Įkraunama...
Įkraunama...

A.Puškino vidurinė mokykla

Sveikos,
gal yra baigusių, lankančių ar besiruošiančių leisti savo vaikuas į šią mokylą. Dalinkimes įspūdžiais ir nuomonėmis.
4u.gif
Atsakyti
g.gif ar be manęs daugiau niekas nieko apie šią mokyklą nežino? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
girdejau tik apie sia mokykla, kad joje labai mazai vaiku, ir vis nori ja reorganizuoti, bet vis tevai renka parasus ir ja palieka.
ir kad joje veikia sekmadienine mokyklele.
daugiau nieko nezinau.
Atsakyti
Na, dėl mokinių skaičiaus tai netiesa - skaičius tikrai pakankamas, jei ir uždarys, tai tikrai ne dėl to, o dėl to paties kaip ir kitas rusų mokyklas verysad.gif , tikėkimes, kad taip neįvyks.
Sekmadieninė mokyklėlė tikrai yra thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
mano vaikai lanko šią mokyklą , baigia 2 ir 4 klases. Mokinių tikrai nemažai, kai kurių klasių net po 3 klases paralėlėj surenka.
Šiaip galma pažiūrėt mokinių kiekį mokyklos tinklapy.
Atsakyti
aš ją baigiau, tik jau labai seniai smile.gif

nebloga mokykla, leisčiau savo vaikus jei būtumem Vilniuje
Atsakyti
Jau prasidėjo užrašymas į 1kl.
Prasideda mokslai šeštadieninėje mokyklėlėje.
4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes! Planuoju leisti savo vaika i sios mokyklos paruosiamaja klase. Gal kas galetu parasyti, kokie atsiliepimai apie mokyt. Liubove Nikitina?
Atsakyti
pakelsiu tema, noreciau isgirsti nauju atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Na, maniškė jau trečiokė. Aš mokykla esu labai patenkinta. Turim "stipria" mokytoją. Anglų kalbos mokomes iš Oxfordo vadovėlių. Mokykloje visada vyksta daug gražių švenčių, konkursų, olimpiadų. Visi labai draugiški, niekada neteko girdėti apie jokias patyčias ar panašiai.
Kas liečia uždarymus - apie tai nėra net kalbos, mokinių skaičius daugiau nei pakankamas: 0 klasė, 3 pirmos, 3 antros, 3 trečios, 3 ketvirtos klasės (dėl vyresnių nežinau). Pavasarį vyko galingas auditas, apie rezultatus galima paskaityti mokyklos tinklapyje.
Atsakyti
QUOTE(Basha @ 2013 10 19, 13:05)
Na, maniškė jau trečiokė. Aš mokykla esu labai patenkinta. Turim "stipria" mokytoją. Anglų kalbos mokomes iš Oxfordo vadovėlių. Mokykloje visada vyksta daug gražių švenčių, konkursų, olimpiadų. Visi labai draugiški, niekada neteko girdėti apie jokias patyčias ar panašiai.
Kas liečia uždarymus - apie tai nėra net kalbos, mokinių skaičius daugiau nei pakankamas: 0 klasė, 3 pirmos, 3 antros, 3 trečios, 3 ketvirtos klasės (dėl vyresnių  nežinau). Pavasarį vyko galingas auditas, apie rezultatus galima paskaityti mokyklos tinklapyje.

dekoju uz atsakyma)))
dar klausyma turiu: ar yra vaiku is visokiu(kaip cia pavadinti) asocialiu seimu?na tokiu , kurie musasi ir pan? siaip kokia atmosfera? ar nera dalina mokinius u mylimiausius ir kitus?
nes mano vyras baige ja, sakyciau ziniu lygis tikrai geras, bet man atrodo, tiesiog del to kad jis gabus, be to seniai buvo)))))bet va del vaiku, sako visokiu ten buvo ir nemazai....gal dabar kitaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 10 19, 20:35)
dekoju uz atsakyma)))
dar klausyma turiu: ar yra vaiku is visokiu(kaip cia pavadinti) asocialiu seimu?na tokiu , kurie musasi ir pan? siaip kokia atmosfera? ar nera  dalina mokinius u mylimiausius ir kitus?
nes mano vyras baige ja, sakyciau ziniu lygis tikrai geras, bet man atrodo, tiesiog del to kad jis gabus, be to seniai buvo)))))bet va del vaiku, sako visokiu ten buvo ir nemazai....gal dabar kitaip? 4u.gif


Mūsų klasėje tokių nėra, lyg tai ir paralėlėje irgi. Dėl kitų nežinau, bet neteko girdėti nieko panašaus. Atmosfera tikrai gera. Aplinkui nauji rajonai, daug jaunų šeimų, nupirkusių naujus būtus. Jokio taboro šalia nėra smile.gif Dėl mokinių dalinimo, manau, priklauso ir nuo mokytojo ir didžiąja dalimi nuo mokinio. Jei mokinys tvarkingas, mandagus, atlieka namų darbus, tai už ką jo nemylėti?
Atsakyti