QUOTE(fantasia @ 2007 06 01, 13:27)
man viskas rupi

kiek laiko trunka pati operacija? ar taiko pilna narkoze? po kiek dienu suo gali keliauti namo? ar reikia po to duoti kokiu tai vaistu ar pan? kaip jautesi kalyte po operacijos? ar brangi operacija? ir dar noreciau paklausti ar ta kalyte turejo kokiu nors problemu ir del to apsisprendet operacijai, ar tiesiog neplanavot suniuku?
Operacija trunka nuo valandos iki dviejų. Taiko pilną narkozę. Šuo užmigdomas prie šeimininko, paskui šeimininkas išleidžiamas pasiganyti ir, kai grįžta, gauna dar po narkozės pilnai neatsibudusį šunį. Prie mūsų akių jai iškart suleido narkozę slopinančius vaistus ir po 7 minučių šuo jau daugmaž gali pat atsistoti ir eiti... lėtai, su šeimininko pagalba. Apdujęs šuo būna dar tą pačią dieną, o jau kitą dieną išskyrus pjūvio pilve nėra jokio kito reiškinio.
Mums davė keletą švirkštų su antibiotikais, kuriuos turėjom leisti kelias dienas kasdien. Pasiūlė pasiūti, ar iš paklodės padaryti tokią prijuostėlę, kad šuo negalėtų pasiekti žaizdos. Mums tų prijuostėlių užtekdavo porai valandų - kol ji dar nesuprato, kad jas gali nusidraskyti, paskui, kai užkniso, uždėjom gaubtą.
Žaizda gyja apie porą savaičių. Kas kažkiek laiko reikia vis nuvažiuoti pas gydytoją, kad apžiūrėtų ar gerai gyja ir t.t. Žaizdą, beje, reikia švariai keletą kartų per dieną plauti vandeninio peroksidu ir stebėti, kad lauke šuo negulinėtų, nešliaužiotų. Vandeniu plauti nereikia ir negalima - žaizda turi būti sausa.
Po operacijos kitą dieną mano merga čiut nenusivijo stirnos miške. Gerai, kad mes pirmiau ją pamatėm. Šiaip gerą mėnesį negalima leisti bėgiot ir šokinėti.
Operavomės Jakovo vet. klinikoje pas gyd. L. Piečiukaitį. Operacija kainavo 200 litų.
Nėra toks baubas, kaip kiti įsivaizduoja.
Lietuvoje yra trys sritys, kuriose žmonės viską išmano: vaikų auklėjimas, medicina ir kinologija.