Įkraunama...
Įkraunama...

Šuniukų skanėstai

tai vat, idomu paliko kokie jusu šuniuku skanėstai, su kuriais galite papirkti, ar šiaip palepinti savo augintinius mirksiukas.gif ? gal neseniai atradote kažką tokio, kas sukėlė didelę nuostabą?
vat pvz. mano mažasis tai išgirdes šokolado pakuotės traškesį turbūt ir ant stalo užšoktų, ir po to tą visą plytą ir suestų doh.gif ! Taip pat negali atsispirti šokoladiniams ledams, kepenų paštetui, kurį užuodžia ir iš po kaldros lotuliukas.gif ... o paskutinis jo "atradimas" šaldytos krabų lazdelės!supjausčiau, tai 5 suėdė iš karto essen.gif

Atsakyti
aš manau nuo tokių skanėstų kaip šokoladas šuniui bus tik blogiau g.gif
esu prieš visokius sausainiukų , šokoladukų vaišinimus schmoll.gif
savo šunį palepinu morka, obuoliu, šunims skirtu skanėstu arba "chappi" dešra
Atsakyti
Šokoladas šunims - mirtini nuodai. Tokius dalykus reikėtų žinoti.
Atsakyti
žaidimo formoj net sausas ėdalas duodant po vieną "bumbuliuką" tampa skanėstu, čia jau daugkas priklauso nuo šeimininko mirksiukas.gif
Atsakyti
Konservuoti kukurūzai, žirneliai, vyšnios, virtos bulvės, fermentinis sūris, vasarą- ledai (bet būtinai ant pagaliuko, kad nuo jo laižyti galėtų mirksiukas.gif ), saldainiai ir kiti skanūs dalykėliai essen.gif
Atsakyti
Kuo didesnis smirdalas tuo geresnis skanėstas šuniuj thumbup.gif - visokie džiovinti gyvulių organai (ausys, peniai ir pan.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ezhiux: 19 gruodžio 2005 - 09:01
QUOTE(Sandrelle @ 2005 12 19, 07:29)
Konservuoti kukurūzai, žirneliai, vyšnios, virtos bulvės, fermentinis sūris, vasarą- ledai (bet būtinai ant pagaliuko, kad nuo jo laižyti galėtų mirksiukas.gif ), saldainiai ir kiti skanūs dalykėliai  essen.gif


vietoj konservuotų daržovių geriau duok žalią (morką, kopūstą), bulvių - griežtai negalima (nei žalių, nei virtų), leduose yra cukraus ir pieno - taipogi negalima, saldainiai - nuodai!!!

PASKAITYK ČIA 4u.gif
Atsakyti
Mūsiškė tai dėl jaučių bybukų lydosi bigsmile.gif parodai tokį ir šilkinį šunį turi, bet ką padarys, kad tik gautų, jei gražiai paprašyti net ir ant blakstienų vaikščioti išmoks lotuliukas.gif Kartą net savo šeimininką į tokį bybuką iškeitė, kai jis grįžo iš darbo, net nesureagavo, nei pašaukta, nei paglostyta... bybukas svarbiau už bet ką mirksiukas.gif
Atsakyti
aš savo ciuciui irgi neduodų jokių skanėstų, išskyrus visokius jaučių penius, skrandžius, ausis ir pan. - specialiai paruoštus šunims. Na kartais dar kokį obuolį susižvejoja kieme, ar morką iš maišo nuknisa smile.gif
Vakar parsinešiau kažkokių skanėstų šunims - kažkas panašaus į sausą maistą, tokios baronkytės, pirkau veterinarijos vaistinėj, 800 g kainavo 17 lt doh.gif (čia Kalėdų proga biggrin.gif - juk ji irgi šeimos narys biggrin.gif ) Labai gerai dresiravimui thumbup.gif
Viską vakar mokėjo, ką prieš tai pamiršusi buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
vietoj konservuotų daržovių geriau duok žalią (morką, kopūstą), bulvių - griežtai negalima (nei žalių, nei virtų), leduose yra cukraus ir pieno - taipogi negalima, saldainiai - nuodai!!!

Žinom žinom mirksiukas.gif Mums irgi daug kas nesveika, bet valgom, ar ne?
Atsakyti
Manoi suniukai tirpsta del virtos desros, visokiu smirdanciu dziovintu ir vitaminizuotu subproduktu sunims. Nuo kuriu paskui visas butas dvokia. Megsta visas darzoves ir vaisius, daznai nuperku gyslinius kaulus. Retsykiais duodu nuo kumpio kaulu nukramtyti kremzles ir mesa. thumbup.gif
Atsakyti
Maniškė irgi skanauja tik spec. šunų skanėstus (ir tai labai saikingai) ir obuoliuką, morkytę... Aš savo pirmąją kalytę visokiais šokoladais, bulvėm, saldžiom bandelėm į kapus be laiko nuvariau verysad.gif na ką darysi, tada nežinojau, interneto nebuvo, o šunų žurnalai irgi nelabai ten ką rašydavo... Bet aš iš savo klaidų mokausi ir mano dabartinė Jeannie bent jau po kolkas labai stipri, judri ir laiminga be jokių žmogiškų skanėstų thumbup.gif
Atsakyti