Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu vairuoti, bet bijau

PRIES KALEDAS PRAVALYLA VAIRAVIMO 2EGZA ''REGITROS ''INSTRUKTOREI JAU FOBIJA I VARE JAU MESCIAU MOKYMUS BET PINIGU GAILA VYRAS VIS ZADA PAMOKINTI BET LAIKO NETURI JE GALIMA BUTU TAI SUMOKECIAU KAD TEISES GAUCIAU O TIE DIEDAI KABINASI DEL BETKOKIOS SMULKMENOS JAU NEZINAU KA IR DARITI
Atsakyti
QUOTE (agnesa @ 2004 04 29, 12:53)
PRIES KALEDAS PRAVALYLA VAIRAVIMO 2EGZA ''REGITROS ''INSTRUKTOREI JAU FOBIJA I VARE JAU MESCIAU MOKYMUS BET PINIGU GAILA VYRAS VIS ZADA PAMOKINTI BET LAIKO NETURI JE GALIMA BUTU TAI SUMOKECIAU KAD TEISES GAUCIAU O TIE DIEDAI KABINASI DEL BETKOKIOS SMULKMENOS JAU NEZINAU KA IR DARITI

Jei tokia fobija fear.gif fear.gif liks tai geriau ir nevairuoti, nes gali baisiai fiziškai nukentėti.

Va aš tai vairuoju nuo 16 metų tetė išmokė, tai kai važiuoju galiu daryti bet ką nes viską moku užsimerkus, esu kieta vairuotoja, net vyras pasitiki kad gerai vairuoju ir davė viena kart su savo nauja mašina nuvažiuoti į vieną gerą vieta;
Oi ka prisigyriau doh.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
tai tiesiog idomu, kaip ten buvo, del ko "pravalila"?
As turejau gera vairavimo instruktoriu,
pakankamai daug su juo vazinejau ir islaikiau is 1 karto.
Atsakyti
suprantu tave brangioji... kieme sena masinyte musu voliojosi gal menesi, nes nedrisau sesti uz vairo, tai vyras pardave. Dabar vel turiu pasiteisinima kodel nevairuoju - nes nera masinos.
O vairuot reikia, oi kaip reikia... O bijau kaip ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
Man vairavimo fobija buvo nuo kokiu 10 metu, kai tevas pasodino prie Zigulio vairo ir dar paciai liepe begius junginetis, aisku nieko as ten nesupratau, del to labai baisu ir buvo. Paskui susipazinau su savo vyru, islekem pas jo tevus atostogauti (man buvo 18 metu), tai jisai mane ir ismoke vairuoti. Pirma karta prie vairo sedus vos karves nenudauziau rolleyes.gif , tai nuo to laiko karves ratu apvaziuoju. Kadangi visas mokymas vyko lauku ir misku keliukais, tai mieste bijojau vaziuoti. Kai nuejau i vairavimo mokykla ir instruktorius pati pirma karta liepe per visas judriausias gatves vazineti, tai i vaira su nezmoniska jega buvau isikibus tongue.gif o instruktorius mane mediniu zmogum vadino laugh.gif O padejo vienintelis instruktoriaus pasakymas, kad atsipalaiduociau vaziuodama, nes juk jis atsakys, jeigu kur nors atsitrenksiu, o be to juk ir savo pedalus turi rolleyes.gif Kita diena jau normaliai vaziavau, net viena aiksteleje paliko pavazinet. Ir kas svarbiausia egzamina islaikiau is pirmo karto, nors marsrutas tai ne pats lengviausias kliuvo clap.gif
Atsakyti
O as niekada nebijojau vairuot, visada tik verziausi smile.gif gal todel, kad mano tevas instruktorius wink.gif ir dabar labai labai megstu greiti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (agnesa @ 2004 04 29, 10:53)
PRIES KALEDAS PRAVALYLA VAIRAVIMO 2EGZA ''REGITROS ''INSTRUKTOREI JAU FOBIJA I VARE JAU MESCIAU MOKYMUS BET PINIGU GAILA VYRAS VIS ZADA PAMOKINTI BET LAIKO NETURI JE GALIMA BUTU TAI SUMOKECIAU KAD TEISES GAUCIAU O TIE DIEDAI KABINASI DEL BETKOKIOS SMULKMENOS JAU NEZINAU KA IR DARITI

Pirmiausia atsipalaiduoti smile.gif Kaip suprantu teorijos egza esi islaikiusi, liko tik vairavimas. Ar ne taip?
Tada stengtis kuo daugiau vazineti, jei vyras negali, tai susirask kita instruktoriu ir vazinek vazinek.... zinoma finansai nukentes.
Pries vairavimo egza stenkis kuo daugiau vazineti ir i egza reikia pagal galimybes eiti ramiai nusiteikus, su nuostata, kad moki ir islaikysi smile.gif
Atsakyti
MANO wub.gif AS NUEJAU I MOKYKLOS PAMOKAS 1KARTA NET RAMINAMU PRISIGERUS NES INSTRUKTORIUS OSKA ISVADINO TAI PO RAMINAMU MAN JAU BUVO ZIN KA JIS SAKYS

JUS thumbup.gif JAI ISLAKET BET MAN NEINA SUSIKAUPTI I KELIO ZENKLUS NES AS VIS ZIURIU I AUTOMOBILIO VALDYMA TAIP IR NUVAZIUJU I KRUMUS REGITRO INSTRUKTORIUS PASAKE KAD AS TRAGISKAI VAZIUJU NORS PATI NEMANAU

TAI IS JU PUSES TOKS PASKATINIMAS. doh.gif
Atsakyti
Pabandyk pakeist instruktoriu...geriausia būtų moteriškė, suprantanti moterišką viravimo psichologiją. Turėjau tokią thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gaila, kad tai buvo seniai, tai nebežinau jos koordinačiu. Bet seniau dirbo Rigvedoj, vardu Rasa...gal kas žino jos koordinates...
Atsakyti
Tikrai pavazinek su kitu instruktorium ir tau pavyks wink.gif
Atsakyti
Svarbiausia iveikti savo baime, nes kol bijosi nevaziuosi niekada, net jei ir nusipirktum tas teises. O ir ko bijot? Kad instruktorius rekia?- susirask kita. Jei vyras negali pamokyt- susirask koki ramu pazistama. Reikia tik labai noret, tikrai rasi iseiti.
Atsakyti
ACIU ACIU TEORIJA ISLAIKIAU BE PRIEKAISTU
EMIAU PAPILDOMAS PAMOKAS IR MANAU KAI NUSIRAMINSIU IMSIU DAR BET VISTIEK TURBUT NUEJUS IREGITRA PAZALIUOSIU NES JIE KABINEJASI PRIE VISKO


GAL ZINOT AR GALIMA TEN PASIRINKTI INSTRUKTORIU sad.gif sad.gif
Atsakyti