai užguiti nabagėliai,negaunantys sekso.jei yra problema-yra pokalbis-ieškoma sprendimų.tu gi nieko nenori pats daryti.
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 11, 12:37)
Panašu, kad reikia ieškoti kito forumo, kur pradėti diskusiją, nes čia jau atsikartoja ankstesnė tema...tos pačios emocingos moterys, patenkintos savo gyvenimu, nors iki galo ir pačios nežino, kas dedasi jų vyrų galvose ir širdyse...o


po to stebisi tokiais kaip aš ir bando pašiepti....

o tau dar trūksta diskusijų? taigi gavai konkrečius patarimus, papunkčiui, ką nei 1 išbandyt nenori? biggrin.gif


aš tai visai nesistebiu toki kaip tu. manau kad tokių netgi daugiau nei pusė yra lietuvoj. joks čia unikumas nesi biggrin.gif . ir mes nebandom pašiepti, mes nuoširdžiai linksminamės biggrin.gif
Atsakyti
ir mes nebandom pašiepti, mes nuoširdžiai linksminamės biggrin.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 11, 10:44)
Klausimas tiesiai šviesiai vyrams: ką darote, jei iš žmonos negaunate pakankamai sekso? Noriu sužinoti, kaip kitose šeimose spendžiama tokia problema- ieškoti meilužės ar tiesiog padėti sau pačiam?

Mano vyrui irgi vis sekso negana biggrin.gif Kiek zinau meiluzes lyg ir nera, tai tikriausiai lieka tik 'magick hands' biggrin.gif
Atsakyti